O Šípkové Růžence (TV film)

Pohádka

Česko, 2006, 57 min

• raroh

O kvalitě provedení hovoří už to, že autorem scénáře je rádobybásník Jiří Žáček.(6.7.2010)

• HoneyBunny

Zelenko, Zelenko, kam až chceš klesnout? Nesmrtelnou tetu považuju za jednu z nejlepších pohádek devadesátých let. Ale tohle je hnus. Bezradní herci (nejhorší je trojka vyšeptalých sudiček), ultrašpatné triky, chatrný scénář. A korunu tomu dává fakt, že pohádka je veršovaná. Ale jak! Královna: "Pozor, dcero, schod!" Princezna: "Co se to tu děje?" Král: "Jde ti o život! To už je moc. Zlatej Pepíček Zíma a princezna Lada.(26.12.2006)

Tak jste mě zase oklamali, verše vtipné a ty staré čarodějnice mě rozesmály a to je důležité :-) PS A ty svoje sáhodlouhé kecy si nechte pro sebe . Kecalů tu máme moc :-)(6.4.2015)

• flanker.27

To se takhle jednou maminka chtěla dívat na pohádku, pustila ji a po chvíli svým nezaměnitelným stylem pronesla: "Doprdele, vono je to veršovaný." Výstižnější komentář bych v životě nenapsal :) P. S. Jediným kladem byla Marika Šoposká.(5.7.2016)

• kulyk

Zahradník vypadá jak Hudler. Což ničemu nepomáhá. A Jezdící Ječinka má příšerný vkus na chlapy! He he.... A nyní spolu s W+H - ,,To je ve verších, celý ve verších." ,, Celý? Aha. Tak to JE tragédie" ...... A nad Růženu bych se taky radši moc nenaklápěl. Hezký to není, hrát to neumí, kouká to jako uskřípnuté sele.(8.5.2013)

• - Pohádka byla natočena na zámku Žleby. (rakovnik)

• - Když zahradník Janek kouká klíčovou dírkou, vidí ležet princeznu Růženku v posteli, po otevření dveří ale leží Růženka za dveřmi, takže by ji nemohl vidět. (M.B)