Arnold Schwarzenegger vede elitní zásahovou jednotku amerického protidrogového úřadu DEA. Její členové jsou zkušení, ostřílení a dobře sehraní profesionálové. Navzájem si kryjí záda a dokáží si poradit v každé nebezpečné situaci. Nebo si to aspoň myslí… když během zátahu na skrýš drogového kartelu zajistí 10 miliónů dolarů, rozhodnou se je nepřiznat a tajně schovat. Vyšetřování nic neprokáže a po několika měsících se všichni vrací zpátky do služby. To je důvod k oslavě. Jenže peníze nejsou na svém místě. A někdo začne zabíjet jednoho člena týmu po druhém. Kdo je tajemný vraždící sabotér? Podaří se ho odhalit a zastavit, než všichni zemřou? A jaký je skutečný důvod vraždění? (TV Prima)

BigJohn02

Na rozdíl od Predátora, kde velel Arnie bandě sympaťáků, tady jakýsi dědula sesbíral smečku odpudivých hnusáků v čele s odpornou štětkou, o kterou by si ani Hurvínek neopřel koloběžku. Film si hraje na velký opus o pomstě, ale je plytký. Body jen z nostalgie, za pár srandovních odkazů (Arnie se prohlíží v zrcadle jako v Terminátorovi apod.) a za krev. ()

Mach Tom

Trošku mi neseděla Arniho maska postaršího velitele týmu, ale jinak měl film zajímavé vyústění zápletky, a je zajímavé, že film zde u nás běžel nejdříve v televizi a pak teprve vyšel na dvd ()

JerryPilsen

Nebýt Švarcíka,asi by to nikoho nezajímalo.Ale děj úplně blbý není,až na ten závěr no.Celý tým nevypadá dost chytře na to,že sou profíci.A Arnymu taky role osmdesátiletého drsňáka nešla moc věřit. ()

CampaHD

Bohužiaľ je chýb veľa, najhoršie je na tom Arnold a Sam, pár vecí sa dá ale celkovo je to ledva 40 % .... škoda. Nezachránila to ani Olivia Williams ktorá je tu na tom najlepšie. ()

Sonjoe

V pohode chutovecka na vecer. Akcia tam je, Arnold je uz ale stary, aj tak posobi. Videl som to bohuzial s ceskym dabingom a ten bol slaby, mozno keby to bolo anglicky, dam aj 4 hviezdicky ()

PsenickaR

Tak upřímně nevím, co si o tom mám myslet, protože se to evidentně nepovedlo a já sám nevím, jestli je to tím tupým scénářem, který je opravdu snůška blbostí, že to na thriller moc nefunguje, nebo je to účastí Arnieho, tedy debilním castingem ? Protože je možné, že bez Arnieho už by scénář nebyl možná jeden z nejblbějších a stal by se z toho koukatelný film. Protože už jenom z principu nevěříte, že by tým DEA na mise vedl v terénu dědula, kterýmu táhne na 70 let a ještě ke všemu tak i vypadá a že by byl schopen svést pomalu o 40 let mladší policistku. Tohle byl opravdu špatný filmový zážitek a ač Arnold patří mezi mé oblíbence a je to pro mě legenda, měl by si již vybírat filmy a hlavně role, do kterých zapadne, což zde evidentně není, protože nechci vidět, jak je na stará kolena jen k smíchu a litování. ()

Miso1985

Nuda.Prípomínalo to priemerné "béčka" z 90tych rokov.Podotýkam priemerné.Pretože v 90tkách boli aj kvalitné "béčka".Obsadenie netrafili tvorcovia vôbec,ale že fakt vôbec.Tolko nesympatických ludí v hlavných úlohách som nevidel už dlho.A na Arnoldovu rolu by som z fleku vymenoval 10 vhodnejších ludí.Ako vravím nuda.Akcie tu bolo pramálo a celkovo to na mňa pósobilo chaoticky,nezmyselne a netušim prečo som to vlastne dopozeral až do konca. ()

Kozohlaf

Gratuluju, Arnolde! Větší debilitu jsem už dlouho neviděl, a to mám primitivní střílečky hodně rád, většinou jsem z nich nadšen!!! Dokoukal jsem to jen proto, že jsem byl zvědav, jak ta kravina dopadne. Jsa odkojen Komandem, Predátorem atd. atd., čekal jsem asi hodně, ale tohle ne. Té skvadře totálních kreténů jsem to vyvraždění jednoho po druhém docela přál (a vlastně i to byl jeden z důvodů, proč jsem to dokoukal), ale to je tak všechno. Opravdu strašný!!!! Nedávám odpad jen kvůli Arniemu, protože tohle mu prostě nemůžu udělat. ()

PowPow

Stejně jako u Konečné už Arnold raději střílí, než se pere, i když akční scény byly natočené dobře. Děj je v podstatě tupý, ale nedá se říct. že by se tam nic nedělo, nuda není. Akorát potenciál herců zůstal nevyužitý. Na jedno zhlédnutí OK. Že je tam Arnold, tak tři. ()

Jarda...

Ale jo. Nevadí slabší děj, ani jiné slabiny. Kdo má rád Arnieho, rád shlédne. Ono Komando taky nebyl bůhvíjaký film, a jaká je to kultovka 🙂 ()

funesfilm

Hraný dokument plný vulgarizmov. Arnold pravdepodobne bude musieť brať už aj role v takýchto filmoch. Jednoducho sklamanie. ()

PRASÁK

Tenhle akční film s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli uvedla v český televizní premiéře Nova, a sice v pátek 24. července 2015. Teprve pak, 9. září 2015, jej na DVD vydala firma Bontonfilm. Kouknul jsem na něj a mohu tedy říct, že je to jedna velká jízda masakrů a zabíjení. Arnold Schwarzenegger (jako „Breacher“) zde tentokrát vystupuje jako záporná postava - šéf americký protidrogový jednotky DEA a je hezky zkorumpovanej!! Zabavený zboží (drogy nebo milióny americkej dolarů) si rád nechá pro sebe... Film „Sabotáž” natočil americkej režisér David Ayer, kterej se dosud může pochlubit snímky jako: Drsný časy, Street Kings, Patrola nebo Železná srdce. ()

RADX1

Svým způsobem vše dávalo smysl - alespoň v tom smyslu že nic nemusí dávat pro jednoho smysl ale pro druhého to může být klíčové. To je surovost života, tak jako svým způsobem je surové podání tohoto snímku. Film si podstatnou část stopáže hraje na detektívku, ale plnohodnotné rozuzlení tu není - nechává vás samotné dělat soudce. Já na konci zjistil, že nemám dost důkazů pro verdikt, takže zůstane jen hořká pachuť z něčeho neuzavřeného. Možná by pomohlo lepší vykreslení vztahů - místo tu bylo a nějak se využilo - ale dle mého špatně. Nejhorší je když není nic, nebo je toho velmi málo čemu se dá říct výborné zvládnuté. U všeho mi něco chybělo a surovost to nezachrání. ()

darius1706

Bylo to takový dost praštěný. Šíleně zamotané, aby to nakonec bylo celé o takové hovadině, jako najít jednoho tejpka. Místo toho se podaří jednomu zmanipulovat a vybít vlastní tým, podvést asi 8 úřadů a organizací a na závěr ještě vystřílet gang v jednom člověku. Navíc Arniemu tohle prostě nesedí - on je optimální s rotačním kulometem a kosit, co mu přijde pod ruku, hláškovat, ale hlavně se nepokoušet o žádné velké herectví. Taky by mě dost zajímalo, kdo přesně přišel na to, že výběr hereček je takhle super, jako bojovnice dobře, ale proč si tam ta policajtka chvíli hrála na bůhvíjakou milovnici, to jsem nepochopil. Suma sumárum - když člověk nemá zrovna co dělat a nic jiného nedávají, tak dobrý, jinak žádná hitparáda. ()

Dody345

První hodina a čtvrt byla vážně dobrá a místy to mělo i opravdu dobrou atmosféru, ale když zjistíte, že za všemi těmi vraždami stojí baba, která má 30 kg i s postelí a je tak vyfetovaná, že sotva stojí a dá dohromady kloudnou větu, se svým novým přítelem, tak to bylo fakt zklamání. A i ten jejich důvod byl totálně d*bilní a nelogický. Kdyby po nich fakt šli ti lidi z kartelu, tak by to bylo mnohem lepší. ()

leafroller

Pokud někdo u filmu s Arnoldem řeší scénář nebo logiku, potom asi upadl na hlavu. Na tyto filmy koukáme z jiných důvodů, od těchto filmů očekáváme něco jiného. A vždy to s jistotou dostaneme. To je ta krása logiky. S Arnoldem je jistota, že dostaneme přesně to, co jsme čekali. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

21.09.2014

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

Schwarzenegger slibuje Conana a Terminátora 5

06.06.2013

A taky Trojčata, ale nechtěli jsme vás děsit už v nadpisu... Přestože jeho plnohodnotný comeback nedopadl komerčně vůbec dobře (s celosvětovými tržbami 37 milionů dolarů při rozpočtu 45 milionů… (více)

Brad Pitt znovu loví nacisty

Brad Pitt znovu loví nacisty

07.04.2013

Ale tentokrát si na ně nevezme kudlu, ale rovnou tank. Momentálně je totiž ve finální fázi rokování o hlavní roli v akčním válečném filmu Fury. Ten podle vlastního, za kulatý milion dolarů prodaného… (více)