Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kinej
  ****

  Je zajímavé sledovat jak postava inspektora Callahana mentálně otočila o 180 stupňů. Zatímco v předchozím díle neváhal přistoupit k těm nejtvrdším opatřením, zde se z něj stává rigidní obhájce práva. Na druhou stranu ale Harry oddělá koho může. Film tak působí nekonzistentně , ale i tak je Magnum Force solidní zábava, plná typicky sedmdesátkové akce, ještě víc sedmdesátkové hudby, módy, ale hlavě dirty Clinta.(19.9.2011)

 • RAiken
  ***

  Klasická kriminálka s drsňáckým policistou, tentokrát s tím nejdrsnějším z nejdrsnějších, a to s Harrym Callahanem, která je zajímavá pouze zvláštní skupinou policejních zabijáků, kteří jsou úctyhodnými protivníky, ale nakonec se jako vždy stanou potravou pro Harryho kanón .44 Magnum, jehož přítomnost potěší oko i ucho fajnšmekrů...(20.6.2006)

 • StarsFan
  ****

  Z Drsného Harryho se stal Sympaťák Harry, který vám tentokrát neprostřelí kulkou hlavu jen proto, že zrovna není váš šťastný den. Oproti prvnímu dílu přibylo mrtvých, Harry si našel přítelkyni a děti mu radostně skáčou kolem krku a přejou dobrou noc. Pro mě osobně o něco málo lepší než první díl. Trošku mi sice chyběl ten extra mega drsný proslov ve stylu: "Vypálil jsem šest kulek, nebo jenom pět?", na druhou stranu se ženám roztávajícím při pouhém Clintově pohledu vůbec nedivím :-)(22.5.2009)

 • Wacoslav1
  ***

  No nemuzu si pomoct ale tohle mi prislo o neco slabsi nez Drsny Harry ne ze by Eastwood uplne vymekl to ne ale preci jenom oproti predchozimu filmu doslo k urcitemu prehodnoceni jeho postoje to by samo o sobe nevadilo kdyby ten film proste a jednoduse nemel prepalenou dellku zacatek byl slusnej ale ke konci uz sem se zacinal neumerne nudit takze celkove vzato trochu lepsi prumer ale Drsny Harry se mi proste libil vic(2.12.2012)

 • Zeebonk
  *****

  Sanfranciská spodina má utrum. Božský Harry došel k závěru, že počet zlotřilých negrů, kteří se mu minulém díle připletli pod největší kanón v galaxii, je zoufale nedostačující a rozhodl se tento nepříjemný restík napravit. Grázlové se rozprskávají po zdech jak na běžícím pásu a hlášky proceděné z Harryho legendárního úšklebku je svrhávají do vod absolutního ponížení. A co víc, jeho vztah k něžnějšímu pohlaví se omezuje na prcání asiatek, což je v sérii věc nevídáná, ale především frajeřina všech frajeřin. První díl se pyšnil odpudivým psychopatem, kterému by jeden nejradši navlekl papežský hábit a zavřel do psího útulku, ale buďme upřímní, jakkoli je tato postava působivá a kvalitně zahraná, jednomu grázlovi se setsakramentsky těžko chcípá a celá organizace pokřivených fízlů s Dexterovskými móresy ho na poli zábavnosti hravě strčí do kapsy. Magnum Force je nahláškovanější, akčnější a mnohem konzistentnější než první Dirty Harry, a zároveň i nejlepší díl série, čert vem, že bylo Harryho morální cítění povýšeno na Batman level.(1.8.2012)

 • - Autor scénáře John Milius si kromě honoráře vyžádal jednu z Harryho pistolí. Scénář však nedokončil a zbytek dopsal začínající režisér Michael Cimino, který přidal závěrečnou scénu. (Roztržitý Luke)

 • - Drsný Harry v tomto filmu zabije 30 lidí - nejvíce ze všech pěti filmů. (facojurka)

 • - Druhý z celkem pěti snímků s "drsným" Harrym Callahanem. (facojurka)