Lovec: Zimní válka

(neoficiální název)

Lovec: Zimná vojna

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2016, 114 min

Zábavné pokračování Sněhurky a lovce, ke které jsem si dlouho nacházel cestu, ale nakonec se mi tahle série líbí. Zážitek z filmu by mohl být větší, kdyby se v traileru na film neobjevily dva megaspoilery. Také se tam nachází závěrečná smrt hlavní záporačky, což je neuvěřitelné. Takže kdo chce vědět bez shlédnutí, o čem to bylo, stačí kouknout na trailer.(21.4.2016)

Lovec šikovně objímá příběh Sněhurky, tudíž se film obešel i bez účasti Kristen Stewart, která přece jenom nebyla zrovna vhodná volba pro "nejkrásnější ze všech". Vedle toho film září hvězdným hereckým obsazením, kde vedle Charlize Theron přibyly ještě Emily Blunt a Jessica Chastain. Bohužel je škoda, že tentokráte Theron nedostala tolik prostoru jako v prvním dílu. Nicméně když bych měl pokračování srovnat s jedničkou, tak se mi Sněhurka a lovec přece jenom líbila více. Přišla mi vizuálně okázalejší, neobsahovala takové množství přeslazených romantických linií (viz trpaslíci) a jak už jsem říkal, tak v ní byl věnován větší prostor Evil Queen (avšak i Ice Queen měla velký potenciál). Zkrátka průměrné pokračování, na které se pěkně dívá a i se pěkně poslouchá (viz titulkový song Castle od Halsey), a které si sice na jednu stranu nedělá ostudu, ale i tak se z toho dalo vytřískat více.(10.5.2016)

Tolko prachov to muselo stat a pritom... taka blbost. Ale OK, priznavam, o kus mensia blbost nez som cakala, ze to bude. :) Sledovat sa to da pohodlne, clovek sa aj zasmeje.(20.4.2016)

Slabšie ako prvý diel a nieje to tým, že tu nehrá Snehulienka. Hemsworth je stále fajn, prequelová linka dobrá, ale druhé naháňanie za dobrodružstvom a pred zloduchmi už tak neťahá. Emily Blunt je síce pekná, ale oproti Charlize nevýrazná. Viac menej je to slabšia verzia prvého dielu, ale The Huntsman ma aj svetlé stránky a akcie, vizuál, vypráva, kostýmy, či hudba sa opäť podarili. Obľúbený soundtrack: The Huntsman, The Children Arrive, Ravenna's Embrace. 70% - 3*(7.8.2016)

• liskam

Před pár dny jsem to viděl....nevíte někdo náhodou o čem to bylo...? Za mě 30%(28.5.2016)

• Emily Blunt

• - Film se natáčel v anglickém studiu Shepperton and Pinewood Studios v průběhu 16 týdnů, podobně jako záběry historických míst jako Wells Cathedral a Bishop's Palace v Somersetu. Také se točilo v některých z nejkrásnějších anglických míst jako je Windsorský park (Bears Rails, South Forest, Manor Hill, Johnson's Pond), Frensham Common a v kouzelných lesích Stockwoodu a Puzzlewoodu. (Zdroj: CinemArt)

• - Na tento snímek byla vytvořena parodie v podobě rapového klipu „Freya vs. Ravenna". (fiLLthe3DD)

• - Po tom, čo sa podarilo hackerom vniknúť do emailovej pošty spoločnosti Sony a zverejniť množstvo mailov, vyšlo najavo, že Charlize Theron má dostať za zopakovanie svojej úlohy oveľa menej ako iný herec z predošlého dielu, Chris Hemsworth. Herečka preto odmietla v pokračovaní účinkovať, kým nedostane toľko ako Hemsworth. Universal napokon súhlasil a obom hercom vyplatil zhodne niečo cez 10 miliónov dolárov. (beso74)