USA, (2012–2020), 119 h 44 min (Minutáž: 41–44 min)

Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey, Emily Bett Rickards, Willa Holland, Paul Blackthorne, Colton Haynes, Grant Gustin, Celina Jade, John Barrowman (více)

Série(8) / Epizody(170)

Spravedlnost nikdy nemine svůj cíl! V adaptaci komiksové předlohy z dílny DC Comics před dnešním divákem znovu ožívá další kultovní kontroverzní hrdina. Miliardář Oliver Queen se po pěti letech trosečnického života na opuštěném ostrově vrací domů do Starling City se záhadným posláním a nebývalou schopností zabíjet a jako lučištník v tmavé zbojnické kápi vyhlašuje válku zločinu. Je odhodlaný napravovat křivdy, které napáchal jeho otec a bránit město proti všem, kdo by mu chtěli škodit. Jeho tažení ale komplikují temná rodinná tajemství, netušené spojení nejlepšího přítele se zlem a žena, již miluje, ale kterou už kdysi zradil. Oliverova cesta z mučivé ostrovní izolace až k přízračnému městskému hrdinovi, to je velkolepé dobrodružství a doslova trefa do černého - ve 23 epizodách na 5 discích! (Magic Box)

Recenze uživatele JG9 k tomuto seriálu (70)

Série 3 (2014) (S03)

Dlouho mi trvalo tuhle recenzi napsat.....Ze začátku je třeba říct že Felicity je neuvěřitelně otravná a Malcolm už není co býval, hlavní záporák Ras Al Ghul je hodně super a Dark Arrow je vrchol série(možná i seriálu) a jak jsem už říkal v recenzi myslím že na předposlední díl, tak doufám že se Al Sah-Him alias Dark Arrow alias Inton Al Ghul vrátí, co je ale hodně negativní zvlášt do budoucna je to že hlavně ze začátku viděl propady v té neuvěřitelné kvalitě Arrowa a nový život Olivera se netěším plus ostrov nebo spíš tady Hong Kong je úplně zbytečný a je tady jenom proto že je to seriál Arrow a k tomu prostě Flashbacky patří. Nejlepší díl:21. Nejhorší díl:1. 9/10 ()

Půlnoční město (2015) (S03E11)

Taková lehce bezcílná věc která se točí pořád okolo Oliverovy smrti a nechápu proč nepoprosí třeba Flashe,ale jinak Palmer dostává méně prostoru,Felicity nebyla tak otravná(Ale zase bude,to se vsadím),Laurel není takový extrém a Oliverova linka je taky docela dobrá a co se týče celku doufám že Bricka blíže vysvětlí(jeho schopnosti) ale asi dohromady mě to hodně bavilo + ještě musím pochválit tu geniální atmosféru.8/10 ()

Vzpoura (2015) (S03E12)

Posledních cca 6 minut geniální,Brickovy schopnosti úspěšně nedovysvětleny aji když se mi spočátku nelíbil Malcolm Merlyn jako hrdina nebo co,tak díky zmíněným posledním 6 minutách to zachránily také Amell z Barrowmanem jsou skvělí,Felicity tolik nevadí,Theyn údiv je top a finální bitka je vzhledem k flashbackům také geniální,zbytek ujde.9/10 ()

Dvě Canary (2015) (S03E13)

Jelikož Felicity nedostává moc prostoru tak to nabírá kvality,linka ze smrtí Sáry je dobrá a to že se vrací na ostorov s Theou a možná i s Merlynem je super akorát doufám že zbývající čtveřice nedostane tolik prostoru abychom se mohli věnovat ostrovu a flashbacky na 5 let předtím zatím nejlepší ze série.9/10 ()

Návrat (2015) (S03E14)

Flashbacky jedny z nejlepších ze série,možná nejlepší ale proč sakra tak,prosím za prominutí domrvili Sladeho a Merlyna,to chcou odkaz prvních dvou sérií nebo co?A kdyby Slade zabil Felicity byl bych velice rád,škoda d:+Chtěl jsem dát pět kvůli scénám z Lian Yu(těch současných) a Flashbackům z Hongkongu nebo teď výjmečně ze Starling City(zajímavě se to otočila,tedy samozřejmě další plus) ale když nad tím tak přemýšlím tak si to ta epizoda vůbec nezaslouží.8/10 ()

Nanda Parbat (2015) (S03E15)

!!!SPOILERY!!! Cože Oliver bude Ras Al'Ghul????? A Cože Thea se nechá zabít?????(nemůžu to napsat velkým nebo budu spoilerovat) ale jinak už to není co to bývalo+flashbacky jsou fakt v poslední době nějak lepší(zahrnuji jenom 3.sérii).9/10 ()

Nabídka (2015) (S03E16)

Nechápu proč Oliver nemůže být Ras Al' Ghul a vůbec se mi nelíbí linka z falešným Arrowem ale jinak supr.9/10 ()

Veřejný nepřítel (2015) (S03E18)

To jsem fakt nečekal konkrétně to že to bude takhle skvělý d: 9/10 ()

Zlomený šíp (2015) (S03E19)

Docela nuda...hodně velká nuda.6/10 ()

Pád (2015) (S03E20)

KDYBY TAKLE SKONČILA SÉRIE!!!!9/10 ()

Al Sah-Him (2015) (S03E21)

Wauuu....PROČ ZROVNA V TOMHLE DÍLE NEDOSTAL OLIVER VÍCE PROSTORU???????????10/10 ()

Tohle je tvůj meč (2015) (S03E22)

Tady to podle mě ztrácí kouzlo Al Sah - Hima alias Dark Arrowa,jelikož ten je prostě geniální a....je prostě škoda že evidentně Dark Arrowa už neuvidíme(jestli tam v pozdějších fázích Arrowversu nebo v Crisis on Infinity earths(nebo někde jinde)neukáže v rámci multiversa).9/10 ()

Jmenuji se Oliver Queen (2015) (S03E23)

No.....ne nějak wau finále jak u prvních sérií ale i tak se to dalo a v rámci možností musím říct že docela hodně super.8/10 ()

Série 4 (2015) (S04)

Každopádně co je jedno z nejhorších věcí je to že tady máme opět záporáka který se nemůže rovnat Deathstrokovi natož Dark Archerovi(oba dva jsou 10/10),no a když jsme u něho tak jim asi nestačilo to jak ho domrvili ve 3.Série oni ho mrví ještě víc! Mají tady spoustu nelogičností např. když Darkh ztratí kouzelnou moc jak potom může konkurovat Oliverovi když má být slabší než Ras Al Ghul nebo.....další si dokážete domyslet sami.....No a nakonec z těch negativ, flashbacky to bylo něco skoro otřesného ale naštěstí tam moc dlouho nebyly, no.....Ted si můžete říct proč jsem tedy dal pět hvězd? No u mě je to takhle: Mě od 3.Série přijde že Arrowa píšou dva lidi: Ten První chce napsat kravinu která dostane maximální ohodnocení 50% a je s tím spokojený zatímco ten druhý chce napsat stejný banger jako byly první dvě série a tady podle mne vyhrál druhý jelikož tahle série má i přes tyto prominte mi to píčoviny tahle série má i něco do sebe: dobré postavy(až tedy na Felicity, Malcolma a Ruvé),relativně dobrý příběh, kvalitní emoce prostě všechno co ke správné Arrowovi sérii.....9/10 Nejlepší díl:18.  Nejhorší díl:17. ()

Green Arrow (2015) (S04E01)

Překvapivě Oliverův nový život mě extrémě bavil,Damien Dhark zatím není vůbec špatný,trochu mě štve že si lidi v teď už ve Star City a vlastně všude na světě že Arrow byl Roy,ale to nevadí,místo Felicity mě štval Diggle a vlastně i kapitán Lance a celkově mě tento v ohledu Diggleho zklamal jelikož už Oliverovi už odpustila i Lajla!!!!!,ale celkově celý díl byl hodně dobrý a nemám zatím z údajně nejhorší 4.Sérií nemám problém + velký ironicky k začátku věty mínus je to že zabili tak pitomně,nebo ne pitomně,přímo debilně Raye Palmera jen proto aby se mohl ukázat v Legendách zírřka.9/10 ()

Kandidátka (2015) (S04E02)

Takový klasický a standartní díl(tedy skvělý) a těším se extrémě jestli bude Oliver starosta(Lance mě ale leze krkem, to jo).9/10 ()

Návrat do života (2015) (S04E03)

Sám nevím proč jsem tomu dal jenom čtyři ale mám dva důvody oživili úplně zbytečně Sáru a Malcolm je prostě už nudná postava.7/10 ()

Bez šance na záchranu (2015) (S04E04)

Oliverovo starostování mě baví i když tam pořádně žádné není a vlastně vůbec nevím k čemu tam je Sára, proč?9/10 ()

Zakletá (2015) (S04E05)

Constantine je fakt neuvěřitelná postava(skvělá, hodně skvěle neuvěřitelná) a cliffhanger bylo taky něco neuvěřitelnýho.9/10 ()

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Green Lantern dostane seriál

Green Lantern dostane seriál

30.10.2019

Chystaná služba HBO Max odhalila svůj budoucí obsah a mezi novinkami se teď čerstvě objevil taky připravovaný projekt od DC, hraný Green Lantern. Seriál povede producent Greg Berlanti, který… (více)

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse