JAG

• USA JAG (více)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, (1995–2005), 174 h 17 min (Minutáž: 44–93 min)

Režie:

Bradford May, Tony Wharmby, Alan J. Levi, Jeannot Szwarc (více)

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Scott Lawrence, Zoe McLellan, Tracey Needham, Karri Turner, Chuck Carrington (více)

Série(10) / Epizody(226)

Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)

Fifipek

Skvela propagacni zalezitost US Army, ale postupem casu me ten vseumel Harmon Rabb zacal pekne s*at! Pilot, advokat, sniper, marinak, je snad neco co ten typek neumel. Vic veci umel snad jenom McGyver! ()

plagjoklas

Tie 2 * su len za prvu seriu ktora bola naprosto dokonalá. Potom Harm zacal striedat kolegyne a zavcalo to byt troschu neprehladne... a pre mna aj dost nudne. Velka skoda je ze prave prvu seriu nikdy Markiza neuviedla (a ja som bol nuteny stahovat ju z netu) ()

Redix

Vždy se mi tento seriál líbil. Může za to charisma Davida Jamese Elliotta a krása Katherine Bell :) No a samozřejmě armáda kterou miluju. ()

mi-ib

Když jsem se na to koukal jako malej, tak hlavně kvůli tankům, stíhačkám a zbraním. Postupně, jak jsem nabíral rozum, jsem si začínal více všímat Catherine Bell. A kvůli ní jsme se na to dívali všichni. A kdo říká že ne, kouká se na to dodnes. ()

foundation

Ale hej.. Jednu dobu ma to celkom drzalo aj ked neda sa povedat ze by som si na tom vypestoval tu pravu serialovu zavislost. Skor to bolo take trochu viac ako prilezitostne sledovanie. ()

Nail

Mám rád seriály z devadesátých let. U nich mě bere taková nostalgie. Vždycky jsem spěchal domů ze školy abych stihl, McGyvera, Jag a podobné. ()

pepa3rd

Dnes bych měl možná jiný názor, sledovat tento seriál kontinuálně znovu, ale kdysi jsem se slušně bavil a i dnes, když nějakou tu epizodu náhodou zahlédnu, rád setrvám u televize do konce. 60 % ()

Drom

Po poměrně ucházejícím pilotním filmu jsem byl navnaděn, ale již během první série se dostavilo zklamání. Tahle námořnictvo propagující série není vyloženě špatná a v nejhorším se dá nějakej ten díl přežít, ale zabíjet čas se dá i zajímavěji. Herecké obsazení sází na atraktivitu a postavy na uhlazenost a nezbytnou spravedlnost. Díly se pak příležitostně tuní záběry na vojenskou/námořní/leteckou techniku a některé z dílů byly i originální. Kdyby to zařízli po první sérii, bylo by to také za 3, ale s postupujícími sériemi, jako obvykle, kvalita klesla. ()

P. J. D.

Tento seriál mě zase tak moc nebavil. Popravdě to pro mne byla nuda k prasknutí. Mnohokrát jsem u těch pár epizod, co jsem viděl, zívnul a dokonce i zamžoural očima, jak moc mě to nebavilo. Obzvláště postavy byly víc, než jen profláklé polotovary, co nikomu nic neříkají. Ne, že by byl seriál vyloženě špatným, to zase ne. Kostýmy jsou skvěle, ale ten scénář, ten mě přímo ubijí. Scénář je přímo propagandou USA, jak je skvělá a jak válčí proti terorismu a že bychom si z ní měli brát příklad a bla-bla-bla (prostě je přemrštěný). Říká se, že pokud máte vynikající scénář, tak je nemožné udělat vyloženě paskvil. No tady je to asi obráceně s tím rozdílem, že se špatným nedokážete udělat něco dokonalého. Dvě hvězdičky. ()

Gardenboy

Lacnejšia náhrada za Akty X ... prva seria si drzi solidnu uroven, ale akonahle hlavnu predstavitelku zamenia a hra ju Catherin Bell, tak to ide dolu vodou. Dve serie som este odpozeral, ale potom to uz ani mna (mal som 12) nebavilo. ()

Sosak

Nudný a šedý detektivní seriál, který se tváří jako něco víc jenom proto, že se odehrává v prostředí námořnictva. Je to plochý a o ničem. ()

fandalehy

Tenhle seriál mne nikdy neoslovil, přestože jsem ho sledoval ve věku kdy mne lákalo právo. Příliš nažehlené, příliš americké... ()

Acrobat odpad!

malo to rapidnu klesajucu tendenciu. V podstate od 1. serie. Zhomosexuálňovanie, skladania vlajok má človek plné zuby, pýcha námorníctva... ()

Ceberus

Dívával jsem se na to na střední, protože to běželo k obědu - nebylo to určitě tak chutné jako obědy, ale rozumně stravitelné to bylo. A co se týče žen v armádě musím uznat jednu věc... MacKenzieová > Carterová (SG-1). :-D ()

Zemřel herec Dean Stockwell

Zemřel herec Dean Stockwell