O Šípkové Růžence (TV film)

Pohádka

Česko, 2006, 57 min

• Jirka_Šč

"Ty vole, to jsou rýmy!" (Crocuta) ■ Slabší průměr a rýmování (které jsme dokázali předvídat) ho dělá ještě horší. Špatný scénář, nic moc režisér, nevýrazní herci (nebo neumí hrát). A ještě se natahuje konec.(6.4.2015)

Náhodou. Mne sa táto rozprávka páčila. Celkom nápadito boli dialógy zostavené do veršov. Okrem toho ten král bol skvelý. Herci hrali celkom dobre. Páčilo sa mi tam napríklad to, že neboli zvyčajné trápne čarodejné triky. Veľmi milé a pozerateľné. Videla som už aj sto krát horšie rozprávočky, pre túto:55%(9.11.2008)

• kulyk

Zahradník vypadá jak Hudler. Což ničemu nepomáhá. A Jezdící Ječinka má příšerný vkus na chlapy! He he.... A nyní spolu s W+H - ,,To je ve verších, celý ve verších." ,, Celý? Aha. Tak to JE tragédie" ...... A nad Růženu bych se taky radši moc nenaklápěl. Hezký to není, hrát to neumí, kouká to jako uskřípnuté sele.(8.5.2013)

Veršované texty mě překvapily. Trošku mě tahaly za uši, ale pak jsem je nechala volně plynout a věnovala se jenom příběhu. Líbily se mi i triky, které mi připomínaly Nesmrtelnou tetu.(6.7.2010)

• HoneyBunny

Zelenko, Zelenko, kam až chceš klesnout? Nesmrtelnou tetu považuju za jednu z nejlepších pohádek devadesátých let. Ale tohle je hnus. Bezradní herci (nejhorší je trojka vyšeptalých sudiček), ultrašpatné triky, chatrný scénář. A korunu tomu dává fakt, že pohádka je veršovaná. Ale jak! Královna: "Pozor, dcero, schod!" Princezna: "Co se to tu děje?" Král: "Jde ti o život! To už je moc. Zlatej Pepíček Zíma a princezna Lada.(26.12.2006)