emdvojka

Stallone si uvedomuje, že vážnym rolám akčného či športového typu v jeho veku už odzvonilo a preto sa podujal na tejto ľahkej komédii o vyčítaní, o priateľstvé a ale i o rodine či o pomste. Áno je to mišung tohoto všetkého. V konečnom dôsledku, to však je veľmi zaujímavo poskladaný mišung, ktorý ponúka celú stopáž prijemnú oddychovú náladu a aj keď ničím nevyniká, neurazí vás a nudiť sa tiež určite nebudete. ()

Ozzy2

Sly a De Niro by byla skvělá zábava, ale kdo tam kurwa obsadil toho užvaněnýho, nesympatickýho niggu????Tohle je fakt škoda. ()

DAPDO

Rocky Balboa a Zuřící býk proti sobě. Dva sedmdesátníci si to rozdají v ringu, jejich postavy jsou vrásčitý odpovídajíc jejich věku, mlátí se celej počet kol hlava nehlava a oba stojí pořád na nohách ? Hodně přistřižený za vlasy. Přesto se tenhle souboj něčím vymyká, víc než samotnej zápas je důležitější co se stane před ním. Třicetiletý čekání na "soudný den" z obou stran je plný dobrejch hlášek, klobouk dolů před oběma dědkama za to, co v jejich letech pořád dokážou. ()

tranquill

Sympatický návrat "Rockyho" a "Zuřícího býka". Oslovilo mne, že to bylo odlehčenější než tyhle jejich skvostné filmy a přitom myšlenka pomsty versus přátelství byla opravdu silná. Nebylo to o sportovních úderech, ale také mi tam nic nechybělo. ()

kluzo

Tak takhle jsem se dlouho nenasmál. Tolik hlášek na jeden film se hned tak nevidí. Sly i De Niro jsou borci a Kim to neskutečně pořád sluší. Ty jsi v tréninku? Jo. Na soutěž v pojídání omelet? ()

geek.ondra

Rocky Balboa vs Zuřící býk. Pod kontrolou áčkových tvůrců z toho mohla být klidně klasika nebo aspoň příjemná pocta žánru, takhle je to ale jenom průměrná blbina na kterou rychle zapomenete. Nicméně Sly i De Niro jsou stále tak boží jako tehdy. 6/10 ()

mazic

je rok 1998 a robert se rozhodl zničit svou kariéru - nyní po terapii a ringu má šanci umřít jako herec který ztratil pouze 16 let své kariéry. alan ještě žije? basinger byla vytvořena digitálně? ()

Veseldaa.!

Příjemná komedie, u které se ale nebude trhat smíchy, jak jsem očekával, spíše jen uchechtávat. Bohužel tento žánr už nejspíš nic nového přinést nemůže. Dějová linka je milionkrát omletá a celé je to jedno velké klišé. Ale zachmuřený Sly a digitální De Niro parodující své nejslavnější filmy a odkazující na spoustu dalších celkem potěší. ()

D.Sleeper

Toto je úderné (nejen boxersky) tím nejlepším možným způsobem a směrem. Velmi snesitelná lehkost bytí i mimo ring. Velká radost nejen pro příznivce "RDN" a "Slye" :) ()

AloisNeuman

Dlouho jsem se tak v kině nezasmál. Až jsem brečel. Ale jak slibuje Nero o tom kamarádi nemluví a zůstane to tajemstvím. Přesně co jsem očekával. Rocky vs. Zuřící býk po šedesátce s ránami plný vtipů a hlášek. A podtitulková scéna. No kurňa lepší cameo než byl Depp v Jump Street 21. ()

Nocturno culto

Doufám že tentokrát už Stallone navlékl boxerské rukavice naposled, protože to je ještě v rámci možností důstojné..Tady si to v díle " Rocky ve výslužbě" střihnul v ringu s další legendou - Zuřícím býkem a že jim to šlo nadmíru parádně ..perfektní tréninkové sekvence a stále okouzlující Kim ..trošku mě zklamal ten příliš patetický závěr jejich souboje ale vyrovnal to závěrečný, potitulkový, kousek ... 80 % ()

aLCaP0Ne

Wow, neuveriteľné sa stáva skutočnosťou Rocky v Zúriaci býk sa stretávajú v ringu proti sebe po 30-tich rokoch.. Niečomu takému by ešte dva roky späť neveril ani blázon. Silné prekvapenie s množstvom trefných hlášok, zaslúžených 85% ()

Slavomír

Ukážkový príklad oddychovky, pri ktorej sa cítite, ako pri stole so starými kamarátmi... a veruže títo kamaráti sú pristarí aj na našich otcov! Pozornému oku neunikol detail, počas scény, keď prichádzajú do arény (bannerová reklama na výživové doplnky pre seniorov). Je to taký milý vráskavý film s odhodlaním a pár podarenými momentami. Čo ma ale sralo bol tamten otravný černoško Bubu, čo mal furt rozcapenú hubu. Prudkotrápna snaha o rasové vtipy, ktoré patria do úplne iných filmov o prdiacich požieračoch kuracích krídel. To by sa mi tam už viac hodil Shia v jeho ubľabotaných začiatkoch... ()

Tamten

Příjemný příběh střídající dramatické prvky s komediálními scénami, které jsou ovšem umírněné a akorát tam sednou. Životní situace jsou uvěřitelné a stejně tak i fyzické výkony obou "staříků" - nečekejte tedy žádné šílené boxérské řeže, ale přesto se na finální souboj dobře dívá. Snad některých "rodninných" scén mohlo být kapku. ()

zberatel

Kde bolo tam bolo ci nebolo ? Vidiet tych dvoch v jednom filme ako sa doberaju a hlaskuju bolo velmi prijemne a zabavne. A zaverecna medzititulkova scena s Tysonom a Holyfiedom je na nezaplatenie - .. zozeniem ti ulohu v hangover 4 :D ()

Acrobat

Zrejme už len pre človeka, ktorý sa vrátil z cesty našou galaxiou môže byť určený tento film. Oživenie legiend nie je potrebné, lebo oni žijú a takýmito rýchlokvasenými komédiami sa pochovávajú samé. Kedy vyhorel archív s Rockym a Bullom? Starí užívali v premiére, mladí pustili z nosičov. Toto je o vráskach a nechutných telách, ktoré sa zbytočne pre úchylné potešenie vyzliekli ako opičky. Sociálny dramat v jednej scéne, priblblý černoch hneď v druhej, nahá teta a chlapec vodič v jednej, nájdenie rodiny v druhej. Nevyváženosť, slabé tempo, zachraňuje De Niro a pomerne dosť dobrých vtipov a gagov. (videné 14.04.2014, BDrip) ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012