poster

The Flash (TV seriál)

 • Velká Británie

  The Flash

 • Kanada

  The Flash

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2014 - 2017, 49 h 20 min (Minutáž: 46x43 min)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Rick Cosnett, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp, Michelle Harrison, Wentworth Miller, Dominic Purcell, Victor Garber, Clancy Brown, Malese Jow, Emily Bett Rickards, Stephen Amell, Liam McIntyre, Fulvio Cecere, Greg Finley, Matt Letscher, Amanda Pays, Chad Rook, Andy Mientus, Paul Anthony, Steve Baran, Isabella Hofmann, Danielle Nicolet, Britne Oldford, Peyton List, Kelly Frye, Brandon Routh, Ciara Renée, Tom Butler, Katie Cassidy, Mark Hamill, Robert Knepper, David Ramsey, Paul Blackthorne, Peter Bryant, Lauren Lee Denham, William Sadler, Bre Blair, Jessie Fraser, Reese Alexander, Al Sapienza, Nicholas Gonzalez, Emily Kinney, Michael Benyaer, Anna Hopkins, Sarwan Badesha, Devon Graye, Philip Cabrita, Bruce Harwood, Alistair Abell, Casey Dubois, Fraser Aitcheson, Doug Jones, Robert Mann, Douglas Chapman, Chase Masterson, Kasey Kieler, Olivia Cheng, Jerry Trimble, Morena Baccarin, Anthony Carrigan, Micah Parker, Michael Reventar, Roger Howarth, Joey Aresco, Martin Novotny, Jana Mitsoula, Shantel VanSanten, Carolyn Adair, Yoshie Bancroft, Sarah Hayward, Peter New, Monice Peter, Jesse Reid, Neal McDonough, Lucas Wolf, Demord Dann, Osmond L. Bramble, Bill Dow, Chad Riley, Alex Barima, Cainan Wiebe, Everick Golding, Emanuel Fappas, Patrick Roccas, Michelle Choi-Lee, Jennifer Cheon, Tristan Shire, Jeremy Schuetze, Paul Belsito, Jason William Day, Adam Copeland, John Specogna, Jane Craven, Teddy Sears, Kett Turton, Vanessa Williams, Tony Todd, Michael Ironside, Franz Drameh, Demore Barnes, Jenna Berman, David Hayter, John Barrowman, Willa Holland, Casper Crump, Falk Hentschel, Keiynan Lonsdale, Aaron Douglas, Marco Grazzini, Teach Grant, Sean Owen Roberts, Michael Rowe, Tone Bell, Audrey Marie Anderson, Christopher Rosamond, Aaron Craven, Allison Paige, Violett Beane, Brandon Routh (a.z.), Kelly Frye (a.z.), Stephen Amell (a.z.), Michelle Harrison (a.z.), Candice Patton (a.z.), John Wesley Shipp (a.z.), Melissa Benoist (a.z.), Keiynan Lonsdale (a.z.), Caity Lotz (a.z.), Jason Mewes, Chris Webb, Rhys Williams, Roman Blomme, Nickolas Baric, Seth Whittaker, Katie Hayashida, Tom Felton, Darla Taylor, Joey King, Tobin Bell, Grey Damon, Ashley Rickards, Susan Walters, Todd Lasance
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ****

  1. série Pravdou je, že jsem si Flashe přidal do watchlistu jako doplněk k Arrow, ale nakonec jsem si ho docela oblíbil. Samozřejmě mám ale několik výtek. Nebudu však CW vyčítat, že vytvořila další "teen" seriál s postavami, které tomu odpovídají, protože to je vlastně zbytečná věc a věděl jsem to ještě předtím než jsem seriál začal sledovat. I když Barry-Iris linka mě vážně nebavila. Nevadilo mi nijak extrémně ani to, že se epizody drží stejného schématu (objeví se záporák, tým vymyslí, co s ním a Flash to udělá), protože metalidi jsou většinou zajímavý postavy se zajímavými schopnostmi. Horší pro mě byla druhá polovina, kdy už se vědělo kdo bude hlavní záporákem. Největší utrpení pro mě však přišlo v úplném finále, které se skoro celé profňukalo a zoufale se mu nedostávalo akce, aby nakonec skončilo cliffhangerem na facku (i když je jasné, co bude). Shrnuto, jako doplněk k Arrow fajn, ale rozhodně jsem nedostal takovou pecku jako jsem po nadšených úvodních reakcích očekával. I přesto se ale za rok zase podívám i na druhou sérii. Na Flashe se totiž dá dívat, jen se musí zlepšit... 2. série Flash je pořád barevnej a pořád strašně překombinovanej. Navíc je to jeden z mála seriálů, kde mě víc než celosériová zápletka baví ty epizodní. I když musím uznat, že dvojníci ze Země 2 to zpestřili. Celkově multivers i Zoom byli fajn, škoda jen, že je prostě to musí překombinovat. Bohužel na konci série jsme se vrátili i k nudné Barry-Iris lince. Nelogické chování postavy je povinnou součástí, takže mě nepřekvapí a nešokuje. Jenom díky němu hodnocení nemůže být vyšší.(27.7.2015)

 • pankreminek
  odpad!

  "Kéž bych ti mohl říct, co k tobě cítím. Ach, to utrpení. Proč mi ta černá huba nedá?" Bože, nenechte na tuhle tupou sračku koukat nikoho, kdo vlastní aspoň špetku vkusu. Pro věkovou skupinu 0-5, plus retardi jakéhokoliv věku. Kromě skvělého Gothamu tyhle televizní superbuzny kazí komiksová universa. DC, proč to proboha děláte?! (pro prachy)(20.10.2014)

 • gogos
  ***

  Takže... Brutálně klišoidní podívaná s tak otřepanými prvky jako rádobyvtipný mladý vědec, superchytrá kundice, zlej "mentor" a černej strejček nemá ani v krizi tak promakaný svět jako konkurenční Agenti. Má ještě více děr ve scénáři, ještě podivnější a nelogičtější svět a také tak hezky nevypadá. Rozjezdová první polovina serie je typická seznamovačka s epizodními záporáky, která se až s posledními dvěma díly začala konečně trochu rozjíždět a poněkud více jsme začali zkoumat postavy do větší hloubky. Pokud se nastolené rytmus závěru první poloviny úvodní sezony podaří dále rozvíjet, tak nás určitě čeká ještě zajímavá podívaná. Pokud se však budeme držet úvodních epizod, čeká nás jen další superhrdinká blbina, na kterou se ale i přes všechny ty negativa dobře kouká... 3*(12.1.2015)

 • erased
  **

  Dost dlouhou dobu to vypadalo, že Flash bude podobně jako první série Agents of S.H.I.E.L.D. ucházející odlehčenou zábavou, která nemá potřebu nořit se hluboko do patosu a osudových blábolů většiny svých komiksových bratříčků. Většina hereckého ansámblu s čestnou výjimkou JDho bráchy sice stejně jako ve spřízněném Arrow stojí za starou belu, ale díky tomu, že měla za úkol odehrát spíš rodinnou pohodu, nedokázala se skupinka kolem Dr. Wellse vyloženě zprotivit. S ne až tak čestnou výjimkou Cisca a Frosta. Jenže jak to tak bývá, s přibývajícími díly původní nevinná zápletka houstne a spolu s ní se ústy hereckých polen, které jsou pro produkci CW tak typická, začínají dostavovat patetické proslovy a pokusy o drama. Tento smutný přerod a respektive úpadek završují poslední díly vršící jeden mindfuck na druhý. Přesto bych rád věřil, že se barevný Flash do svého původního naivního a nenáročného pojetí vrátí, protože v úvodu tento seriál působil překvapivě sympaticky a nerad bych se na něj díval ze stejného zvrhlého důvodu, jako na zmíněný Arrow.(30.5.2015)

 • Dzejhou
  *****

  Seriál pro mě jako dělaný :) ve všech ohledech(22.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace