Nikdo jí nevěří. Nikdo ji nezastaví. Jill byla před rokem unesena záhadným mužem a následně vržena do hluboké díry plné mrtvol předchozích obětí. Jako jediné se jí podařilo přežít, protože znala pachatelovo tajemství. Rok po tragické události stejně záhadně mizí i její sestra Molly. Jill je přesvědčena, že je únosce zpět. Tudíž sestru čeká stejný osud a do zítra může být mrtvá. Policie jí však stejně jako tenkrát nevěří a Jill nezbývá nic jiného než podniknout pátrání na vlastní pěst. Podaří se jí do dvanácti hodin najít vraha? (oficiální text distributora)

johnymdoe

Dovolím si půjčit slova klasika na čsfd Verbala: "Film ve kterém opět řádí ta ohyzdná, neherecká blondýna se sveřepým výrazem penetrovaného konečníku." S tím můžu i souhlasit... ono také v kravinách typu Mamma Mia! nebo Jennifer's Body není prostě co hrát a ošklivá v obličeji je nesporně. Nicméně s pytlem na hlavě má něco do sebe a zároveň se mi v některých věcech líbila jako Red Riding Hood nebo teď Gone i svým hereckým umem. Asi hold nezáleží na ní ale na scénáři a režii. Nicméně thriller to byl napínavý a mě se i přes pár "krp" líbil. ()

noelcoward73

Na film Zmizelá jsem se podíval hlavně ze dvou důvodů: prvním byla synopse, druhým Amanda Seyfried, kterou jsem zatím viděl pouze v muzikálu Mamma Mia!. Herecky mě velmi zaujala, proto se těším na další filmy, kde ji opět uvidím. Již po asi 20-ti minutách filmu jsem věděl, že se nebude jednat o nic podprůměrného. Líbilo se mi, jak napětí pozvolna stoupá. Takové filmy vždy rád sleduji. Dále mě zaujalo, že vzpomínky Jill (Seyfried) byly jen lehce naznačené a divák do téměř poslední chvíle netušil, zda se ve všem jedná o skutečnost nebo o částečný výmysl. Pěkné byly i výmluvy Jill v různých situacích a v neposlední řadě povedený závěr. Herecké výkony, námět, kamera a režie byly vynikající. ()

Junys

Jill byla před rokem unesená neznámým mužem který ji hodil do hluboké díry plné mrtvol. Jí asi jako jediné se podařilo utéct. Policajti jí nevěřili a říkají že žádný takový muž neexistuje a že to byl výmysl. Po roce od jejího unesení záhadně zmizela její sestra. Je neznámý muž zpátky ? - Film probíhal asi takto hodinu nic a konec něco málo takže taková nuda... ()

Wolvie

Amanda opět v moci tupého a naprosto nezajímavého snímku.Ta holka má talent,tak proč musí pořád hrát v podobných blbůstkách a nedostane skutečně úctyhodnou příležitost? ()

Mortishka

Určite nie som sklamaná, po prečítaní negatívnych komentárov som mala chuť si to pustiť už len preto lebo viem že vždy sa moje názory na film dosť odlišujú..a veru dobre som aj spravila. Je to slušný Thriller, dej šlape ako má, herečka nezaostáva okrem toho že je veľmi krásna sa do tejto postavy naozaj vžila. Len mi tam troška chýbalo vysvetlenie prečo dotyčný pán vrah tieto dievčatá unášal, mučil a zabíjal. No nevadí slečna nebezpečná všetko zvládla aj sama a zlikvidovala vraha , veď načo sa spoliehať na policajtov keď kočka je silná a zmákne to..ehm pravda troška nelogiky ale tak berme to predsa s rezervou, je to len zábava a hlavne film :) ()

BOURQUE

Možno, že sa to na prvý pohľad nezdá, ale jedná sa o veľmi napínavý príbeh. Jedna žena, ktorá ide za svoju pravdou. Ona vie, že má pravdu a preto zvíťazí. Voľba A. Seyfried bola veľmi dobrá, jej účinkovanie bolo dobré. Vyrovnanie účtov zo záporákom je nekompromisné. Osobné hodnotenie: 76% (***) ()

Kingjiri

Žádnou bombu jsem nečekal, ale aspoň ten průměr z toho moh vzniknout. Jenomže to by se scénář nemoh spolíhat na takový náhody. V rámci tohohle žánru se dá hodně tolerovat, ale představa, že kohokoliv se hlavní postava na něco zeptá a v odpovědi je obsažený přesně to, co potřebuje vědět, je už vážně hodně za hranou možnýho (a tolerovatelnýho). Přitom se na Amandu Seyfried pěkně koukalo, po technický stránce to byla slušná filmařina a díky barevnejm filtrům spolu s použitou hudbou se občas podařilo vytvořit náznak solidní atmosféry. Nakonec ale díky nelogičnosti příběhu přece jenom podprůměr, kterej za pár let uvidíme v programu nějaký z komerčních televizí. ()

umisk

Teda, docela jsem se bála film zapnout, podle hodnocení tady jsem čekala naprostý brak. Ale tak špatné to rozhodně nebylo. Prostě průměr, a navíc čas utekl příjemně, nudit jsem se nestihla. ()

Ondr@932

Solidní thriller, který má dobrý příběh a napětí co celý film! Zároveň skvělý herecký výkon Amanda Seyfried! 70% ()

Torgal

Zmršený thriller, kde sa človek nedočká žiadneho nečakaného zvratu, prekvapivého odhalenia vraha, ba ani len poriadneho zúčtovania s ním. Amanda len jazdí po meste, za pätami polícia, a na vlastnú päsť odškrtáva stopy smerujúce k únoscovi. Jej snahe nemôžem uprieť istú napínavosť a slušné tempo, no rutinnosť celého príbehu a hlavne najmenej uspokojivé finále ako som v poslednej dobe videl, ťahajú film hlboko pod priemer. 4-/10 ()

Vabr

Typický krimi film, kdy sledujeme nezajímavé vyšetřování policie prolínající se s příběhem, který když by dobrý byl, tak by Zmizelá skončila přinejmenším na průměru, ale ani ten nebaví, a tak film zůstává ve vlnách podprůměru. Vše je zřejmé a paličaté honění Amandy Seyfried nebyl můj šálek čaje. Vyhodnocení: Výrazně lepší murder-victim vztah najdete v 6. sérii Riverdale mezi Betty a TBK ()

dudo0606

Amanda ma len znovu utvrdila v tom, že je skvelá herečka, a zároveň už asi po stý raz vidím, že hodnotenie na ČSFD nezodpovedá realite ani zďaleka. Hlavne nie ak sú filmy hodnotené užívateľmi ako je nejaký verbal a podobne. ()

Acrobat odpad!

Ešte pred chuťovkou mariňákov v akte ich hrdinskej statočnosti, mi pustili Jill ako decentný podmaz. Nemám sa k tomu, iba netrpezlivo krútim hlavou. Už viem čo si pospevujem http://www.youtube.com/watch?v=HKrjvRogu18 , ale viem aj to, že nie je možné sa nemo tváriť, ak telo zavraždenej ženy nenecháte dôstojne ležať na matke zemi, ale ju natlačíte do malej šachty (Slovenská republika). Aj to vieš....(videné, neviem minulý týždeň, netuším aký formát) ()

ZnalecH

No na začátek musím říci, že jsem myslel, že koukám na film z roku 2014 a až teď (asi po půl roce) jsem si všiml, že jsem koukal na něco trochu jiného. Každopádně jsem si ani nevšiml, že by na filmu bylo něco špatně a konečně jsem komentář připnul k správnému filmu: Líbí se mi, když si film dokáže pohrávat s myšlenkami diváků. To se tady velice povedlo. Byl jsem občas tak napnutý, že jsem chtěl otevřít čsfd a přečíst si, jak to doopravdy je a dopadne. Stále jsem čekal, až se něco stane, přestože jsem nevěděl na co čekám. Ta atmosféra byla úžasná. Film byl dobře vymyšlený, natočený i zahraný, takže si není na co stěžovat. Amandin výstup byl dokonalý. Nikdy jsem netušil, že se v ní skrývá tak skvělá herečka. To, jak pokaždé sebejistě přišla s novým příběhem, který jí měl pomoci s taháním informací z lidí, bylo naprosto perfektní. Domnívám se, že ta by dokázala oklamat úplně každého... Zmizelá se podobala Prokletému ostrovu, kde člověk až do konce nevěděl, jestli to je, tak jak to vypadá, nebo se to děje jen v mysli hlavního hrdiny. Zmizelá je parádní film, který rozhodně doporučuji. ()

Psycho.R

Moc jsem si přál, aby se mi film líbil, ve skutečnosti mi přišel celkem dobrý námět a navíc jsem v obsazení nalezl M. Paré (škoda, že hlavní role si už moc nezahraje). Po shlídnutí jsem měl pocit, že šlo o epizodu z nějakého současného detektivního seriálu, ale roztaženou na 94 minut. Víc originality by to chtělo. Pár nečekaných zvratů by přišlo vhod. ()

Miagy

PLUS: herecka, "pátračský" triler, zaujímavý záver a dostatok napätia na konci. MINUS: slabšie výkony, hlúpe dialógy, bez emócií, Myslím, že na film sa dá pozrieť, nezaujme síce ničím výnimočným, ale je to typ filmu, ktorý " nenaserie". Rýchlo naň zabudnete, ale až také zlé to nebolo. ()