Je zajímavé sledovat jak postava inspektora Callahana mentálně otočila o 180 stupňů. Zatímco v předchozím díle neváhal přistoupit k těm nejtvrdším opatřením, zde se z něj stává rigidní obhájce práva. Na druhou stranu ale Harry oddělá koho může. Film tak působí nekonzistentně , ale i tak je Magnum Force solidní zábava, plná typicky sedmdesátkové akce, ještě víc sedmdesátkové hudby, módy, ale hlavě dirty Clinta.(19.9.2011)

Klasická kriminálka s drsňáckým policistou, tentokrát s tím nejdrsnějším z nejdrsnějších, a to s Harrym Callahanem, která je zajímavá pouze zvláštní skupinou policejních zabijáků, kteří jsou úctyhodnými protivníky, ale nakonec se jako vždy stanou potravou pro Harryho kanón .44 Magnum, jehož přítomnost potěší oko i ucho fajnšmekrů...(20.6.2006)

Z Drsného Harryho se stal Sympaťák Harry, který vám tentokrát neprostřelí kulkou hlavu jen proto, že zrovna není váš šťastný den. Oproti prvnímu dílu přibylo mrtvých, Harry si našel přítelkyni a děti mu radostně skáčou kolem krku a přejou dobrou noc. Pro mě osobně o něco málo lepší než první díl. Trošku mi sice chyběl ten extra mega drsný proslov ve stylu: "Vypálil jsem šest kulek, nebo jenom pět?", na druhou stranu se ženám roztávajícím při pouhém Clintově pohledu vůbec nedivím :-)(22.5.2009)

No nemuzu si pomoct ale tohle mi prislo o neco slabsi nez Drsny Harry ne ze by Eastwood uplne vymekl to ne ale preci jenom oproti predchozimu filmu doslo k urcitemu prehodnoceni jeho postoje to by samo o sobe nevadilo kdyby ten film proste a jednoduse nemel prepalenou dellku zacatek byl slusnej ale ke konci uz sem se zacinal neumerne nudit takze celkove vzato trochu lepsi prumer ale Drsny Harry se mi proste libil vic(2.12.2012)

Sanfranciská spodina má utrum. Božský Harry došel k závěru, že počet zlotřilých negrů, kteří se mu minulém díle připletli pod největší kanón v galaxii, je zoufale nedostačující a rozhodl se tento nepříjemný restík napravit. Grázlové se rozprskávají po zdech jak na běžícím pásu a hlášky proceděné z Harryho legendárního úšklebku je svrhávají do vod absolutního ponížení. A co víc, jeho vztah k něžnějšímu pohlaví se omezuje na prcání asiatek, což je v sérii věc nevídáná, ale především frajeřina všech frajeřin. První díl se pyšnil odpudivým psychopatem, kterému by jeden nejradši navlekl papežský hábit a zavřel do psího útulku, ale buďme upřímní, jakkoli je tato postava působivá a kvalitně zahraná, jednomu grázlovi se setsakramentsky těžko chcípá a celá organizace pokřivených fízlů s Dexterovskými móresy ho na poli zábavnosti hravě strčí do kapsy. Magnum Force je nahláškovanější, akčnější a mnohem konzistentnější než první Dirty Harry, a zároveň i nejlepší díl série, čert vem, že bylo Harryho morální cítění povýšeno na Batman level.(1.8.2012)

• - Autor scénáře John Milius si kromě honoráře vyžádal jednu z Harryho pistolí. Scénář však nedokončil a zbytek dopsal začínající režisér Michael Cimino, který přidal závěrečnou scénu. (Roztržitý Luke)

• - Drsný Harry v tomto filmu zabije 30 lidí - nejvíce ze všech pěti filmů. (facojurka)

• - Druhý z celkem pěti snímků s "drsným" Harrym Callahanem. (facojurka)