Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

higuain

Na téhle verzi Tří mušketýrů je nejvíc zajímavé to, jak brutálním způsobem lze vymrdat s předlohou i historií zároveň. Nevadí mi ani tak ta opravdu řádně překopaná dějová linie příběhu, Lesterovi mušketýři se předlohy drželi docela věrně a stejně to nefungovalo. Ale že Mylady je vlastně docela hodná dáma, ze které udělal ďábla až ten bídník Athos, respektive Hrabě de La Fere, to už mi docela vadí. Richelieu je pak kapitola sama o sobě. Curry si tu roli docela užívá a podle toho, co asi dostal na papíře, jí nehraje vůbec zle. Bohužel však nehraje Richelieua, ale spíš Mazarina (je to tak napůl) a je tak krásným příkladem toho, jak lze v jedné postavě zprasit předlohu i historii jedním vrzem. ()

dyfur odpad!

...čo chcú američania natočiť Troch mušketierov....zbytočný film-ked ich francuzi natočili viac a lepšie /tých Mušketierov/ ()

janek85 odpad!

Další nepovedený film podle románu Alexandra Dumase, je o něco pravdivější než TV film z roku 2005, ale i přes to je to děs a běs.Tržby v USA za první víkend: 10 621 992 $ (2069 kin) ()

ilemas

U tohoto zpracování jsem se hodně nudil. Nevýrazní herci o královi a D´Artagnavovi nemluvě. Dvojdílní mušketýři s M.Yorkem byli mnohem lepší. ()

lekr

Herecké obsazení je tady to jediný čím film disponuje a vzhledem k nechutně zmrvenému scénáři je dost málo. Tvůrci se snažili přiblížit starým francouzským filmovým zpracováním leč celá filmová Francie je doslova prolezlá amerikanismem..tvůrcům hold chybí národní cítění bez kterého se asi tahle Dumasova klasika nedá dobře zfilmovat....jenže ti američani hold nepochopí že filmové přepisy evropských románů jsou pro ně kámen úrazu.... ()

marcek

Bohuzel nejsem fanouskem starych musketyru, takze pro me nejlepsimi musketyri jsou tihle - SHEEN, SUTHERLAND, O'DONNELL a PLATT. Ikdyz to ma jenom 51% tak se mi to libilo a hodne jsem se pobavil ()

MrPierc

Nevím, proč si vždycky USA myslí, že umí všechno lépe. Pro mne nepřekonatelná verze zůstane navždy s M. Yorkem. Už jenom ti herci kazí v této verzi film. ()

Streeper

Celkově nejsem velká fanynka Mušketýrů. Ani Muž se želenskou maskou mě neoslovil, ale tohle vůbec nebylo dobrý. Byla to nuda od začátku do konce. Obsazení bylo sice zajímavé, ale bohužel nedokázali to utáhnout sami. Z příběhu tvůrci neudělali naprosto noc, žádné velké překvapení, napětí, prostě jedna velká nuda. Jediné, co stojí za vidění je herecký výkon Tima Curryho, jako zloduch je prostě nedostižný. ()

marťan

Po kotníky nesahá tento, ani žádný jiný film s podobnou tématikou - Třem mušketýrům z francouzské produkce s G.Barrayem a M.Demongeot. ()

pakobylka

----- "Jeden za všechny, a všichni za MĚ.“ ----- Zapomeňte na Alexandra Dumase a jeho "Tři mušketýry“. S nimi má TAHLE verze pramálo společného. To se jen američtí kovbojové rozhodli ukázat Francii, jak se píšou dějiny. Bez okolků si navlékli dobové stejnokroje a zmužile se dali do díla. Našli i tací, kteří se ujali nelehkého úřadu soudce či šerifa. Jejich bohulibá mise se sice vyznačuje určitou dávkou neotesanosti, leč sebevědomí jim nechybí. A na čí straně stojí - to už rozhodněte sami. Slaboučké 3* ()

mortak

Dumas byl řemeslník, kradl kde mohl, chrlil knihy jako na běžícím pásu, ale přece jen si udržoval docela vysokou laťku. A hlavně NIKDY nešel proti historii, romantizoval ji, zjednodušoval, ale neznásilňoval! Hollywood bohužel takovou morální kvalitu odhodil už dávno. Takhle zneužít kvalitní značku. ()

WolfR

Zbytečná, další adaptace Tří mušketýru. Bylo to poněkud tupějšího rázu, ničím nevyčnívající, i když lehce zábavné. Ale považte, když už hraje jednoho z mušketýrů Charlie Sheen, nemůže s tím filmem být něco v pořádku. Takové 2 hvězdy. ()