Martrix

Zpátky do ringu, aneb Rocky XX. Ploché, prvoplánovité a podivným způsobem kýční pojetí, které sice box popularizuje, ale současně ho ukazuje pokřiveně a nesprávně. Pokud jsem správně pochopil doprovodné texty, tak o box samotný tady ale jít nemělo, takže tato výtka je jen pod čarou. Mělo jít o vyrovnávání se s minulostí, o řevnivost mezi dvěma boxery, o hooodně pozdní comeback a to vše v komediálním pojetí. Nefunguje to ani na jedné frontě. Kdyby to bylo čisté drama, kterého se chopil třeba Eastwood, mohlo to být něco solidního, jako třeba Wrestler. Takto pozorujeme nehrajícího Stalloneho, jak se s přehrávajícím Nirem špičkují (to je to komediální pojetí), pár záběrů na makající dědečky, kteří si to nakonec rozdají ve stylu vlk se nažral a koza zůstala celá, resp. oba vlci se nažrali a pak se z to posrali (to je to sportovní). Vztahové linie jsou navíc otřepanější, než pinnďour stoletého prostatika...Zpátky do ringu tak bezezbytku zapadá na skládku komedií, které vyplní deštivý víkend bez rizika, že si zapamatujete víc, než pár absurdních momentů. ()

Wormboy

Presne tak...jedno velke nostalgicke pozmurkavanie, ktore si uzije predovsetkym divak znaly vsetkych tych Rockyov, Zuriacich bykov a podobne. Ostatnym by som vlastne Grudge match ani neodporucal, pretoze nemaju sancu ani z casti pochopit, o co v tomto filme ide. Aj za mna jedno velke DAKUJEM :) ()

Pajky3

Let's get ready to rumble! Příjemné překvapení. Nečekal jsem, že když se po letech postaví do ringu Rocky a Zuřící býk, tak se mi to bude tolik líbit. Chlapi to bavilo, podařilo se jim tam kromě sportovního dramatu přimíchat i několik solidních vtípků, což by zásluha hlavně toho, že se nebáli udělat si srandu sami ze sebe. Tyhle filmy, které přinesou ten dobrý pocit jsou fajn, mám je rád a rád se na ně znovu podívám. A bude to případ i Grudge Matche a možná pak ještě přihodím... (Student Agency - září 2014) ()

Flynn

Jednoduchá oddychovka. Dobře obsazená lehká komedie, hlavně díky De Nirovi. Ten dokáže pozvednout úroveň snad ikdyby hrál ve filmech pana Trošky. ()

necisty

Rocky je zpátky! Teda tentokrát se Silvoš jmenuje jinak, ale boxovat stále umí. Kvalitně natočené, děj není úplně profláknutý, jen teda ty hlouposti Kida s vnukem si mohli odpustit, každopádně zvolení za soupeře právě Roberta není podle mě šťastné - herec je to skvělý, slovní souboje super, ale v ringu se mu nemůže rovnat. ... Může někdo z vás sebou hodit a znásilnit ho? ()

pakobylka

Nemyslím, že to všechno bylo až tak nezbytně nutné: 1) V jakémsi pochybném nadšení z nekonečných možností filmové recyklace znovu vzkřísit už trochu přesluhujícího Rockyho - a ještě přitom pokrytecky předstírat, že to vlastně vůbec žádný Rocky není; 2) Postavit ho do ringu proti rádoby stylově opelichanému Zuřícímu býkovi; 3) A jako zlatý hřebíček do rakve zápletky obstarat tomu namachrovaně se tvářícímu tyátru TAK dojemně rodinné finále, aby ani jedno oko nezůstalo suché. No ... nejspíš mi vyschly slzné kanálky - nebo jsem se na středně stará kolena stala silně otrlým cynikem, poněvadž veškeré bezohledně útočící emoce jsem tvrdě a bez milosti odmrštila co možná nejdál ... to aby je čirou náhodou nenapadlo, že by se mohly vrátit. Jděte s nimi a vůbec s celým filmovým ansámblem do háje ... nebo kam chcete ... na TOHLE vážně nejsem zvědavá. Nevidím nic, oč bych stála - nic, po čem by se mi snad ve slabé chvilce mohlo zastesknout. ()

Juto

Aj keď je to príležitostne zábavný film s dobrými výkonmi od svojich hviezd, je film natočený zle a lacno. 4/10 ()

WolfR

Ale tak jo...bylo to fajn. Stallone s De Nirem ničím nepřekvapili, ale očekávaně pobavili. Snad jen více tréninkových montáží to chtělo. Crossover Rockyho a Zuřícího býka se povedl a je to příjemný sportovní film na jedno shlédnutí. A s tím crossoverem to myslím docela vážně. Těch narážek a podobností je tu víc než dost, silné 3 hvězdy. ()

Jermann

Je celkem jedno, jak tenhle mač probíhá nebo jak dopadne, nic moc originálního se stejně čekat nedalo. V co jsem doufal a ve vydatné míře i dostal, jsou výborně a vtipně napsané dialogy, trefné "stařecké" hlášky a naprosto úžasný Alan Arkin. Přestože oba vysloužilé boxery už drží pohromadě jen vůle a šikovná filmová kouzla, v ringu nepůsobí až tak trapně, jak by se dalo čekat. Zdaleka ne tak trapně, jako to neustálé podsouvání nejnovější Nokie.. je to nápadné a je to na facku. ()

