USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Kuzlo

▐1.séria: Celú sériu som sa veľmi dobre bavil a bol som milo prekvapený, že dejový vývoj nestepoval na jednom mieste ako sa to často stáva pri mnohých seriáloch, ktoré sú plánované na dlhodobé pokračovania. Všetky záhady, otázky, minulosť sú postune odhaľované (nemusíte sa obávať žiadneho blbého pocitu, že vás ťahajú za nos). Prvá séria je uzavretým príbehom a ak by aj celý seriál skončil, tak by to bolo bez pocitu, že niečo zostalo nedopovedané. A aby som nezabudol, tak o vtipnú zábavu sa postarala výborne vytvorená postava inteligentnej a zároveň "blondýnkovsky" naivnej Felicity. 85-90%▐ 2.séria: Po ôsmej epizóde končím s celým seriálom. Zdá sa mi, že sa udial presný opak toho čo som napísal k prvej sérii. Zápletky sa zaplietajú, ale V podstate stepujeme na mieste. Už ani tie vtipky s Felícity nefungujú. Hold, rozhodol som sa, že ďalej sa už nudiť nebudem. ()

Fanucci

Nepovedený mix Supermana a Batmana. Začátek byl slibný...ale až do chvíle, než se neskutečně toporný a nepřesvědčivý Stephen Amell oblékl do toho směšného "robinhoodovského" oblečku...a začal kolem sebe střílet šípama...v 21. století...:-) Slabé 3 hvězdy. ()

dee-key

Nutno říct, že první série mě nadchla, především ze začátku. Docela fajn příběh, nějak se to rozvíjelo, mělo to spád. Nevím kde přesně se to zlomilo, ale hromada záporů (patetické dialogy, opakující se schémata, totální nedomyšlenosti, ...) mi seriál tak znechutila, že první sérii jsem dokoukal ze setrvačnosti a druhou jsem utnul někdy v půlce. Když totiž omezený počet postav řeší pořád dokola jedno a totéž a polovina charakterů se chová jako by měli místo mozku pohankovou kaši, je něco v nepořádku. Za to že mě to zabavilo aspoň zpočátku dávám slabší tři. ()

sofiapetra

Vydržela jsem tři díly a vzdávám to. Scénář, dialogy, nápady - průšvih. V podstatě stačí vidět první díl a je jasné, co bude dál. Konstrukce - odškrtávání, tedy odpravení jednoho bídáka ze seznamu bídáků za epizodu, je o to nudnější, že je to uděláno vždy stejně. Seriál Gotham je stokrát lepší. ()

fmash

Při sledování jsem několikrát živě viděl (bohužel jen ve svých představách), jak věčné pochybnosti o sobě a svých motivacích, skrývání pravdy a realtivita milosrdné lži - podle toho, kdo ji uplatňuje - stravují hlavního hrdinu a činí z něj uvěřitelnou temnou postavu balancující na hraně povinnosti, svědomí a svévole. Jelikož ale tvůrci nenašli fešného freerunnera, který nemá obličej s mimickými schopnostmi medvěda, tedy který by dokázal hnutí mysli vyjadřovat i jinak než pohyby koutků úst a sem tam svraštěním obočí, a protože scenáristovi je evidentně jedenáct, tak se to nepovedlo. Pitomé motivace pitomých postav, hlavní hrdina rozmazlený blbeček, který vidí jenom sebe, jakkoli se nám všichni snaží namluvit opak, nereálné úlety (tím nereálné myslím samozřejmě popírání vlastních pravidel tvůrců reálnosti), protahování zápletek za únosnou mez... Všichni neustále nad něčím kňourají a litují se a pořád dokola vytvářejí rodinná pouta ve své růžové zahradě BH90210. Nejvtipnější a nejsympatičtější jsou záporáci, asi proto, že se s nimi nikdo nemazal a nesnažil se je propracovat „do hloubky“. Navíc jediná pěkná buchta je tam stará Moira. Nesčetněkrát jsem u sledování doslova řval vzteky, ale pod dvě hvězdy nejdu, to by bylo pokrytectví, když už jsem tak cílevědomě dokoukal dvě série. ()

Cl3ricK

Docela jsem se bál, jak dopadne má oblíbená komiksová postava na stanici, která má na svědomí Smallville. Naštěstí po pár dílech se to skvěle rozjede, dostaneme i dobré dějové linky a potkáváme řadu známých nebo méně známých postav z DC univerza. Nemůžu si stěžovat, Šíp je uvěřitelný a nebojí se prošpikovat protívníka svým arrowem. Zatím se mi jako záporak nejvíc líbil Deathstroke, protože mám prostě pro něj a jeho kůl masku slabost. EDIT. Tak po příchodu Barryho Allena a jeho přesné transformaci zvyšuju na 5. Tohle má všechno. Jen tak dál. Update. Inu po obludné 3. sérii strhávám na 4 hvězdy a doufám, že řada 4. půjde úplně v jiných kolejích než tenhle strašně vážná romantická kokotina. ()

honajz2

Viděl jsem sotva jeden díl a nijak mě nepřekvapil. Dál už se na seriál dívat asi nebudu, protože mě to docela nudilo. I když, možná bych se někdy mohl podívat na další díly. Ale to bude až někdy v budoucnu. ()

M.i.k.e

pilot velmi slušný,klasicky komiskový,kterému nechybí tempo i pochybné dialogy.uvidme co přinese dál...70%...po skončení druhé série hodnocení zůstává,přestože Arrow trpí značnou nevyrovnaností.Po extrémně vydařeném rozjezdu druhé řady,který slibovala ten správný komiksový nářez pak začal seriál přešlapovat na místě,aby se pořadně rozjel až s nástupem Sladea Wilsona.Uvidíme kam se dostane ve třetí řadě. ()

