Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

ozeki

Poměrně velké překvapení, nečekal jsem, že film bude usilovat o oscary v kategorii nejlepší film nebo dokonce v kategorii nejlepší herec v hlavní roli, ale dostal jsem syrovou akci s kriminálně-thrillerovým nádechem a Arnolda k tomu. Těch 59% moc nechápu, protože scénář, jak tady na něj všichni plivou jedy, zase tak úplně špatnej není a akce je vážně dost nadprůměrná. ()

ludva10

Musím říct, že první čtvrtina filmu mě celkem zaujala ( a za to ta jedna hvězda ). Pak jsem ale koukal. Takto roztahaný film skoro bez děje jsem dlouho neviděl. A ty brutální nic neříkající a zbytečné scény? Nechápu. Provedení akčních scén? Žalostné ( ač v Arnoldovo starších filmech to hodnotím naprosto opačně a naopak tam se mě líbí ). A poslední přestřelka? To snad byl výsměch normálně přemýšlejících lidí. ()

dalziel

Nakoľko Arnoldovi "dochádza dych", tak sa dal na "tímovku".Prekvapivo on je v pohode.Bohužiaľ jeho tím je prehnane nadutý a neustale fakujúci.Inak solídne krimi pod štandartnou Davidovou taktovkou.Dark Arnold rising. ()

zberatel

Ked sa vydas cestou pomsty, vykop dva hroby.. Arnie v akcno-dramatickej ulohe je fajn, drsne a krvave a trochu usmevne na dochodcu :) ()

Idahou

Oldschoolově krvavý, ale... příběh je docela dobrej - na akčňák. Scény taky ujdou, líbili se mi nějaké neokoukané záběry, ale je to prostě takové povrchní, nějak jsem se do toho nedokázal ponořit, nemá to pořádnou atmosféru a herecky jsem víc věřil vedlejším postavám, než hlavním hrdinům. Na zkouknutí dobrý, není z toho znát "pojďme vydělat prachy", ale "pojdmě udělat Film" se taky nepovedlo ()

Demonic189

Moje sklamanie je priam grandiozne! Tak blbu somarinu som nevidel ani nepamatám. Scenár nedáva zmysel po celú stopáž, herecke vykony na čele s Arnoldom otrasné, dej nudny, takže poteši, že aspon ta akcia stoji za to. Poteši taktiež trocha gore a klasickej krvy. Inač sa jedná o neuveritelnú zlataninu, z ktorej mi je špatne... ()

Franc1s

Zas taková sr*čka jak tady čtu, to nebyla. I když po parádních trailerech jsem očekával větší nátěr, i u tohodle jsem se bavil. Arnie to tady zkouší jako klasickej drsňák, co se nebojí jít přes mtrvoly (s doutníkem v hubě) a stále mě neomrzel. Příběh ok, ale v prostřední části nemuseli být jen kecy v klecy a trochu to rozjet, naštěstí finále to vynahradilo a jde vidět, že režisér má opravdu koule. Jinak Joe Manganiello ( ten motorkář) dobrý hovado! 7/10 ()

Psycho.R

Celou dobu jsem se obával týmovky, nakonec šlo spíše o Arnieho, což mi udělalo radost, závěrečních deset minut mohlo být lépe promyšlených, ale vidět hlavního protagonistu s nasranou tváří kouřit doutník je pro mě vždy sázka na jistotu. ()

Claude Speed

Ať už Švarcík chtěl nebo ne, octl se v zásahové jednotce, jejíž členy tvoří smažky a zpitvoření vyvrhelové. Už od první minuty je vidět, že je velká snaha hrát si na těžké eRko, ale ve výsledku vzhledem k přiblblému příběhu to celé vypadá jako tragikomedie, když se oddíl poldů, kteří vypadají, že zrovna odešli z Mírova, snaží o neustálé kůl hlášky. Arni by se měl podobným projektům raději vyhýbat, ideálně by se mohl zase chytit nějaké role maloměstského šerifa, která mu šla daleko lépe. ()

Tamten

I když příběh není úplně stupidní a přímočarý jako u jiných obdobných filmů, není to ani žádný lumén a nepříliš zajímavá akce tomu nepřidá. A naivní post-závěr může už leda vyloudit lítostivý úšklebek. ()

Acrobat

Zo zhnusením sa vytvára pocit, že toto je najhorší Ayer. Stále síce svieži ako-tak, predvošetkým tou zvláštnou formou, avšak schopnosť vtiahnutia do deja je nulová, tempo šeredne pomalé, brutalita abnormálna, ba až úchylná a do oči bijúca vo svojej samoúčelnosti. Tieto prvky idú samé, netreba byť moralizátor, ale totálnymi nadávkami si osadenstvo koleduje o zápis do žiackej knižky poznámok. Hustotu nerobia nadávky, či črevá, ale úfanie. Rozpad filmu je badateľný na konci, kde sa zrýchľuje počet dávkovaných info cucaných po bazovom čaji. Konečný ventil je ukážkou terminátorovosti, kde je pre americké publikum (myslím si) urobené zadosť, že „caballeros“ padajú a Arnie si dáva cigaru. Áno tú, ktorú po celý čas drží v hube a nie je mu nič rozumieť. Úzko priemerný Ayer, ktorému sa vytratil cit pre ulicu a jej, ani nie že zlobu, ale záludnosť a všednosť. (videné 19.06.2015,BDrip) ()

waska

Od Davida Ayera bych čekla trochu víc. Nějak mi to celé nedávalo smysl, děj taky nijak moc nápaditý, a i když hlavní postavy dělají to co dělají ( dost nepochopitelně ), dá se na to koukat. ()

bearmeedek

Tak tentokrát Ayer přeskočil rovnou do kategorie B. Arnold má své roky, ale nebudu ho za to omlouvat a zároveň ani nadávat. Stáří nás semele jednou všechny. Což ovšem neznamená, že budu vychvalovat, jak se jeho role ve filmu povedla. Kromě toho, že mě to až tak nenadchnulo, považuji za zbytečné nadmíru naturálního ztvárnění brutálních scén a zbytečně častá vulgární komunikace. A to si nemyslím, že jsem přehnaný slušňák, mám přece duši rockera. Prostě ten film to až takhle nepotřeboval. Potom nechápu ještě jednu věc. Jak se tu v komentářích (nejen k tomuto filmu) negativně vyjmenuje vše špatné k filmu a ohodnocení je 3 nebo 4 hvězdy... ()

danny_21

Tak jestli tohle nebyl nejlepší Arnieho poguvernérovský kousek, ať mě rozpáře Predátor. Neříkám že je do dějově bůhvíjaká bomba, přesto se nám ta naše vysušená óbr švestka snaží, co to jde, zvýšený krvavý a syrový rating nemá chybu, Mireille je jako drsňácká smažka fakt libová, takže nakonec bez zaváhání dávám solidní nadpůrměr, kéž by alespoň v těchle mezích kvality dokázal Arnouš tuhle káru táhnout dál ještě v pár kusech - 70% ()

Petulka88

Jako hlavní chod tu máme variantu na Expendables bez hvězdného obsazení, zato se scénářem od zfetovaného mývala. A jako přílohu přihodíme herecké představitelky, jejichž sex-appeal dostává na prdel i ve srovnání s Ženou za pultem. Opravdová pochoutka pro opravdové gurmány. Přeji dobrou chuť! ()

Likan7

David Ayer si k sobě přizval několik hodně známých tváří. Rovnou dva tu jsou odpadlíci ze Ztracených, manželka Pitta ve Válce Z, Sam "Jakesully" Worthington, Terrence "chci hromadu peněz, nebo se vám na War machine vykašlu a je mi jedno, že jste Marvel" Howard a v neposlední řadě i Arnold, který si na sterý kolena vybírá celkem zajímavý projekty a fakt mu to jde k pleti. Sabotáž je béčko, všichni to vědí. Příběh je prostinký, postavy až na Arnolda totální dementi ale mě to nějak nevadilo a jednoduše jsem si film celkem užil. Líbila se mi Mireille Enos, kterou znám z Války Z. Tam byla solidní puťka a tady mi připomíná troch Harley Quinn, alespoň co do magora se týče. Nečekejte veledílo, ale bavit Vás to bude. Fajn jednohubka. A potěší i trochu brutálnější a krvavější styl, než je obvyklé. Třeba u rozprsknutýho cyklisty jsem se vyloženě zasmál. ()

rublik05

Další Arnýho výborný film. Vtipné scénky vymizeli a nastoupilo místo nich akční drama plné přestřelek, drog a peněz. Velmi povedený film. 8/10. ()

Nix

Okey, kombinace Arnieho a Ayera se opravdu vyplatila. Je to totiž fakt výborný. Jednoduchý příběh, kterej odsejpá, Arnieho tým někdo vraždí a vyšetřuje se kdo a proč. Jednoduchý, je tam i revenge, tak jak to mám rád a Arnie jede bomby. Temná atmosféra, špinavá kamera, feeling 90.tek jak vyšitej. Žádné velké rozbory postav, prostě se jede do akce a není tu na nic čas. A konec je taková třešnička na dortu, tohle stojí za to a po delší době film, který se Arniemu opravdu vyplatil. Takhle ho vidím rád. A celej tým je skvěle poskládaný, Sam a Sawyer umí překvapit. ()

Lumberjack

David Ayer s Arnoldem - to měl být akční nářez roku, ale bohužel. Neseděli mi tam členové jednotky a ani většina akčních scén. Za mě velké zklamáni... Viděno 2x (s originál i CZ dabingem). ()

gemi

Scénář je ryzí osmdesátková záležitost. To by až tak nevadilo, dobré guilty pleasure se vždycky šikne. Jenže ono je to i blbě zrežírované. A co je na tom filmu úplně ze všeho nejhorší, je Šváňův přeliv. Šedivé obočí, šedivé vousy, ale černé pačesy... No to je do očí bijící hnus, který mu přidal tak deset let. Kterého vola toto napadlo! Sebevědomý muž si nikdy, opakuji NIKDY a za žádných okolností vlasy nebarví. Tečka. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)