Icefist

Co mě zde nejvíc překvapilo bylo až nečekané množství humoru. Ne že by šlo o smršť kulervoucích vtipů a hlodů, ale přesně v duchu filmu trochu nenápadně ale včasně dávkovaných tu hlášek, tu situací, ale třeba i výrazů herců. O obsazení snad ani nemá cenu spekulovat, těžko se dalo zvolit ještě lépe. Drobnou rezervu bych viděl v hudbě, kde se dalo přitlačit na množství starých dobrých fláků, které sem jednoznačně pasovaly. A nakonec musím ocenit, že přestože se logicky děj věnuje i příběhům postav v soukromí, tak toho není tolik jak bývá nemilým autorským zvykem a opravdu velká část stopáže se točí přímo okolo zápasu. 80 % Oblíbená část- "Teda chlape, ty až dorosteš do puberty, tak budeš fakt drzej." ()

Deyw

Dobrý to bylo ty vole ! Sly still got it ! moje první předpremiéra (osobně na nic jinýho bych nešel, nic jinýho kde nehraje sly) :D tenhle film je pro mě jako sex po 30ti letech...prostě všechno už znáš, ale pořád je to skvělý..Sly je bombarďák jako prase...sice už mě pěkně sere, že mi neodepsal, ale to nevadí..já mu pojedu nakopnout zadek osobně! a DeNiro je taky neuvěřitelnej sekáč...film je neskutečná zábava...na tohle se budu moc dívat furt. :) PS: Sonnen potěšil...je to frajer :D ()

alchac

Slájovou druhou mízou vyvolané vlně gerontofilmů zjevně dech nedochází a pokud to takhle půjde dál, bude mít má generace odrostlá na stokrát ohraných véháeskách s Rockym, Running Manem a Robocopem stále důvod si nehodit mašli z toho, za co se dnes zhusta vydává akční film či komedie. A že tentokrát byly do jednoho mixéru vhozeny legendy opravdu těžkého kalibru. Stallone proto zase jednou pod dozorem nahluchlého přestárlého dědka chlastá syrová vejce, chodí na jatka popasovat se s vepřovými půlkami a běhá po městě v seprané šedivé teplákovce, zatímco De Niro je přestárlý děvkař, co dělá baviče v zaplivané putyce. Zábava je to jako předchozí důchodcovské crossovery náramná a úžasně uvolněná, neb dědci už zjevně necítí potřebu si něco dokazovat a jenom se baví. Normálně bych dal za čtyři, ale stejně jako u prvních Expendables rozhodla "bonusová" scéna na konci. ()

StanislachKo

S ohľadom na to o aký nefavorizovaný žáner ide, je tam toľko nadpriemerných stránok, že to dávam za full! A to aj napriek tomu, že je tam kopec logických nezmyslov, finále s málo adrenalínovým a svojim spôsobom aj celkovo odfláknutým finále a samozrejme haldy gýču. Pretože som sa prosto prvotriedne bavil (a občas sa zabúda, že o tom filmy sú...)! + čo vo mne rozcengalo asi najviac sú všetky tie (ani by som to nenazval odkazy, ako skôr) paródie na nášho Rockyho a Raging bulla, ktorými je celý film presiaknutý a ja sa pri každej (ktorú si ofšem všimem) zaškerím ako fracek. Inak výborné originálne hlášky, v ktoré som už ani nedúfal, a väčšina lezie z hundravých úst absolútne famózneho Arkina, ktorý si zase raz ukradol celý film pre seba. No a ono to navyše ešte aj má tendenciu trochu dojať! ()

URBAN

Stallone a DeNiro dokázali že i sport může být zábavný , prostě skvělá sportovní oddychovka a že takových moc není , když počítáme ty inteligentnější . Tady se člověk nasmál na každém rohu . Tihle dědci v ringu prostě dokázali pobavit . ( 18.2.14/MAC ) ()

eisha3

Nárazově vtipná, nárazově trapná (většinou ve scénkách s DeNirem) sportovní komedie, která si většinu času jede na vlnách prostého průměru. ()

panMartin

Čekání na závěrečný zápas bylo příliš dlouhé, často spíše úsměvné než vtipné a navíc v něm hrál poměrně velkou roli neskutečně nesnesitelný černoch. Asi jsem čekal něco poněkud jiného, ale jako komedie to také obstojí a pár skvělých narážek dokáže pobavit! Snad jen více tréninkových záběů to chtělo. Hodně se mi líbila podtitulková scéna s Tysonem. Překvapil mě Robert de Niro v jeho věku vypadal v trenkách víc jak slušně. ()

Nivenx

Tento styl komedie mi opravdu nesedí! I když tam je De Niro a Sly, tak režie filmu je velice slabá a není tam téměř nic, co by mě nutilo se podívat znovu! 35% ()

dr.fish

Zřejmě z důvodu komerční úspěšnosti těchto "návratů" se nám vrací Zuřící býk a Rocky do jednoho ringu. Příběh je přesně tak banální jak byla i úroveň původních příběhů. Chlapácký souboj a ženská. Nic víc není třeba. Robert de Niro si však roličku užívá a tak je film vcelku vkusnou hovadinkou pro nedělní odpoledne. Závěrečný souboj je šikovně sestříhaný, oba starci odhalí svá těla, úcta k soupeři a hlavně RODINA, ta je opět základem státu. 60% ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012