Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

mansonn

Na stare kolena netoci Schwarzo dobre filmy- terminator, expendables 3, maggie,Konecna vsetko odpad filmy co ani nemal tocit ....... Tento jeden je ozaj vynimka. Podareny casting, zaujimavy dej o protidrogovej jednotke, ktorej uz nevidi hranice medzi "dobrom a zlom" ......Z lovca sa stane lovena zver a rozuzlenie je ozaj zaujimave ()

Najnou

Tenhle film mi nějak záhadně unikl, a tak mi ho musela neplánovaně zprostředkovat až jedna z našich úžasných televizí. A, co říci. I přes to teplý tetování pod uchem je Arnold prostě drsňák. Jestli se někdy dožiju tak požehnaného věku (jako že ne), chtěl bych být jako on. Ale ta parta dementů okolo.. Strašidelná tragédie. Mohli by z fleku soutěžit o nejnesympatičtějšího filmového hrdinu. Nebo hrdinku (nesmíme zapomenout na tu hnusnou fetku). Prostě veletoky krve, velehory střev, ošklivý holky, napřesdržku poskoci a božský Árný. ()

zeromen

Velice slušně natočeno, i když hlavní sponzor DEA :-) Arnie zraje jak víno, čím starší tím lepší.// viděl na DVD: 80% ()

chosan

Drsný film s kdysi skvělou hvězdou akčních filmů (neříkám, že není doteď ale už nemá takové grády). Každopádně k filmu je to drsný film z prostředí drog a drogové mafie s dobrou zápletkou i překvapivým koncem. Mě se film líbil, doporučuji a hodnotím 65%. ()

German

Hodně slabé... Bezduché scény, samé sprosté slovo, trapné vtipy, nelogický děj... jedna hvězda ze soucitu k Arnoldovi. ()

Pythonator

GerontoArnold je super, až na ten ulízaný účes, který se marně snaží schovat pleš. Mezi současnými akčními kravinami je tahle jedna z nejlepších a nevím, zda je to kamerou nebo Arnoldem. Závěr je ujetý, scénář je ubohý, ženské nejsou dost sexy (kdysi krásná Olivia Williams, nyní ostřihaná na buzíka je fakt zastrašující), dialogy jsou tupé, ale pořád je tam ten Arnie, sakra. Akční filmy mě už nebaví, ze střílení a zabíjení jsem vyrostl a nějak se mi z toho dělá spíš zle, ale známkou kvality tohoto filmu je skutečnost, že mi nevadil a dokonce mě i bavil. Stará škola pro Arnoldovy milovníky. ()

pan_Bily odpad!

Musím se přiznat, a zároveň se za to i trochu stydím, že tento film hodnotím jen podle 20ti minut. Ale zřejmě jsem zrovna chytil těch "nejlepších" 20 minut z celého filmu (jejichž součástí byla automobilová přestřelková honička s Arnym na korbě "džípu" a drsňačkou v oteveřeném kufru), a to mi bohatě stačilo! ()

bicekz

Příběh skvělý, logicky promyšlený se skvělým zvratem na konci. Bohužel celkově byl film většinu času nudný a celkově působí průměrně. Proto jen 3*. ()

Sa.sa

Rozhodně kvalitní film plný soubojů, akce a slušného děje... Jinak ten konec byl fakt dobrý a Arnold to zahrál dobře a uvěřitelně... Jinak má to sice i pár chyb, ale to opravdu nevadí... ()

Fredolino odpad!

No, nezlobte se na mě, ale tak velkou slátaninu jsem už dlouho neviděl. Chápu, Arny si chtěl přivydělat, ale nevím, jestli mu přeložili scénář. Ještěže se to dá posunovat, tak jsem u toho pobyl jen necelou hodinu a i tak to bylo zbytečně moc. Neoslovilo mě nic, duchapusté bláboly, a že jich tam je, herci-neherci, to můžu jít rovnou hrát já a vyjde to taky tak, český dabing, škoda slov, ale vedení DEA, tak to mě dostali úplně - pár mrtvol a obezita v růžový košili. Fakt škoda času. ()

trollfjord

Tak tohle byl naprostý prúser. Neuvěřitelná slátanina, kdy jsem přemýšlel, jestli má Arnold zapotřebí se takto zhazovat. Od počátku velice nevyrovnaný příběh, řada nelogických zvatů nevysvětlené pointy. A to nejhorší co se může stát je užvaněný akční film, kdy někdo stále něco vysvětluje a divák netuší co. Jedna hvězdička ode mne za povedený vtip s plakátem Ramba na stěně, kdy jako Rambo je na něm Arnold.... PS: Docela mne rozesmál oficiální text distributora. Ten asi film neviděl, protože jinak by věděl, že k žádnému spravedlivému rozdělení úlovku nedošlo. ()

saint3n

není toho moc co napsat, co už tu nenapsali přede mnou jiní, takže jen ve zkratce ke castingu: Olivia Williams celkem normálka a Josh Holloway bohužel nemá k hraní moc prostoru (nebo spíš času chcete-li), zato Mireille Enos mně po WWZ už podruhý velice příjemně překvapila, Terrence Howard sqělej jako vždy, Sam Worthington výbornej a korunu tomu nasazuje Joe Manganiello, jakožto ultimátní srdcař a IMHO nejvýraznější postava filmu, sry Arnie.. ačkoliv ten dědek je kapitola sama pro sebe, vlastně hraje svůj standard, ale právě proto je to tak uvěřitelně napsaná postava, jeho typickej rozervanej klaďas (snad krom T1, pokud se nepletu) plus fuckování, drsoňský pózy, fitko, doutník! samosebou a v neposlední řadě středobod týmu a vlastně veškerýho dění. závěrečnej twist pak staví všechno na hlavu a já se chechtám, jak to zas jednou všem natřel. bravo! no a David Ayer? ten si u mně tímhle dílkem udělal další zářez jakožto velice schopný režisér/scénárista, v nejbližším plánu mám teď promeškanou Patrolu a pak asi šup s Tebou do oblíbenejch :) ()

Padlo

a já si myslel,že Konečná je Arnieho konečná....no a on dědek mile překvapil a to dokonce i tím,že o dost přitvrdil .... po shlídnutí tohoto kousku ted´vím,jak naložit s avatarem pokud ho doma přistihnu :-) ()

secko

Ze začátku nechápu jak mohl Sabotage nasbírat více jak 70% asi nostalgie. Jen říkám nechte už Arnolda odpočívat, obyčejná střílečka bez větší zápletky z let minulých vzata už tak 100-krát přes kopírák a vznikne tohle. Dvě hvězdy tvůrcům, že se jim stále daří preparovat tuto relikvii. Nyní ho mohou na rok zmrazit pro druhý díl Sabotage, však ono se z toho ještě něco vytříská. ()

bycer

Nechápu ty pětihvězdový nášupy. Film je fakt naivní a tváří fuckersky drsně, Arnií kličkuje mezi kulkama jak neprůtřelný koloušek. Akční scény samý střih, herecký výkony standard. Vadili mi tuny nelogičnosti a všeobecné klišé. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)