Série(3) / Epizody(18)

Simo16

Práve som dopozeral 1.časť a skoro som od smiechu spadol zo stoličky, čo sa mi pri dnešnej americkej komediálnej tvorbe často nestáva.Tento seriál je úžasný, vtipný a už teraz sa neviem dočkať ďalśej časti. ()

wendus92

Je toho málo, co z britské tvorby nemusím a tohle mezi to patří. Vůbec ničím mě to nezaujalo. Až moc přiblblý humor, hluché scény, prostě o ničem. V tomhle případě nechápu tak vysoké hodnocení. Blackadder je o 70% lepší. ()

MartyMcFly89

Všechny díly dobré, až na 2x06, ten byl dosti trapný. Došly nápady, byl konec a byla tu zase čerstvá třetí sezóna. Britský humor je vidět velmi dobře, užijí si to nejen počítačoví magoři, jako jsem já (IT Crowd), vidět to v originále nemá chybu. Bernard ve stavu nadšeného zoufalství mi připomíná mě samotného, Manny je parádně zmatený a poslušný otrok. ()

Pierret

Dylan Moran je génius... o tom žádná... a prostředí bookshopu zaplněné cigaretovým kouřem a odérem vína k němu sedí stejně jako původně bílý - dnes černý oblek. Některé díly jsou naprosto nezapomenutelné: The Entertainer, Elephant and the Hen například. Jiné jsou sice slabší, ale žádný z nich přesto nezklame. ()

akcul

Jestli lze něco, co utkvělo v mých smyslových orgánech přirovnat ke zrajícímu vínu, pak je to britský humor, který vás nejdřív upoutá, kroutíte hlavou, pak vás hlasitě rozesměje a nakonec jej citujete se slzami v očích. Pravda, existuje ještě horší stadium, a to je, že Vám přestanou hrdinové připadat nenormální:-) ()

zyew

Takže...čim více přehranejch serií, tím více z toho člověk chčije. Luxus.Luxus.Luxus. Dylan Moran vládne! ()

JoeCare

-"Kde je ta věc?" -"Vedle té druhé věci." Jeden z nejvtipnějších britských sitcomů, myslím. Aź po trpaslíkovi samozřejmě. ()

Blazis34

Seriál, který nečítá mnoho herců, respektivě tři hlavní postavy a čas od času nějakého komparzistu. Vzhledem k tomu, že mi moc americký humor v tomto podání neimponuje je to pro mě průměrný sitcom s pár dobrými hláškámi za díl. Nejvíc se mi líbí asi postava Mannyho, kterou Bill Bailey ztvárnil opravdu skvěle. ()

LucLuc

IT Crowd (ze stejné tvůrčí dílny) mě baví víc, a je vidět, že některé nápady autoři vzali z Black Books. Třetí sérka nejlepší ()

MetalLizard

Seriál, který mám rád, ale zdaleka ho nemiluju tak, jako např. TBBT nebo IT Crowd. Prostě a jednoduše : Kvalitní britský humor. ()

Jebak8

Nejvtipnější anglický humor s Irem a bradkou v hlavních rolích. Možno dopřát si neomezeně shlédnutí, stejně to nikdy neomrzí. NESMRTELNÉ OKAMŽIKY: Manny a piano. Kdo mi vypral??:D Bez něj je to jenom jo- Spletu si bradku, rozpoletu si bradku a vůbec všechno od prvního až do posledního dílu:) ()

elCarda

Po shlednuti prvnich tri serii musim rict; Bravo! Na serialu se mi nejvice libi jeho nepodbizivost. Tvurci si nacrtly tri diametralne odlisle charaktery hlavnich postav a do posledni minuty se jich drzi. Diky tomu si me tento serial ziskal az zhruba v puli druhe serie, nicmene o to pevneji. Obcas az dekadentni humor me vzdy uzemnil a kdyz uz si myslite, ze to vice vtipne byt nemuze, prijde neco co vas donuti az k placi (samozrejme smichy ;). ()

melisos

Miluju humor , osobu , gesta , životní styl a všechno spojené s Dylanem Moranem ( Bernard Black ) . Připadám si praktický stejný jako Bernard , jako bych se díval v bedně sám na sebe a ještě se u toho smál . Pro mě je to něco , co hodně osvěžilo britcomy ve své jedinečné originalitě . Prostředí a charaktery jsou mi hodně blízké . Netváří se to jako vyumělkovaná píčovina ve své ctnostné póze , ale ukazuje ten odpad , který je všude . Na nic si tohle dílo nehraje a to se mi líbí . Je upřímné ve své zkaženosti a to je něco , co oceňuji. Mimo jiné Graham Lineham dokazuje , že je lepší než byli , kdy Monthy Pythoni a celá ta generace a posunuje to dál , mnohém dál . ()

Milano182

Jak se tohle někomu nemůže líbit? Bill Bailey jako Manny je prostě víc než dokonalej, občas ho i upřímně lituju, když ho BERN (jmenovka:-D ) sjíždí. Aspoň že Fran se ho často zastává. Neznám lepší humor, než např. "uvařit ze sporáku", nebo "všechny delikatesy jsou postaveny do věžiček, udělej z té polívky věž...to má být věž? je to na nic!" Come on! Wake up! Come on! COME ON! A taky mě štve ten nedostatek dílů, ale možná je to dobře, protože tam nejsou okoukané vtipy, ještě jich scénáristé totiž měli dostatek a nedostalo se to do takové krize jako některé díly 6. série HIMYM... ()