poster

Lovec: Zimní válka

 • USA

  The Huntsman Winter's War

 • USA

  The Huntsman

  (neoficiální název)
 • USA

  Snow White and the Huntsman 2

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Lovec: Zimná vojna

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2016, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kwaichi
  **

  Film obsahuje nebezpečne veľa zrecyklovaného materiálu. Režisér sa mohol viac osmeliť a skúsiť niečo nové. Aj keď by to nevyšlo, bolo by to lepšie ako sa pozerať na síce prepracované ale už opozerané scény. Škoda, že postavy Erika a Sary nepriblížil viac osobnejšie, možno by tak viac zaryli do divákovej mysle. Takto to ostáva len pustý priemer.(21.6.2016)

 • ConanVJ
  ****

  Kvalitně bych řekl, že je to na stejné úrovni jako první film. Část filmu se odehrává, před prvním filmem a část je regulérní pokračování. Toto rozdělení funguje a není násilné. Dobře to navozuje spojení obou filmů. Triky jsou zde opět parádní. Akce je zde hodně a je pěkně natočená. Za mě 85% :)(20.5.2016)

 • V_erus_h
  ****

  Jsem ráda, že můžu jít sem tam na nějaký ten film od csfd, protože zrovna na tenhle bych sama od sebe nešla a asi bych si ho ani nikdy nepustila a byla by to chyba, protože tohle fantasy se, podle mě, povedlo.. Klasický příběh o lásce, přátelství a 2 zlých královnách, které jí nepřejou, takže se opět bude muset láska snažit, aby zvítězila.. Líbily se mi efekty, Charlize neměla chybu a celkově bylo obsazení celkem sympatické.. Závěrečná píseň byla perfektní.. Doporučuju..(19.4.2016)

 • NinadeL
  ***

  Na způsob Maleficent moderní pohádka s velmi dominantními ženskými postavami, na které je radost pohledět. #čsfdprojekce(25.4.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Pokračování moderní fantasy adaptace klasického příběhu, které se snaží vše dobré na jedničce použít proti samotnému divákovi. Nezábavné postavy, nelogický děj, příšerné díalogy a oproti předchůdci kvalitativní sestup do druhé ligy. Laciná nuda která je spíše než rozšířením parazitem na celkem slušném filmu, který nudí, až na minimum vyjímek nebaví a v celkovém pohledu je spíše ztrátou času. [35%](24.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace