V treťom dieli o vraždiacej bábike Chuckym už je z chlapca Andyho mladík v službách vojenských kasární. A to je pre Chuckyho vďačné miesto plné potenciálnych obetí... (POMO)

scr3am

Asi budu jedinej, ale tohle je můj nejoblíbenější díl z celé série. Chucky má tady ten správnej zlej výraz a své oběti doslova drtí:-) Dobrej je i konec na pouti a paintball, pro mě prostě nejlepší díl.... ()

Onlajn

Další pokračování o panence Chucky. Tenhle film ani nemusel být. Hlavní postavu z jedničky a ze dvojky hraje úplně někdo jiný. Takové pokračování většinou stojí za nic. Příběh je trochu kostrbatý, ale jinak se na tento film dá koukat. ()

Martin29

3 díl je už neskutečná parodie. Všechny scény v té vojenské akademii se snaží být drsné, ale ve skutečnosti jsou tak vtipné, že to nemá chybu. Scénář též neexistuje chlápka co vozí odpadky rozdrtí drtič kromě něho a Chuckyho tam nikdo není a nikoho to absolutně nenapadne nebo hraji si bojové hry do jednoho týmu dám maníka co se podělá snad ze všeho a do druhého týmu cca 7 leté děcko (co tam vůbec dělalo je záhadou). Úplně nejlepší je, ale ten týpek co chtěl všechny stříhat z toho jsem dostával záchvaty smíchu pokaždé, když tam byl. ()

SNCIS

"Seš mrtvej! Zabili jsme tě!" - "Snad víš, co se říká? Dobrýho chlapa nikdy nepřemůžeš." Hlavní hrdina dospěl, ale dějové stále to samé. Dá se říct, že je to typická hororová vyvražďovačka. Je tu jen jeden zásadní rozdíl a to ten, že zabiják je panenka. "Já ti dám, posmívat se mi!" Chucky je tu znovu, jak živý a perlí hlášky. Atmosféru to také má a mně se to zkrátka líbilo. Vytknu asi jen účes hlavního hrdiny. Na začátku ho stříhají a všichni okolo něj mají účes na vojáka, akorát on má převlasováno. "Dej mi moc, o kterou tě prosím!" - 70%. ()

tXtX

Veľmi podhodnotený diel a ja netuším prečo. Príbeh sa posúva o niekoľko rokov dopredu. Andy je poslaný do vojenskej školy, v ktorej ho navštívi jeho neodlúčiteľný plastový kamarát a hra opäť začína. Ja mám trojku rád. Kvalitatívne je to podľa mňa úplne v poriadku, aj keď je ten záver v porovnaní s top dvojkou o level nižšie, stále je to zábava (no nie až tak tupá ako v nasledujúcich častiach). 75% ()

Chuckymaster

Konečně díl kde se Chuckyho i trochu bojím... i přes Chuckyho divný model mi film přišel něčím originální. Opravdu se mi líbil a jen o něco u mě převyšuje první díl. Čekal jsem ale víc napětí. ()

IamWerca

Idu sa vyrábať nove detské hračky a Chucky je opäť späť. Andy je dospelý a bude s neho vojak dostane ho tento krát Chucky? Tento krát ide o dosť nudnejšiu časť bohužial.  Réžia a scenár toto obstojne zvládli ale začína to byť mierne otrepane takže hviezdičky ubúdajú. Poznámka keď si nevieš dať rady z deťmi dať ich k vojakom je smutne nie prospešné. V konečnom dôsledku stále zaujímavý film ktorý vie zaujať ale bohužiaľ tato časť je najnudnejšia zo všetkych. ()

MrdDoHrnce

Naprosto nejodpornější film, poblil jsem se z něho a posral jsem se třikrát za sekundu. takhle odporný a nechutný herce jsem jakživ nevidělo ty pomelo FUJ BLEJU HNUS DOPCI MILUJU HNUSNÝ HERCE VYKASTROVANÝ . Čaky byl meh ()