24 hodin

Ukázka z filmu
USA, (2001–2010), 140 h 48 min (Minutáž: 44 min)

Hudba:

Sean Callery

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Elisha Cuthbert, James Morrison, Sarah Clarke, Leslie Hope, Sarah Wynter, Xander Berkeley (více)

Série(8) / Epizody(192)

Seriál 24 hodin se odehrává v reálném čase jednoho dne. Každá epizoda pokrývá časový úsek jedné hodiny, takže se celý příběh, rozdělený do čtyřiadvaceti dílů, odehraje během jednoho jediného dne. Za tuto dobu se protiteroristický agent Jack Bauer z losangeleského Protiteroristického oddělení (PTO, angl. CTU - Counter Terrorist Unit) vždy snaží předejít nějaké katastrofě s globálními politickými následky, osvobodit rukojmí a zachránit své nejbližší. (oficiální text distributora)

otoman92

Myslím, že tento seriál trpí umělou antipatií a zasloužil by si aspoň o 10% víc, ikdyž mě Kiefer Sutherland v hlavní roli příliš nesedí. ()

Otan

Docela jsem se na to těšil,protože se mi líbil ten nápad,ale každým dílem to bylo horší a horší,až jsem tento seriál definitivně opustil.Nečekal jsem ,že to fakt půjde vteřinu po vteřině a že po pár dílech nebudu vědět proč se na to vlastně dívám.Bída. ()

2sistem

24 je něco jiného než obyčejná kriminálka. Díky určenému času, je seriál napínavý a nadchlo mě to. Jeden z nejlepších krimi seriálů vůbec. ()

zekon

Sezóna 1: Nové, neotřelé, pěkné a napínavé. Hodně nadšen, 4*. Sezóna 2: Velmi slušné pokračování i když už je cítit ta americká nadstavovanost. 4* Sezóna 3: Tak to už hodně skřípe a začíná se seriál pohybovat na hranici sci-fi. Američani jsou blbci, k prezidentovi se dostane každý kdy chce, prolomit jde jakákoli ochrana, a hlavně.......za 24h toho stihne hlavní hrdina co normální člověk za týden, včetně přesunu vrtulníky apod. No a tak to valí další a další sezónou kde je to ještě horší a ještě trapnější. Seriál se postupně změnil ve frašku pro tupé Američany a bandu puberťáků co je to nadchne. ()

DannyBurino

Tenhle seriál je hustej. Jack je sympatický a ochotný zajít co nejdál může, aby zastavil teroristy, fakt překvapivé zvraty a herecké výkony. jsem za polovinou druhého dne a už se nemůžu dočkat co bude dál. Třetí, napínavá série u konce a jsem lehce zmatený, proč se Jack v tom autě zhroutil? Nebyl vůbec žádný důvod, takže proč to tak bylo? To je fuk těším se na další sérii. Čtvrtá série je prakticky masterpiece, Jack tam mohl mít víc pěstních soubojů, ale definitivně nejlepší série. ()

kotrlak

Kvalita jednotlivých sérií se liší, mě ze všech nejmíň bavila první série. Nicméně celkové považuju '24' za nejnapínavější akční seriál, kdy superhero Jack Bauer systematicky ničí klasický zmrdstvo ze všech koutů světa, at' už jde o rusáky, chinks, arabský čmoudy, negry, průmyslový mafiány, a ještě stihne vyčistit zkorumpovanej americkej government a CTU a FBI. Prostě když člověk dělá svoji práci s láskou, tak se to někde odrazí. Zajímalo by mě jestli někdo čte ty neskutečně dlouhý komentáře co tu někteří pomatenci pracně plodí. 8-p ()

BONOBON

Je to napínavé, originální, povětšinou velmi slušně natočené a herecky solidní - toť vše, čím je "24" lepší než všechny ostatní seriály akčního žánru.. klasická klišé nebo zbytečné překombinovanosti se ale objevují i tady, proto nejvyšší hodnocení nepřipadá v úvahu.. ()

CrazyWolf

Geniální nápad, skvělé provedení. Tomu se nedá nic vytknout, prostě perfektní akční thriller na pokračování, jaký nemá obdoby. ()

Glance8

Do doby, než sem viděla tohle, jsem vážně myslela, že kladné či hlavní a důležité postavy mohou ve filmech(seriálech) umírat jen na konci, ale tahle věcička to perfektně vyvrací! Dokonce"dne" nikdy netušíte co se může stát...a že se může stát opravdu skoro všechno!Nechybí napětí, akce, nápad, vtip....U tohodle se prostě nudit nebudete! ()

P3RS3CUToR

Mám rád příběhy točící se kolem terrorismu.24 hodin mělo nejlepší první řadu.Pak už se mi styl vyprávění tzv. "reálný čas" okoukal stejně jako mistr Bauer. ()

Bobeš14

Mám za sebou čtyři série a jediný co k tomu můžu napsat je BOMBA!!!Jack Bauer je největší frajer v dějinách kinematografie.Je ochotnej pro záchranu amerických občanů udělat cokoliv a poradí si opravdu se vším.Obrovské plus serialu je Kiefer Sutherland v roli Bauera.Kiefer Jacka nehraje,On totiž Je Jack Bauer.Scény výslechů mají takové grády že kdyby na mě osobně Bauer spustil,tak mu řeknu i to co nevím.1Den:Kandidát na prezidenta má přijít o život,a jediný kdo tomu dokáže zabránit je Jack.4*.2 Den:Atomovka v L.A. a další práce pro CTU.Druhá serie je opravdu výborná a do doby 1.serie Prison Breaku pro mně osobně nejlepší serialova řada vůbec 5*.3 Den:Jack se musí vypořádat s možností vypuštění smtícího viru a vlastní závislosti na drogách 4*.4 Den:Unos ministra obrany,sestřelení Air Force One,ukradená jaderná hlavice a mnoho dalšího způsobí,že se Jack opět nejméně 24 hodin nevyspí.Když si vzpomenu na Bauera jak v kukle přepadá benzínku,nebo jak z čínského konzulátu unáší svědka,Chloe v terénu(ta holka se mně líbí víc a víc)či na opravdu nesimpatického víceprezidenta(to už sem spíš fandil Habibu Marwanovi)musím dát 5*.Už se těším na salší serie pro mě nejlepšího seriálu.PS.Nechápu že 24 neni ani v nejlepší 200.Lidi,co chcete víc,než tenhle vynikající serial napěchovanej akcí a napětím. ()

Pattrick

Jeden z nejlepších seriálu všech dob. Tři série za mnou, které jsou strašně reálné a nikdy nevíte jak dopadnou. Každý díl něčím překvapí a nadchne. 4 série se rozjíždí opravdu skvěle a je fakt, že řadím 24 mezi top mé seriály ... a dál a dál a už tu je osmá :) ()

Vinczent

Je to nereálný, ale díky použití "realtime" vyprávění seriál slušně odsejpá, udržuje napětí a přestože se každých pět dílů stal nějaký klišovitý zvrat pořád si mě to udrželo po celé první tři série. Kiefer dostal tu nejpamětihodnější roli za celou svojí kariéru. ()

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

Úmrtí herce Juliana Sandse bylo potvrzeno

28.06.2023

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

09.09.2021

Tento týden se objevily zprávy, že producenti, televize Fox a zřejmě i Kiefer Sutherland jednají o možnosti oživení dnes již kultovního akčního seriálu 24 hodin. Veškerá jednání jsou údajně teprve v… (více)

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí

09.07.2016

Jack Bauer konečně ve filmu?

Jack Bauer konečně ve filmu?

02.09.2014

O filmovém pokračování seriálu 24 hodin se mluví řadu let. Hodně se o něm spekulovalo především po osmé sérii, která v roce 2010 seriál zakončila, nakonec se ale nikdy nedostal z plánovacích fází.… (více)