Hercule Poirot

• Velká Británie Agatha Christie's Poirot
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, (1989–2013), 85 h 4 min (Minutáž: 47–105 min)

Předloha:

Agatha Christie (kniha), Agatha Christie (povídka)

Série(13) / Epizody(70)

Recenze uživatele klúčik k tomuto seriálu (47)

Schůzka se smrtí (2008) (S11E04)

Pekný diel, prostredie zaujalo a atmosféra púšte sa dostala pod kožu......80%. ()

Tragédie o třech jednáních (2010) (S12E01)

Užil som si to ...Po dlhom čase som videl aj "profesionála" M.Shawa. Tradične dobrá zábava 75%. ()

Viděla jsem vraždu (2010) (S12E02)

Opäť výborný diel. Držal ma v napätí až do konca. Tu sa dá povedať, že vrah je záhradník. Dá sa povedať, že aj slovenský dabing bol výborný. ( Ján Kožuch ). 85%. ()

Vražda v Orient expresu (2010) (S12E03)

Mám nahranú filmovú verziu tohto diela. Čakal som , ako sa vysporiadajú tvorcovia tohto tv filmu. Podla mňa neprekonali už spomínaný film. Preto dávam len 65%. ()

Hodiny (2011) (S12E04)

Výborný diel. Dva prípady v jednom filme. Hodnotím 85%. ()

Sloni mají paměť (2013) (S13E01)

Tradične prepracovaný scenár. Veľmi pekná výprava filmu. Aj preto dávam 70%. ()

Opona - Poirotův poslední případ (2013) (S13E05)

Nedávam 100% , lebo som smutný s toho ako ukončili môjho milovaného Poirota. Vidieť tohto fantastického človeka, túto veselú postavičku ako neschopného, zničeného muža bolo strašne smutné. Ďakujem tvorcom tohto seriálu, hercom ale aj slovenským a českým hercom z dabingu. Na tieto filmy sa budem vždy tešiť. Bravó David Suchet...... ()