JAG

• USA JAG (více)
Krimi / Drama / Akční / Mysteriózní
USA, (1995–2005), 174 h 17 min (Minutáž: 44–93 min)

Režie:

Bradford May, Tony Wharmby, Alan J. Levi, Jeannot Szwarc (více)

David James Elliott, Catherine Bell, Patrick Labyorteaux, John M. Jackson, Scott Lawrence, Zoe McLellan, Tracey Needham, Karri Turner, Chuck Carrington (více)

Série(10) / Epizody(226)

Major Rabb (David James Elliot) a jeho kolegové z vojenské prokuratury vyšetřují případy na palubách lodí, vojenských ponorek i letadel. (oficiální text distributora)

Movie Gourmet

Jakmile vyměnili Harmonu Rabbovi (David James Elliott) hereckou partnerku Tracey Needham za sexy a inteligentní Catherine Bell, hned se to dalo sledovat o něco líp. V dílech, kde figuroval i Trevor Goddard, jenž ztvárnil Mic(a) Brumby(ho) a uměl Harmovu namyšlenost usměrnit do patřičných mezí a nakopat mu jeho příšlovečný zadek, tak to celé mělo ještě větší šťávu. Hlavně jakmile Mic začal "vyjíždět" po Mac :D Verdikt: 2 1/2* - 3* a 60 - 70 %. PS. Nutno upozornit, že ke sledování se člověk musí přenést přes ty propagandistické kecy atd., protože jinak je ten seriál hrozná sra.ka. D.J. Elliott totiž absolutně neumí hrát, zná jen jeden významný pohled, který uplatňuje v jakékoliv situaci. ()

Greg25

50%, u JAGa snad nejvíce ze všech seriálů záleží na tom, na který díl zrovna narazíte. U některých dílů se nudíte natolik, že byste si nudou ukousali nehty a z toho vidíte díl, plný vtipů, hlášek, soudních přelíčení a v neposlední řadě také akce. O hercích snad jen tolik, že na seriál hrají velmi slušně. ()

kukentipla odpad!

O čem to je? Hlavní hrdina byl výborný pilot, pak zjistili, že je šeroslepej a tak se vrhl na dráhu právníka ve službách americké armády. S řešíním případů mu pomáhá neskutečně fešná kolegyně. Co já NATO? Zápletky jak z parodie ovšem myšlené vážně. Toporné herecké výkony všech zúčastněných. Dialogy z kategorie demence++. Tohle je neskutečně špatný seriál. ()

Raimok

Vypadalo to, že Nova J.A.G. miluje tak, že ho bude vysílat ještě třicet let. Taková paráda to sice nebyla, ale občas jsem se dokonce nenudil. Takových dílů bylo sice málo, ale hlavní přece je, že Catherine Bell byla ve všech. 46 % ()

Pedro Morales

Jako malej kluk jsem to zbožňoval. Mělo to chlápky v perfetních uniformách, stíhačky, akci, frajera hlavního hrdinu a jeho sexy kolegyni. Pak jsem to viděl po hodně letech a musel jsem zoufat nad mnohdy stupidním a nenápaditým scénářem, jalovými dialogy a občas neúnosnou mírou patosu. A to nemluvím o dílech, kde se řeší vzájemný vztahy nebo Rabb pátrá po osudu svýho taťky. ()

RadimFišer

Tento film měl pro mě takový rozsah, že jsem se díky němu chtěl stát pilotem amerického námořnictva. Znělka zní mnoha lidem v uších ještě dnes. Mysteriozní drama s nádhernou právničkou, kterou by jste chtěli mít pár dní u sebe na posteli, aby jste ji vysvětlili jak se věci ve světě mají. Je snad usměvné a zajímavé hledání Jagova otce, kterému se něco stalo neznámo někde v letadle. Jeho syn po něm stále pátrá a tím se dostává do dalších tajuplných a nešťastných, někdy snad i smrtelně vystražných léček. Připomenu snad cestu v letadle a návštěvu muže u něj v domácnosti. Dal bych 5 hvězdiček, ale mrzely mě nepříjemná soudní jednání, z kterých jsem neměl dobrý pocit. Ale jinak se film jako takový, celkově zahraný a s postavami vybraný blíží 5 hvězdám. Dám je, ale kvůli tomu, že je to můj film, který jsem miloval jako dítě. Dnes se na to dívám více kriticky. ()

KayTee

V pubertě jsem tento seriál milovala. Meg v první řadě se mi nelíbila, ale od druhé řady to dostalo s MacKenziovou ten správný šmrnc :-) Bohužel poslední řady už ztratily na kvalitě a seriál doplatil na zbytečné prodlužování. Nedokázala jsem na to pak už koukat. Ale nedávno jsem si našla posledních 7 minut seriálu a koukla jsem se aspoň na happyend :-) ()

Amper01

Jeden z mých oblíbených seriálů, který jsem viděl několikrát. Vyjma neustále se vracející Harmonovy minulosti... je to prostě fajn vyšetřovačka s velmi sympatickými hrdiny, kteří jsou si tak blízko a přeci tak daleko... ()

Hogo Fogo

Riadny americký výplach mozgov, naivný scenár, právnické nezmysly. Hor sa narukovať do Marines. Dve hviezdičky dávam za dve pekné kozičky na hrudi Catherine Bell.:) ()

Mike.mk1

Kdyby jen občas major Rabb u soudu prohrál dal bych i víc ale tohle je na mě moc. A poslední tři nebo čtyři série jsou skoro na odpad. ()

hazaba

Ve své době se mi seriál hodně líbil a patřil k tomu lepšímu, co televize dávaly. S odstupem času to hodnotím jako průměr. Neurazí ani nenadchne ()

Darkslayer

Ked som bol menší tak som tento seriál pravidelne sledval... dnes by som už asi nebol schopný dopozerať ani jednu epizódu. ()

Zemřel herec Dean Stockwell

Zemřel herec Dean Stockwell