Frenegonda

Filmy o boxu moc rád nemám. Představa jak dva 70tníci shoděj trička a jdou boxovat je asi tak sexy jako žvýkačka ve vlasech. Jenže tenhle film není o tom jak jeden stoletej dědek spráská toho druhyho do krychle! Je to taky o tom jak stará láska nezrezne, jak touha napráskat nepřestane ani po třiceti letech! Jo a mimochodem taky se dozvíte co to je iPad;-) ()

OG_Swifty

Bylo tam pár dobrých hlášek - stařeckých urážek. Jinak se zaskvělo ještě několik odkazů na boxerský filmy obou herců, akorát Raging Bull byl životopisnej, zatímco Rocky byl prostě Rocky. Starej De Niro mě ve filmu sral, byl to namachrovanej seladon, ale čekal jsem, že vzhledem k velikosti jeho hvězdy to dopadne nějak smírně, což se nakonec taky vyplnilo. Jinak je ve filmu ještě stará kurva s debilním dítětem, mentální MMA zápasník, LL Cool J jako mentální boxer, herec co skutečně vypadá jako De Nirův syn nebo otravná laciná kopie Washingtona Duka... na druhou stranu post-credites byla vtipná (obě dvě) a trenér Razora byl taky docela sympatickej. ()

lioncel

Radostí bych normálně nadšeně plesal, asi jako každý místní příznivec těch dvou velkých stars, přimhouřil bych obě oči a jen se bavil, ale .. o snížení plného pěti hvězdičkového hodnocení se postaraly dva zásadní momenty : především a v první řadě otravný Dante Slate, Jr., tyhle rádoby vtipné postavičky v podání Afroameričanů už mě hodně moc iritují /?erou/ .. v druhé řadě to je více osobní, mému světovému názoru se prostě naprosto příčí to finální "sblížení" a vzájemné uznání obou soupeřů .. vždyť Billy přefik Henrymu jeho životní lásku!, dokonce ji udělal haranta! - zničil mu život /osobní/ - to se přece neodpouští, ani po 30 letech ne .. tedy, alespoň podle mě, takže tyto dvě okolnosti dosti podstatně degradovaly můj zážitek ... ()

zbyshek

Moc jsem šancí po shlédnutí traileru tomuto filmu nadával. Dva staříci kolem šedesátky, snažící se dostat do formy svých boxujících já před 30 lety, celkem nuda. Už jeden film na podobné téma šel do kin souběžně s tímto, a rozhodně nenadchl. Ale dílo Petera Segala mělo šťávu, což je celkem těžké vyždímat z dvou starých páprdů. Ale když jsou ti dva páprdové De Niro a Stallone, ono to jde. Humor byl tady stěžejní bod úspěchu. Tolik jsem se nenasmál už hodně dlouho. 88%. ()

M.i.k.e

Rocky vs.Jake La Motta,splněný sen mnohých fanoušků ožívá sice trošku pozdě,ale přece.Je až k nevíře,že k tomuhle souboji došlo takhle příjemným a vtipným způsobem,kde oba pánové hlásí jako o život a celé je to tak životné a ve své podstatě obyčejné,až by tomu jeden uvěřil...85% ()

Martin741

V 70 -ke by uz clovek mal sediet doma v papucoch, a jedine aktivity, co by dotycneho mali zaujimat, je za prve slintanie nad nahymi osemnastkami - devatnastkami v porno casopisoch, a za druhe by sa mal 70 -nik zaujimat o to, ci bude vladat dat zajacom travy a nakrmit hydinu. A ci trafi do a z obchodu. No a tu sa dvaja 70 -nici Stallone /Rocky 1-6, Expendables 1 a 2/ a Robert de Niro /Zurici Byk, Taxikar, Kmotr 2/ rozhodli boxovat v ringu. K tomu nemam co povedat, snad len jedno velke LOL. Uverit obom skvelu formu na ich 70 -ku je snad nemozne, a ich trening na boxersky zapas ma zaujimal asi tak ako hospodarsky zazrak v Somalsku. Potom pobehovanie v ringu bolo smiesne a podla mna aj na psychiatra. Kevin Hart ako ukecany cernoch mi skor vadil, zasmiat sa nebolo velmi comu. Kim Basinger uz na svoju 60 -ku tiez nic moc. 45 % ani neviem za co. ()

Figu

Až bude můj věk obíhat kolem čtyřicítky, moje děti budou mít zhruba něco okolo desíti let, budu jim u tohohle bijáku vyprávět něco jako "děcka, vidíte toho pána v těch bílých trenkách, toho s těma naběhlýma žílama po rukách a tetováním přes kozy? Tak ten v době, kdy točil tenhle film, byl stejně starej, jako váš děda, kterýho dnes denně navštěvujeme v penzáku, krmíme ho, občas s ním musíme na wécko, občas ho myjeme, občas ho musíme otáčet na posteli a čas od času ho vozíme na invalidním vozíku k rybníku, kde s ním společně házíme starý pečivo labutím." Tím chci jen říct. Sly je KRÁL, je BŮH, je BOREC!!! Moc si ho vážím a šíleně mu FANDÍM!!! Smekám... 95% ()

bourec

Film,kterej mě bavil hlavně pro svoji verbální humornost,tolik narážek na svoje stáří sem snad ještě neslyšel.Potom je to parádní vzpomínka na všechny ty boxerský filmy,a že jich bylo.Film docela vodsejpá,jenom ten závěrečnej rádobyfight už působil dost parodicky.Ale řeknu to jasně,jak někde hraje Stallone,tak du nahoru.Ten chlap může hrát co chce,ale já ho ani kritizovat nechci.80%. ()

Streeper

Stallone vs. De Niro, co může být lepší podívaná než tohle?? Od začátku do konce je to skvělý. Ze starých dědečků se staly žijící legendy, kteří na to ještě pořád mají a chtějí to dokázat a dokázaly. De Niro ztvárnil velice odpornou postavu, co se osobnosti týká, ale líbilo se mi, že na konci přeci jen došel k rozumu. Boxovací scéna je luxusně natočená. Jediné, co bych filmu vytkla jsou někdy až přespříliš dlouhé dialogy, hlavně v první polovině filmu, jinak jsem s filmem spokojená. Kim Basinger tomu dodala jiskru. ()

apacka

Kterej fanoušek Rockyho a Zuřivýho bejka se tomuhle nebude smát, nemá srdce. Robert de Niro jako vždycky totální klasik. ()

starbrejkr

Pokud čekáte to, co uvidíte v traileru, nemůžete odcházet z kina zklamáni. Hláškují nejen oba hlavní aktéři, ale zejména Alan Arkin, ze kterého se na stará kolena stal snad nejvtipnější Hollywood dědula (jeho role je tady docela podobná tá v Argo). Film je v zásadě komedií, ale dočkáme se i vážnějších chvil, které nejsou určitě na škodu. Smekám zejména před De Nirem, který to přeci jenom měl ve filmu tohoto ražení o něco těžší než Stallone a mít v sedmdesáti takovou kondici a postavu, vůbec bych se nezlobil:-) Geront movies teď doba přeje a je to dobře! ()

C0r0ner

Je to asi tak první film o boxu, který se mi líbil. A to ještě ne moc. Nejspíš to bylo proto, že si z tohohle sportu tvůrci udělali především dobrý terč na vtipy. Navíc sledovat Stalloneho a De Nira, jak si rozbíjejí držky o Basingerovou, byla vážně zábava. Ale že bych si z toho do budoucna něco odnesl, se moc říct nedá. 70% ()

zette

Dnes uz velmi neoriginalni film. Temer z kazdeho zaberu jsem mel pocit, ze uz jsem ho videl v jinem filmu. Dej je taky hodne predvidatelny a De Niro uz davno nepusobi jako byvaly profesionalni boxer. Jinak je to ale celkem prijemny film, ktery i pres hromadu ruznych klise (nemanzelsky syn, dva rivalove a jedna zena) umi, predevsim diky dobrym dialogum vykouzlit usmev na rtech. ()

Martrix

Zpátky do ringu, aneb Rocky XX. Ploché, prvoplánovité a podivným způsobem kýční pojetí, které sice box popularizuje, ale současně ho ukazuje pokřiveně a nesprávně. Pokud jsem správně pochopil doprovodné texty, tak o box samotný tady ale jít nemělo, takže tato výtka je jen pod čarou. Mělo jít o vyrovnávání se s minulostí, o řevnivost mezi dvěma boxery, o hooodně pozdní comeback a to vše v komediálním pojetí. Nefunguje to ani na jedné frontě. Kdyby to bylo čisté drama, kterého se chopil třeba Eastwood, mohlo to být něco solidního, jako třeba Wrestler. Takto pozorujeme nehrajícího Stalloneho, jak se s přehrávajícím Nirem špičkují (to je to komediální pojetí), pár záběrů na makající dědečky, kteří si to nakonec rozdají ve stylu vlk se nažral a koza zůstala celá, resp. oba vlci se nažrali a pak se z to posrali (to je to sportovní). Vztahové linie jsou navíc otřepanější, než pinnďour stoletého prostatika...Zpátky do ringu tak bezezbytku zapadá na skládku komedií, které vyplní deštivý víkend bez rizika, že si zapamatujete víc, než pár absurdních momentů. ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012