Havaj8

Nevim, kdy naposled mě nějakej seriál takle nadchnul, možná LOST? Už ten první díl mi tolik řekl, že sem dal 19 dílů během dvou dnů. Ty herci do jednoho z těch hlavních jsou tak uvěřitelný. Možná je to tím, že nejsou tolik známí, a proto mi na tu roli naprosto padnou. Příběh možná lehce podobnej Ztracenejm, kdy tam sice ztroskotal sám, ale co se za tu dobu naučil...už proto miluju ty flashbacky, kolikrát sou dokonce tak krátký za ten díl, že bych brečel. Ale jo, hodně sem si jel oblíbil. Bohužel teď mi vyšla ta třítýdenní pauza na další díl...to že bude 5 sérií, to si nedokážu ani představit, ale určitě bude na co koukat. 5 let na ostrově a zápisník je celkem dlouhej..20.5.13 Po dokoukání sérky z hodnocení nestrhnu, ba naopak, ten děj ještě tak vygradoval, že to snad ani není možný. Těšing na další řady je obrovskej :) 3.řada Tak po relativně ještě vydařený druhý, byla tahle absolutní propadák a komedie. Nechápu co scénáristi zamejšleli, ale z každý postavy udělali sračku, z každý linie ještě větší a je škoda to dál komentovat. Obrovský chyba natáčet další sérku, když sami nevědi co s tim. Propad v hodnocení musí bejt znát. ()

Chen

Příjemně obsazené, scenáristicky ucházející, i když se spoustou klišé. Některé postavy jsou ovšem nevyužité a některé bojové scény nepřehledné. Slušných 7/10 ()

johny89

1. série: Divím se, že tenhle seriál není v TOP 30 - protože je někde na úrovni Ztracených. Sympatická hlavní postava a hlavně Helena! :-) 2. série: Je to ještě více americké, ještě více emocionální a místy ještě více trapné. Hodně se opakují klíšé hlášky, veřejné ochránce nikdo nepoznává i když podoba s jistými lidmi je více než jasná. ()

uterox

Tan tenhle hrdina mě zasáhl opravdu šípem. Líbí se mi narozdíl od jiných hrdinů, že je smrtelný a má za sebou řadu zranění, kdy to měl vážně těsné. Víc se mi to přibližuje realitě, protože spolupracuje s ostatními. Není to hrdina bez chyb a i ostatní postavy mi přijdou zajímavé. Např. postava Flashe, který má mít samotný seriál a "retro" vzpomínky jsou více než oživující. Je to kombinace sci-fi, hrdiny s trochou romancí a občas se člověk i zasměje a někdy je i dějově překvapen. ()

Wiikii

To je určitě Batman, nebo možná ... ne určitě je to Batman. Vše je jak u něj, rozhodně je to Batman... Aha, tak ne, prý je to Arrow, Green Arrow. .. Ale když to sledujete, tak to vypadá jak prodloužená verze trilogie o Bruce Waynovi (Batmanovi). .. P.S.: Oproti netopýrovi, tam vázne logika jednání postav, někdy až celého příběhu, taková bezmyšlenková podívaná, nad kterou když začnete přemýšlet tak jde vše do kytek, nebo spíše do úrovně Stmívání..... HODNOCENÍ: 55% (3*) ()

Vyhy

Po zhlédnutí pěti sérií přestávám na seriál koukat. Cítím obrovskou únavu, ne u seriálu, ale u mě samotného. Už mi to přijde neustále to samé, příběh jednotvárný, postavy ožívají a vracejí se, jak to přijde tvůrcům vhod. A proto mě to vůbec nebaví. Celkově začínám se seriály od stanice CW mít problém. Vše mi to přijde stejné, jednotvárné a umělé. ()

Attta

"Na posraného aji hajzl spadne" a v tomto případě ten posraný je Starling city, kde i ochranka knihovny je ozbrojená a po uši a na každém rohu číhá prvotříní zabiják s prvotřídní technikou a uměním nasírat milionáře Queena s hrdinskými komplexy. Nimcéně i přesto, že je to klišoidní kravina, tak to sleduju jak blázen. Musím říct, že na komiksovku je to pěkně udělané a dá se na to velice dobře koukat (né jen kvůli krásné Emily Bett Rickards). Každá epizoda končí něčím zlomovým stejně jako tomu bylo u Lost nebo Prison Break, a tak pokud vám ještě ndošly epizody, tak zkouknete během jednoho dne třeba i půlku série. Nemá to na víc jak na tři hvězdy, ale pokud vám tady ten zvláštní styl zábavy sedne, tak věřím že přehlédnete všechny negativa a seriál stejně dokoukáte. EDIT: Kéž by seriál skončil soubojem s Ra's al Ghulem v půlce 3. série. ()

O´Neill

Naprostý luxus u kterého netrpělivě čekám na každý nový díl, a samotné díly naprosto hltám. Má smysl říkat něco více? ()

TomikZlesa

Vskutku Robin´s Úd fucked Batman, velmi zábavné a hlavně dobře akční, scény nepůsobí lacině. Snad nenacpeme prachy do prvních dvou dílů a pak rozjedem talkshow. Hlavně ubrat toho americkýho happylife kterej fuckt nemusím. Zatím nehodnotím, rychlé +1 už si vybrali jiní :) Editek: po dalších dílech se jedná o výstupní šou bezpočtu zbytečnejch postav v čele s ležákem Oliverova sestra, která je nejnepodstatnější postavou v seriálech vůbec, to samý by se dalo říct o jeho kamarádovi co mu zbalil holku a dokonce i o ní. Kdyby se seriál věnoval Šípovi a akci, která je mimochodem výtečná byl by to skvělej seriál...takhle je to jen další vata. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse