Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

Johny-x

Johny-x (hodnocení, recenze)

Tak pátá série Arrow je zatím luxusní dle mého názoru. Sice bych uvítal tým jen s Digglem a Felicity, ale ve finále ten novej tým není tak hroznej.

Konečně ten seriál má vše, co mi dřív chybělo. Napětí, skvělou akci, skvělé bojové scény a hlavně konečně nějaký ten zahalená bojovník, který vás donutí být v napětí, kdo to asi bude :D Za mě rozhodně lepší než třetí serie Flashe. Zatím.

Uživatel martinbucek smazal svůj příspěvek.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Všimli jste si, že ten nůž co nesl Prometheus k dodávce, ve které policajti drželi Tobiase je nápadně podobný tomu, který si nechal náš Human Target v Rusku?

na příspěvěk reagoval martinbucek

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Larrysbride

Já poctivě sledoval Continuum, takže jsem nadšen. A ten její drsný kukuč se mi na Talii hodí, navíc už víme (i z Andromedy), že umí nakopávat zadky :D. 

Narcis

Narcis (hodnocení, recenze)

4.serie totálně bez výhrad, Oliver + Bratva = nejlepší flashbacky od 2.serie. jinak Felicity a její rozhovor s "koženým" superhrdinou fakt bez chybičky. Lance a  Speedy taky super. Jinak Prison break v posledním díle taky špička - Diggle se nám vrací do teamu (snad) ... spolu s Designated survivor aktuálně nejlepší seriálová nálož !!! 

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Na to, jak jsem to ve 3. a 4. sérii už pomalu vzdával, mi přijde, že to zase začíná být sranda. Ten moment „I'm sorry, did you say you're not gonna let me?“ mě dostal. :)

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

dragon94

ak ma byt to jediny dopad flashpointu, tak to ho ani robit nemuseli....ano jedine flash vie co sa zmenilo.....ALE DIVACI takisto, tak by to mohli vyuzit....moc velky tym = zbytocne stiepenie deja a tym padom rychle odbitie zaporakov a zbytocne fylozofovanie a moralizovanie a FNUKANIE

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

martinbucek

S Diggem a Quentinem souhlasím. Ty dvě postavy jsou zatím jediné, které jsou nejen otravdné, ale i naprosto zbytečné.

Na druhou stranu jsem rád, že má Oliver už zase i civilní linku, protože v posledních dvou sériích jí moc nebylo a seriálu to moc neprospívá.

Dopad Flashpointu je zatím pouze takový, že Diggle nemá dceru Sáru, ale má syna Johna což krásně odkazuje na Legendy kde v epizodě Star city 2046 byl Diggův syn co by nový Green Arrow.

na příspěvěk reagoval martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

BackPa , dragon94 , rollman1

chlapci, tak to ste velmi ustupili z narokov....nova seria je uplne onicom....linka s felicitty kupodivu zatial nie je az tak otravna, az na to jej dilema....priznat sa- nepriznat sa.....quentinova uplne zbytocna, teina uplne zbytocna.....a diggle- boze preco uz ho nezabiju konecne, az tak je to zbytocne.....a moralizovanie v kazdom diely, dakujem ale nie....a kde kurva je dopad flashpointu?

na příspěvěk reagoval dragon94

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

dragon94

Také souhlasím. Zatím co díl to pecka, ani jednou jsem se nenachytal zívnout, což u předešlých dvou řad byl celkem problém nezívat

na příspěvěk reagoval martinbucek

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

BackPa

Souhlasím :-) Nový tým vypadá hodně zajímavě. Hlavně se těším na Artemis. Zatím mi tam nesedí jen ten Curtis, kterej má i škaredou masku jako prase. A co se epizod týče opravdu jsou zatím naprosto vynikající.

na příspěvěk reagoval rollman1, martinbucek

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

nechapem ako niekoho mohlo napadnut, ze ten novy team bude cool, ved to uz aj na papiery musela byt strasna sracka....amel do toho vraza prachy, tak by si mal rychlo rozmysliet co dalej....bud pokracovat solo a vratit sa k temnej atmosfere, alebo vymenit tym za roya a vratit sa k temnej atmosfere

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

Tedy ten druhý díl špatný nebyl, avšak brečeli nad tím, že trénink je moc drsný.... to snad ne

na příspěvěk reagoval Saraph

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Teda, Arrow 05x01 tak 100x lepší ako The Flash 03x01. Toto bolo nečakané a veľmi pozerateľné dokonca! :-)

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Nový trailer na Legends of Tomorrow je sice hodně zběsilý, ale nabídne i malou ochutnávku z crossoveru Arrowa, Flashe, Supergirl a Legends of Tomorrow.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Myslíte, že se letos objeví v seriále John Constantine? Jinak souhlasím s váma John by mohl zmizet ze seriálu úplně. Thea občas asistovat a mohl by se vrátit Roy. No uvidíme jak to nakonec celé dopadne každopádně první díl byl fakt dobrej... příběhově sice né, ale akce byla skvělá :-)

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

martinbucek

Diggle mi třeba vůbec nechybí, ale Roy ano. Kdyby byl jen Green Arrow a Arsenal ... a Felicty, tak by mě to vyhovovalo. Že je Thea mimo hru mi přijde taky jako dobrý krok. Curtisa by mohl ještě někdo zabít a byl bych úplně spokojený, protože ta postava je otřesná. A jsem zvědav, jak se vrátí Malcolm Merlyn. 

Chen

Chen (hodnocení, recenze)

Přidávám se k těm, které nový díl potěšil. Po čtvrté řadě opravdu extrémní zlepšení. Je tedy docela škoda, že sledovanost premiéry nebyla až tak oslňující. 

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Martin12500 , Cech

asi je tehotna, preto tie volne saty, do ktorych ju nezvykli obliekat, ale o tom budu zeny vediet viac

 

bojim sa, ze ked sa ukaze novy pocetny tym, tak sa to vrati do starych kolaji....mali by to nechat na nom samotnom a v polke vratit roya, takto to zbytocne rozsiruju a kazda druha postava bude superhrdina

na příspěvěk reagoval Cech

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama