Lovec: Zimní válka

Lovec: Zimná vojna

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2016, 114 min

• Kwaichi

Film obsahuje nebezpečne veľa zrecyklovaného materiálu. Režisér sa mohol viac osmeliť a skúsiť niečo nové. Aj keď by to nevyšlo, bolo by to lepšie ako sa pozerať na síce prepracované ale už opozerané scény. Škoda, že postavy Erika a Sary nepriblížil viac osobnejšie, možno by tak viac zaryli do divákovej mysle. Takto to ostáva len pustý priemer.(21.6.2016)

Kvalitně bych řekl, že je to na stejné úrovni jako první film. Část filmu se odehrává, před prvním filmem a část je regulérní pokračování. Toto rozdělení funguje a není násilné. Dobře to navozuje spojení obou filmů. Triky jsou zde opět parádní. Akce je zde hodně a je pěkně natočená. Za mě 85% :)(20.5.2016)

Jsem ráda, že můžu jít sem tam na nějaký ten film od csfd, protože zrovna na tenhle bych sama od sebe nešla a asi bych si ho ani nikdy nepustila a byla by to chyba, protože tohle fantasy se, podle mě, povedlo.. Klasický příběh o lásce, přátelství a 2 zlých královnách, které jí nepřejou, takže se opět bude muset láska snažit, aby zvítězila.. Líbily se mi efekty, Charlize neměla chybu a celkově bylo obsazení celkem sympatické.. Závěrečná píseň byla perfektní.. Doporučuju..(19.4.2016)

Na způsob Maleficent moderní pohádka s velmi dominantními ženskými postavami, na které je radost pohledět. #čsfdprojekce(25.4.2016)

• SaNcHeZ_cz

Pokračování moderní fantasy adaptace klasického příběhu, které se snaží vše dobré na jedničce použít proti samotnému divákovi. Nezábavné postavy, nelogický děj, příšerné díalogy a oproti předchůdci kvalitativní sestup do druhé ligy. Laciná nuda která je spíše než rozšířením parazitem na celkem slušném filmu, který nudí, až na minimum vyjímek nebaví a v celkovém pohledu je spíše ztrátou času. [35%](24.4.2016)