USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Antonymi

Aneb co se stane, smícháte-li Batmana a Assasin's Creeda a přidáte špetku Lost. Je to vykrádačka všeho dobrého ze všech zmíněných (Stephen Amell dokonce při správném úhlu a osvětlení vypadá jako Christian Bale s výrazně drsnější muskulaturou), ale celkem to šlape. Na seriálové poměry špičkové choreografie a fungující postavy, hvězdička dolů za otravnou Katie Cassidy a místy debilní dialogy. Snad to nebude mít s dalšími sériemi klesající tendenci. ()

Smerfito

Je fajn vidět v posledni době serial kde to není samý týpek se supermegaschopnostma a kdo vi bůh ví čím ještě. Nevím jak bych to líp popsal, ale má to koule :) ()

Nalim_Meonle

Ako si niekto moze mysliet ze ked hodi do mixeru Temneho rytiera a mexicku telenovelu tak dostane nieco zaujimave pre divaka (no dobre pre amikov mozno...) Podla mna cele zle. Hlavnemu predstavitelovi by mal niekto vysvetlit co je to mimika a ze nestaci len stiahnut tricko v kazdej epizode aby to aspon zeny pozerali. Zvysok castingu je klasicka serialova "kvalita". Scenar strasne obohrany a vzdy ked to uz vyzera ze by sa to mohlo zlepsit nastupy telenovelacke riesenie kto s kym spal a kto je zase zatknuty. Cely pribeh je ako z pred 15-tich rokov. Myslim ze za celu sezonu som tam nezazil jedinu logicku argumentaciu alebo rozhovor ktory by niekam viedol. Ako moze nieco taketo mat dalsiu seriu a nieco ako Firefly nie. Chjo svet ide do zahuby... ()

skrob

Akce jakž takž v pohodě. Jen škoda 2 věcí: Jednak je lepší nad tím moc nepřemýšlet - zejména nad dialogy to dá práci pouštět raději hned ven z hlavy. A druhak je fakt škoda, že místo výrazných tváří a aspoň trochu herců je seriál obsazen modelama a modelkama. Ze začátku mi to až tak nevadilo, ale když se objevila opravářka počítačů hezčí než všechny české miss za posledních 10 let - tak to jsem fakt nevydejchal. :) ()

vobbov

Zfilmovaný komiks o strážci Starling City. Hlavní postava: Oliver Queen, je velmi nápadně podobná Batmanovi společně s Robinem Hoodem a v tomto duchu se taky celý děj odehrává. Seriál je obohacen o parkurové triky, které doplní akční scény. ()

Lal.V

Po maratóne 14 dielov za 2 dni, musím povedať, že Slade Wilson is one hell of a son of a bitch. S2E12 - Nerdgasm, žmurknutí na komiksových fanušikov v posledných 5 minútach dielu niekoľko a neskutočne skvelých!! S3E15 - Takže Oliver Queen je Bruce Wayne. Alright. ()

Dusin

Jsem moc rád, že si seriál udržel kvalitu i ve druhé sérii (viděny první dvě epizody). Škoda jen, že podle IMDB má druhá série pouze 13 dílů. Celkem zajímavě se začínají rozplétat nitky událostí na "Ostrove" a změna vztahů hlavních postav nevypadá špatně. ()

pepca72

Viděna celá série. Musím konstatovat, že přes všechny skepse, jsem nadmíru spokojený. Jedná se o pohodový seriál comicsového hrdiny, se zajímavým ústředním dějem a epizodními zápletkami. Seriál nenudí, svižně odsejpá, akce je tak akorát, herci sympatyčtí. Dohromady nemám co vytknout. Sice žádná kulervoucí věc, ale oproti současným Agents of S.H.I.E.L.D., o dost lepší zábava. Doporučuji, a hlavně 4 * zasloužené. ()

srada

první série byla taková lamavá,jednou luxus,pak lehký pád,ale pauza mezi sériema tomu prospěla a od prvního dílu druhé série vzestupná tendence,jen tak dál. ()

xlelusx

Když jsem několikrát na seriál Arrow narazila na cwzone, kde jsem stahovala titulky k jiným seriálům říkala jsem si, že to může být skvělý seriál, ale měla jsem jich rozkoukaných tolik, že jsem se myšlenky na koukání na Arrow vzdala. Pak jsem, ale viděla trailer na Fandovi na Pilot a řekla jsem si, že se tedy podívám a hle za týden zhlédnuté všechny epizody a naprostá posedlost. Nejvíce mě na tomto seriálu baví celé ta myšlenka se kterou je natáčen, protože v současnosti prostě seriály o superhrdinech nejsou, jediný je Agents of S.H.I.E.L.D. a ten mě zatím neokouzlil, a já mám superhrdiny ráda. K této myšlence se dále přidává naprosto skvělý náboj každé epizody a velmi vyvedené postavy. Zatím je tedy opravdu málo věcí, které se tomuto seriálu dají vytknout a i kdyby byly já je zatím vytýkat nechci :-D Nejoblíbenější postavy: Oliver, Thea, Felicity a Laurel Nejoblíbenější epizody: S01E01, S01E05, S01E12, S01E16, S01E22, S01E23, S02E3 ()

DelMann2

Začátek první sezóny hodně v pořádku. Hlavní postava hodně líbivá a chytla mě, ale postupem času to hodně opadlo. Druhou sérii jsem skončil na třetím dílu a už se asi stěží kouknu na další. Místama velmi dobré, ale táhne to spíše k tvrdšímu průměru, nicméně první sezóna za to relativně stojí. ()

Tiferet

Arrow si mě získal! Konečně nový, svěží seriál ve kterém se neřeší jen, dnes tak oblíbené, " kdo s kým kde a jak"! Tenhle seriál má náboj! Ani chvilku nenudí a na to kolik je v něm akčních scén se tentokrát Amíci dokázali držet trošku při zemi a šetří, jinde tak hojně používanými, scénami typu: asi nejsem člověk ale nadpřirozená bytost na níž neplatí gravitace ani zákony fyziky. Dokonce jsem naprosto spokojená i s výběrem VŠECH herců, což se mi často nestává! Všichni mi tam sedí jak p**** na hrnec! Olie je fešák a na celé čáře to u mě vyhrává Felicity, její slovní průjmy a dokonalá kombinace inteligence s trochou ňoumovství... :-) Shrnuto, podtrženo a sečteno... Arrow je můj letošní objev číslo jedna! ()

zekon

Chjo... Souhlas s ostatníma. Rozjezd paráda. Poprvé co flešbeky mají smysl a je dobré že tam jsou. Amell evidetně na to fyzicky má, což je obrovské plus a oproti buznopiderovi a chroptícímu Baleimu má hodně navrch. Jenže od 4tého dílu začne 1 slušný díl střídat hromada špatných, řeší se rodinné sračky a podstata ustupuje. Debaty jsou delší než akce, nastupuje trapná telenovela. Škoda. Ani první řada se nedá dodívat. A když vidím že je druhá, asi to u Amíků uspělo, jako vždy :-) ()

Ajka13

1. série: Už po zhlédnutí pilotního dílu jsem byla nadšená a to mi vydrželo po zbytek první řady. Každý díl skvěle napínavý a příběh sám o sobě se hezky, ale pomalu rozvíjí a jednotlivé kousky do sebe začínají zapadat. Po tomhle jsem se druhé sezóny opravdu nemohla dočkat! 2. série Tak o druhé sérii mohu jen říct, že těch zvratů je na jednu řadu trochu moc. Možná ne nadarmo se říká, čeho je moc, toho je příliš. V půlce řady jsem si dala pauzu a k seriálu se vrátila až s příchodem třetí řady. Konec druhé série není špatný, ale člověk se musí trochu povznést nad z ničeho nic až moc nadpřirozené schopnosti, nad to, že každý druhý, ať už zloduch nebo klaďas, střílí šípy, a že každá nová postava není taková, jak se zdá. To vás začne časem trochu nudit. Ale když se přes to přenesete, nechá vás seriál pěkně napnuté a nedočkavé na další díl. 3. série (po 11. dílech). Flashe bych úplně vynechala. Kazí seriál úplně neskutečným způsobem. Kdo má rád filmová zpracování komiksů, asi se mnou nebude souhlasit, ale mně se na tomto seriálu líbila jeho realističnost. Arrow sice vypadal, že musí ovládat kdo ví jaké síly, aby byl tak dobrý, jak se tváří, ale pořád za tím stály jen léta tréninku. Ale že si tam "nakráčí" postava, která se po úderu blesku dokáže pohybovat rychleji, než kde jaké auto, to je trochu moc. Nemluvě o ženštině, která dokáže křísit mrtvé... Mrtvé několik dní... ()

anaad

V polovině první řady: Dobře zvolené zápletky jednotlivých dílů, výborně gradované scény s postupně odhalovaným tajemstvím ostrova, kde hrdina musel přežit pět let, charismatický Stephen Amel, to jsou hlavní klady seriálu. Záporem bude ne právě dobře prokreslená dějová linie mezi Arrowem, jeho láskou a nejlepším přítelem (a vůbec obsazení K. Cassidy, ale nakonec si asi zvyknu), ale budiž, je to akční seriál. ()

mcclane412

Ale jo dá se to koukat, nicméně je to spíše doopravdy pro nenáročné (fanoušci hvězdné brány spojte se!) a pokud takový jste, tak se vcelku i pobavíte. Horší ovšem je, že ani ti nejméně nároční neumí vypnout mozek úplně (ani já ne a to jsem to roky trénoval při telefonních hovorech s mojí matkou nebo při hodině filosofie) a tam je docela zakopaný jádro pudla. Děj je v arrow totiž asi jako masturbace, je to fajn, ale nakonec tam prostě stejně jen stojíte v koupelně s pérem v ruce před zrcadlem... i když si říkáte že vám ta rtěnka docela sluší... Sakra, tohle přirovnání se mi trochu vymklo z kontroly tak to řeknu nudnější, ale srozumitelnější verzí: v arrow vesmíru platí jedno jednoduché, ale velice otravné pravidlo. KAŽDÁ zabitá, dějově významná, osoba ve skutečnosti nechcípla a dříve či později se vrátí. Vážně KAŽDÁ. Zatím se toto pravidlo aplikovalo na čtyři osoby, z čehož na jednu rovnou dvakrát! A to během dvou sérií! Tolik zmrtvýchvstání jsem ještě nikde neviděl. Ježíš je vedle nich břídil! (ano opravdu jsem přirovnal obsazení arrowa k Ježíšovi a jistě jsem tím porušil nějaké přikázání) Je to vážně ubíjející, iq-snižující, posraný pravidlo. Ale jinak dá se to. ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse