Ant-Man

Cooller

tento Marvelovský snímek je pojat trochu odlišným způsobem jako zbytek notoricky známých komixových hrdinů, je zde kladen větší důraz na humor a rodinné pouto ovšem to nemění nic na faktu že z hrdiny stále máte pocit že hrdinou skutečně je a kouzlo které marvel umí vytvořit tak vytváři i zde... 80% ()

brabbik

Při vstupu do kinosálu jsem se bál, abych nebyl zklamaný. Po 20 minutách jsem byl už naprosto odvázaný a pobavený každou scénou filmu. Efekty, myšlenka i vynikající hlášky mě přímo uchvátily. Silná konkurence narážkám Iron-mana. Pár scén by mohlo být prodloužených o zlomky vteřiny s následkem, například skok klíčovou dírkou, ale i tak rozhodně obří palec nahoru. 95% ()

Yoshik

Výhoda skepse a kombinace pesimismu a realismu je, ze když je něco špatné, tak to nezaskočí a když je něco povedené, tak má člověk radost. Tohle patří do té druhé kategorie. Ant-Man jako komiksová postava je sice z hlediska Marvelovského univerza poměrně klíčový (což celkem ignoroval Age of Ultron, jelikož Ultron je digitální otisk mysli Hanka Pyma dle předlohy), ale nezněl jako vděčné téma pro velkofilm. Trailery mě nenadchly a na film jsem šel tak nějak "do počtu". A odcházel jsem nadšený, Ant-Man si může podat ruku se Strážci Galaxie, co se humoru a nadhledu týče, jsem za tento trend rád, protože vážné komiksárny, ze kterých kape patos horem-dolem, mi poslední dobu už působí lehky zvratkový knedlíček v zámandlí. Michael Douglas krade scény pro sebe, skvělá volba. Hlavní hrdina hází xichty a poznámky, hlavní hrdinka je sympatická a celkem postrádá šablonu holywoodské fifinky. Zábavný film, velmi povedené. ()

Colchack

Z kina som odchádzal so strašne dobrým pocitom...pohodový film (zase raz o niekom kto musí zachrániť svet), obsadenie ktoré sadlo ako riť na šerbel, prepájanie súvislostí s Avegers - no proste celé dobre. Na to, že okolo tohto projektu bolo toľko problémov z neho štúdio vytrieskalo maximum :) Do popredia treba vyzdvihnúť, že sa jedná o určite najvtipnejšiu marvelovku široko ďaleko a že je Michael Peňa jednoznačný pán :D ()

crashy

Som naozaj milo prekvapená z Ant-mana!!! Trailer nebol veľmi lákavý a každopádne je to menej známy Avenger ....okej nemala som o ňom ani potuchy. Jedine čo ma presvedčilo isť na to do kina bol sympoš herec a recenzie, ktoré lákali skôr na humornú stránku filmu. Výsledok je viac než prekvapujúci a mám chuť to opäť vidieť. Len v originálnom znení. Asi by ťažko nedabovali Scottových kamošov. Odo dnes si viac vážim mravce! Vážne! ()

3mates33

Lepšie než Age of Ultron, jednoduchšie, vtipnejšie. Zdá sa mi, ale že Marvelu už dochádzajú sily. Vlastne nie, len peniaze vyhrali nad kvalitou. ()

Domca94

Pro mne po dlouhé době film od Marvelu, který mi přišel tak nějak normální. Naposledy byl podobný možná tak Iron Man 1. Herec Paul Rudd ukázal, že kromě romantických kravin, je schopný zahrát též komiksového hrdinu. Musím říci, že jsem ohledně jeho obsazení byla hodně skeptická, ale nakonec mne mile překvapil. Stejně tak jeho doplňující herci Evangeline a Michael vytvořili dle mého názoru tu nejdivnější, ale zároveň zajímavou dvojici otec-dcera. Každopádně Ant-Man jsem v plánu původně neměla, ale trailery nalákaly perfektně a výsledný film byl nad mé očekávání. Doufám, že v podobném duchu budou i další filmy od Marvelu. ()

Knor

Další Marvelák, který nezklamal. Navíc Ant-Man je prozatím nejvíc hláškující a nejvtipnější zpracování co jsem viděl. Hlavní je, že to není trapný a baví to bez hluchých míst. Akční scény se zmenšováníma a zvětšováním jsou krásně efektní a do party Avengerů bey problému zapdne. Herecký obsazení je uspokojující a celkově je film zábavný, efektní a akční jak se na komiks sluší a patří. ()

Zombiepod

Netradičný komiksový hrdina v tak trochu netradičnom filme, ktorý sa berie menej vážne, ako na prvý pohľad pôsobí. Stále je to však marvelovka so všetkým, čo k tomuto žánru patrí, vrátane všetkých klišé, chytľavých hlášok, s trochu väčšou dávkou humoru, ako sme zvyknutí. Rudd ako Ant-Man je fajn, Douglasovi rola na staré kolená sadla, a i keď dejová linka je ešte chabejšia, ako som spočiatku predpokladal, je to slušná komiksová zábava. Aj keď trochu prehypovaná. ()

biergof

Zajímavé osvěžení Marvelovek totálním ANTihrdinou plus jeho banda od mentora po mexikána s hláškama. Proč ne, parádně to funguje, baví a akčně ladí. Na filmu dělali lidé s přesnou vizí a divák spokojen, tak to má být...až na toho hnusnýho psa ;) ()

Clark_Kent

Popravdě nejsem žádnej horkej fanda Marvelu, ovšem u Ant-Mana, tam mě pár věcí uchvátilo. Je možný, že ten nápad na přiblížení mravenčího života. ()

Shanen29

Další komiksové dílo společnosti Marvel,které bylo již napsáno v roce 1962.Hodně triků a opravdu dobrá počítačová grafika.Tentokrát Mravenci nenesou smrt,ale záchranu lidstva.Mr.Douglas opět skvělý,ale opět ten scénář, který místama hodně pokulhává.Za 130 000 000 usd bych chtěl vidět víc a proto u mě je tento film na jedno zkouknutí při odpolední siestě. ()

Mr.Baboon

Fajn, paráda... Na úvodní film o nové postavě slušné, narozdíl od Thora, Hulka nebo Kapitána. Film staví hlavně na komedii a je to znát, nicméně to funguje, povinnost splněna. Výběr herce do hl. role se mi taky líbí, hláškař Peňa je super, jeho vyprávění 'jako to bylo' je skvělý nápad, Michael Douglas taky nezklamal, role mentora mu vážně sedla, jen jeho některé dialogy byly, jak to říct... tuctové. A teď mínusy - Co to sakra provedli Evangeline Lilly s vlasy? To je strašný. Každý, kdo má oči si je musí škrábat ještě týdny po shlédnutí, víc by sekly snad jen Coreymu Stollovi, který stál taky za prd. Necharismatický, plešatý chlap/herec v roli záporáka v kravatě, horší to už být nemohlo. No... kromě toho, celkový dojem z filmu celkem slušný. Přiměřená délka, fajn efekty (jak jinak, je to Marvel), supr dialogy a akční scény - hlavně s Tomášem - taky celkem fajn, jen ta Lilly se Stollem... no radši už nic. Z filmu mám trochu rozporuplné pocity, strašně chci, aby se mi film strašně líbil, ale je to strašně těžký, uvidíme časem - 75% ()

viviak

Že bude antman taka paradička, to som naozaj nečakal.snad jediny blockbuster za posledne roky, za ktory by som nelutoval vyhodit prachy v kine. Bal som sa, že to bude take nejake nerealne a kolotočarske. Opak je však pravdou, keby ubrali na humore, tak by to bolo dokonale, antmana som bral totiz cely cas vazne a aj vsetkych mravcov aj smrt antonyho atd takze vobec nebola potreba cely film zahrat do humorneho stylu. Nie, že by to vyslovene vadilo, ale film ma perfektnu zapletku a prakticky vobec nenudil, bolo tam hafo akcie, dobry zaporak, dobre kostymi...naozaj vyborny film, ktory mohol byt ponaty trochu važnejšie. Určite by som si dal aj dvojku ak by bola postavena na podobnych zakladoch. ()

DD

Tak co se týče instantnosti hlavního záporáka a celkového pocitu levnosti a nevýraznosti...tohle musí být zatím marvelácké dno. Nevím, ale tady fakt nevidím ani náznak snahy. ()

TSZ

Ant-man se drží klasického "marvel schématu", který lze již celkem snadno odhadnout dopředu. Co vůbec nefunguje, jsou dva elementy, které bohužel tvoří podstatnou část filmu: rádobyvtipní společníci hlavního hrdiny jsou sice namícháni ze všech možných ras, ovšem jsou strašně nudní a trapní. Vůbec pak diváka nevtáhne linie s Douglasem a komplikovaným vztahem k jeho dceři, která mi byla celou dobu dost jedno. Násilné našroubování Ant-mana do Avengers universa pak jen ukazuje, že tato filmová fabrika na peníze tak trochu hledá sebe sama. ()

RAFT

No nevím ,nevím Ant-Man je pro mě další nejslabší film po Iron man (2008) ,akce je ve filmu požehnaně málo,a když už na nějakou tu akci dojde ,tak nic moc.Sice Paul Rudd se na roli docela hodí ,no uvidíme co předvede v pokračování ,uvidíme co bude příště .Režisér no docela dobrý,spíš bych ho vyměnil za nějaké, jiné režiséry co by filmu dali ten správný směr.Která marvelovka je lepší Ant-Man nebo Avengers : Age of Ultron ,tak sem spíš pro Avengers .Za mě dosti slabých 70%. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě