Reklama

Reklama

Arrow

(seriál)
Trailer 8
USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Hrají:

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

(více)

Diskuze

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

What the fuck just happend?

- 4 vojaci strieľajúci z automatických zbraní a na aute ani škrabanec

- Felicity si dovolí prehovoriť na Rasa

- teleport Masea zo Starling city na Nanga Parbat :-D

...

+ asi dvojsekundové "cameo" Laurel :-D

na příspěvěk reagoval FloTin, dragon94, Camulator, michald99

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

mkubalikova

Náhodou Supernatural je sice pořád o tom jednom a tom samém, ale epizody jsou pořád dost dobře kvalitní... některé průměrnější jiné vysokej nadprůměr... Od 8smé série snad ani nebyl jeden díl, kterej by byl špatnej...

swetyna

swetyna (hodnocení, recenze)

už by ten seriál měli utnout, je z toho čím dál větší blábol.. nejdřív z každýho udělají mistra kungfu a teď zapojí čáry máry, kouzelná vodní lázeň.. nechápu že na to ještě čumim :D 

mkubalikova

mkubalikova (hodnocení, recenze)

Denn

Řekla bych, že The 100 táhne silná předloha a Flash má ještě dohled DC. Ostatní aktuální CW seriály jsou nastavovaná kaše, smrdící nízkým rozpočtem a naprostou průměrností místních scénáristů. Co tam letos měli: The Vampire Diaries a The Originals (meh), Supernatural (29. řada toho samého), Reign (meh), Beauty and the Beast (meh), Hart of Dixie (díky bohu ukončeno). Tak si vyber. Jasná cílovka, Arrow neměl nárok dlouhodobě držet kvalitu první a druhé řady...

na příspěvěk reagoval dragon94, jh666, jhr

mkubalikova

mkubalikova (hodnocení, recenze)

Denn

Hrozné to bylo, plakat se mi chtělo. A rozhodně ne proto, že by to bylo tak dojemné. Bohužel se z toho stala regulérní sračka a nejvíc mě děsí fakt, že tím, jak je to provázané s Flashem a protože to vyrábí stejná stanice, tak to do těch sraček může stáhnout i jeho. 

na příspěvěk reagoval Denn

Denn

Denn (hodnocení, recenze)

No, co k dnešnímu dílu říct, snad jen.....to byla sračka :D

na příspěvěk reagoval Torrs

Uživatel michald99 smazal svůj příspěvek.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Jo a nespoilerujte tu událostmi z Daredevila, nechci to vědět dřív, než na to kouknu :D

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Jelikož koukám Daredevila s titulkama, tak jsem viděl teprve předposlední díl a Fisk mě teda pěkně nasral tím, co na konci dílu udělal. Doufám že zdechne pomalou a bolestivou smrtí. Jinak je to opravdu super seriál. Dal jsem mu plných 5* a s tím hodnocením zde na csfd plně souhlasím! :D

na příspěvěk reagoval michald99, michald99

michald99

michald99 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Cože? Konec nemůže skončit ani začít, konec je prostě konec, pokud nemáš třeba část nějakáýho představení, kterou nazveš Konec.

na příspěvěk reagoval Saraph

Denn

Denn (hodnocení, recenze)

BackPa

No zlepšením je asi to, že tvůrci se s tebou každým dílem snaží vyjebat víc a víc.........

max1234

max1234 (hodnocení, recenze)

BackPa

Opravdu mě to ale hrozně mrzí... 1. řada byla fakt bomba. Ta 2. celkem ušla, ale to co se děje ted?? Daredevil doufám bude pokračovat tak jak začal.

na příspěvěk reagoval dragon94

max1234

max1234 (hodnocení, recenze)

Je to furt taková sračka co jede po celou 3. řadu??? Přestal jsem sledovat po 15. díle...

na příspěvěk reagoval BackPa

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

22.09.2019

Seriálový Smallville byl ve své době tak trochu napřed co se práce s komiksovými předlohami týče. Od té doby, co však stanice CW rozjela svůj vlastní komiksový vesmír Arrowverse, čítající seriály… (více)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (více)

Reklama

Reklama