Ant-Man

Lisiana

Po přeplácaných druhých Avengerech, po jejichž shlédnutí jsem měla chvíli pocit, že jsem právě podstoupila lobotomii a nic už nebude jako dřív, si Marvel pro letošní rok Ant-Manem napravil reputaci myslím slušně. Příběh je jednoduchý, od začátku je jasné, kdo bude hodný a kdo zlý. Žádné přehnané zvraty se nekonají. Díky tomu vzniká prostor pro geniálně načasované hlášky (namířené i na Avengers, kteří jsou v tomto filmu vlastně tak trošku záporáci) a vtipné momenty, kterých není ale vůbec málo. Kdyby mi někdo řekl, že mě dokáže mašinka Tomáš rozesmát k slzám tak, že se mi rozteče make-up, neuvěřím mu. A Michael Douglas se mi tu moc líbil. ()

amanda7

Pre mňa ďalšia vydarená mervelovka. Skvele som sa bavila. Malo to správnu dávku akcie, napätia aj humoru. Myslím, že to bolo po avengeroch niečo nové a svieže s dávkou humoru, ktorú tieto filmy potrebujú. Nemám rada ak sa niekto začne tváriť príliš seriózne a je ťažké mu to uveriť. Tu som naozaj nemala problém a užila som si to. Myslím že komediálne ladenie svedčí tomuto filmu oveľa viac ako psychoanalýza v treťom Iron manovi ( odkaz na 11. september). Takže určite palec hore toto je cesta. ()

Monditrade

100x omleté....jako vždy hlavní hrdina má "bývalou", se kterou má hezkou dceru....její aktuální píchač je také důležitý a do děje se bude hodit.....a pak jen opět nasoukat super oblek a jít zachránit svět.... zaplatíme Douglese, ten má velký kladivo, dá do toho čtyři rány a bude z toho pěkný hovno.....2* za efekty...jinak jen doufat, že to nebude pokračovat.... ()

Bodega_Bay

Bez chyby. Nemám co vytknout, z Marvelovek nejvíc podle mého vkusu. Nejvtipněji pojatý film, místo upjatých lidí, o si hrají na důležité a zachraňují u toho svět tady zloděj Paul Rudd sedlá mravence a teda taky zachraňuje svět, jak velí žánr. Co scéna, to nějaká hláška, navíc zrovna můj oblíbenec Paul Rudd, skvělý Peňa a bezchybný Douglas...co dodat, krásnějšího hrdinu jsem si nemohla přát. Potěší taky cameo mašinky Tomáš a netradiční domácí mazlíček na závěr. 100 %. ()

doogiemus

Originálne? - Absolútne! Kopec príjemného humoru, skvelé spracovanie, dobre vybraní herci. Veľmi som sa bavil. Parádna marvellovka. Som zvedavý, ako to prepoja s Avengermi. Päť hviezd bez váhania. ()

c0udy

Ze začátku nic moc, ale od půlky filmu se to jakšt takš rozjede. Pokusy o humor tam jsou, ale někdy nevydařené. Podle mě je nejvtipnější ta trojice spolubydlících Ant Mana, ale oni jsou zase stvárněním takového toho humoru, který někomu připadá, jako že nemá vůbec žádný smysl. Mravenčí scény jsou velice povodené a asi mě z toho filmu bavili nejvíce. Nakonec se z toho vyklubal slušný film, ale tu finální bitvu mohli převést do trochu většího prostoru, než do jednoho pokoje. ()

faborka

Ant-Man beru jako příjemnou rodinnou oddechovku s dobrou sci-fi zápletkou. Váhala jsem mezi třemi/čtyřmi hvězdami. Pro ty čtyři hovoří Michael Douglas (vážně se mi líbil), humor, počítačové zpracování vesměs neotřelých triků, Michael Peňa, mravenec Anthony, děj ubíhá příjemně, je se na co koukat. Za mínus považuji Evangeline Lilly - vypadala jako domina s výrazně umělými rty. A na rozpacích jsem byla z Paula Ruuda - možná už Marvel neměl peníze na hvězdu, možná si myslel že když z Chrise Pratta po vesmírném dobrodružství se hvězda stala tak se mu to povede podruhé. Nepovede. Ale umím si představit volné pokračování a pokud bude - půjdu. ()

james11

Paula Rudda jsem si jako superhrdinu nějak nemohl představit a to dost snižovalo moje očekávání od tohohle filmu, naštěstí ant-man mu vážně sedl a celkově film fungoval tak jak měl. ()

terordemon

"To tu nikoho nezaujíma že som zmlátil Avengera a prežil som to?" ...Filmová premiéra komiksového mravčieho muža dopadla na jednotku. Spojenie oboch Ant-Manov Hanka Pyma aj Scotta Langa do jedného filmu bol dobrý nápad. Jeden z najlepších Marvel filmov aké kedy vyšli. Je to síce klasická superhrdinská príbehová kostra ale spracovaná parádne. Ant-Man nepotrebuje tristomiliónov super výbuchov aby Vás zaujal, jemu stačí rozbiť len jednu detskú izbu. K tomu skvelé postavy, kopa nápadov a ešte väčšia kopa hlášok. Znalcov potešia odkazy na ďalšie postavy univerza. Každý z hercov sadol do svojej úlohy ako riť na šerbel. Na začiatku sa to rozbieha trochu pozvoľne ale postupne stále viac šlape na plyn a už nepustí až do konca. Záverečná bitka je niečo absolútne geniálne. A potitulková scéna je zatiaľ najlepšia zo všetkých potitulkových scén vôbec, krásne navnadila na pokračovanie a dokonca stihla uviesť ďalšiu postavu, ktorú sme na veľkom plátne tiež ešte nevideli. 90% ()

NeverEver

Prijemna zabava. Velmi dobre herecke obsazeni. Slusny scenar: bez patosu, nacionalistickych hrdinskych ptakovin a se spoustou humoru. Je videt jaky je rozdil mezi hercem s velkym H a beznym normalnim hercem. Dovolim si tvrdit, ze bez Michaela by byl film polovicni! Me se film libil. Davam 4****. PS tak uz tu mame pavouka, ted mravence.... me by se libili jeste stenatka:-) nebo kone.... ale to asi nebude pro Marvel tak zajimave:-( ()

TThom

Ako milovnik komiksov som sa na film tesil, no zazil som trochu sklamanie. V prvej polovici filmu som sa doslova nudil. Zacalo to byt zaujimave az potom a gradovalo to zaverom, ktory to zachranil za 3 viezdy. ()

Sheemass

Při srovnání s ostatními marvelovkami je to trochu nuda. Film sází hlavně na humor a to i při akčních scénách, viz. souboj mezi vláčky a to nepočítám přerostlého mravence, který byl mimochodem luxusní. Hlavní hrdina se celkem povedl a dokáží si ho představit po boku dalších avengerů a Michael Douglas jako vědátor, ano prosím. Jako rodinný film, určitě doporučuji, ale i tak spíše slabší akční komiksový film. ()

Nemezzis

V porovnání s Iron manem, je to totální sračka.Vtipný? to už tady všichni hulíte první ligu?:) Casting, až na Douglese o ničem, z kočky Evangeline Lilly udělaj Spocka, hlavního hrdinu ani nebudu komentovat, protože neni co... .Pak tu máme oblíbený USA klišé-hispánce, který jsou tak blbý, až jsou vtipný, pochopitelně zloději. Za mě zklamání, jestli avengeři jsou díl od dílu horší, tak nevím, co se stane, až se k nim přidá tohle pako... . ()

D503

V par momentech to vypadá dost slibně a finále je vyloženě skvěle ale tím konči všechna pozitiva. Zbytek je zoufale nevyvážený a sázka na odlehčený humor vůbec nevyšla. Není to úplná katastrofa ale chybělo k tomu hodně málo. ()

egones

Každá jedna marvelovka nesklamala a dlho asi nesklame. Dej, hlášky, postavy sú v poriadku plus k tomu kvalitný komixový návrh. Škoda je len, že sa držia všetky marvelovky tej istej skladby a všetky patria do jedného vreca. Chcelo by to niečo výnimočné ako malo DC trilógiu Batmana. ()

blemcak

Konečně Marvelovka která má všechno, drama, zábavu, výborné herce, ucházející záporáka, prostě všechno. Neskutečný zážitek v kině odcházel jsem naprosto spokojený, skoro nic co bych tomuto filmu vytkl. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě