Cabin Fever

• USA Cabin Fever (více)

Pětice vysokoškoláků se o svých posledních prázdninách vydá do opuštěného srubu v lesích. Poté, co potkají pár vyšinutých vesničanů, zjistí, že s místem plánovaných mejdanů není něco v pořádku. Pálí je pokožka, dělají se jim puchýře. Jednoho po druhém napadá masožravý virus. (Magic Box)

toomm odpad!

Tak tentokrát půjdu proti proudu, protože tohle je jeden z nejnudnějších a nestupidnějších filmů co jsem kdy viděl. Scénář prakticky o ničem, herecké výkony za moc nestojí a atmosféra odpovídající spíše pokusu o komedii. Nepochopitelné chování studentů a ještě více nepochopitelný virus, který zabíjí všechny kteří se ve filmu objeví, dělají z tohoto "hororu" další film do mé "sbírky" odpadů pár krvavých scén na tom nic nemůže změnit. Asi jsem to prostě nepochopil. 5% ()

djbarrel

Naprosto zbytečný film o masožravém viru. Film postrádá atmosféru, ale naopak mu nechybí demence hlavních hrdinů. Snad jsem se pobavil jen když si na chataře vyšlápli vesničani, ale jinak to byla ubohost. 35% ()

Cechyno4 odpad!

Znám lepší podněty pro horory než nakažlivý virus. Jako klasický film by to možná i šlo. Jako k hororu však k tomu musím být nekompromisní. ()

tremors

Asi mám trošku jíný vkus než ostatní, ale mě se film líbil. Jak tady mnoho lidí podotýká, že herecký (ne)výkony byly hrozný, s tím musím souhlasit. Film to byl alespoň trošku inovativní a zábavný. Mě se prostě nějak líbil :D. ()

Unterschleif

Zaujímavý horor s dusnou atmosférou, niekoľkými hnusnými scénami, sexy babenkami a komediálnym koncom ktorý obracia celý film naruby. ()

gotham

Určitě jeden z nejlepších teenagerských hororů, který se dokázal vyvarovat naivitě, hlouposti, trapnosti. Některé scény jsou opravdu dost drsné, a i když postavy jsou takové jednodušší a herci nic moc, přesto se na to dá v pohodě kouknout. Na Cabin Fever se mi líbí, že si na nic nehraje, nejsou tam zbytečné dialogy, žádné kličkování v příběhu, žádné umělé prodlužování filmu, prostě se jde rovnou na věc. Škoda, že se toho Eli Roth nedržel při natáčení Hostelu. 60% ()

waltosin

Vůbec to není špatný nápad, jak masožravý virus pomalu požírá člověka ,akorát mi tam něco chybí. Chtělo by to zapojit do toho víc lidí a rozvinout příběh odkud se to vlastně vzalo. Jinak je to dobrý horor. ()

Psychotic17

Tento film mě utvrdil v tom, že ačkoli filmový horor není schopen (narozdíl od toho knižního či herního) vyvolat strach, vyvolat znechucení umí dokonale. U žádného filmu jsem nebyl tak znechucen, jako u Cabin Fever. Z mně nepochopitelných důvodů se z hororu nakonec stane komedie. Kromě toho, že těchto závěrečných dvacet minut bylo zcela nadbytečných, humor je velice slabý a nehodí se sem. I když film v ničem neexceluje a spoustu věcí kazí, dá se na něj docela dívat. 50%. ()

george16

Po druhém shléhnutí jsem se rozhodl zvýšit na tři hvězdy, přeci jenom nakonec to není tak špatný. A borec se sežranou harmonikou se mi líbil. škoda toho debilního konce. ()

Sattiens

Poměrně sprostý, přesto slušný horor, který chvilkama i pobaví, např. scéna s "negrama". Opuštěná chata, k tomu hektolitry krve a máte na večer o zábavu postaráno. Rozhodně to není film, u kterého by se strašpytlíci třásli strachem ale svůj účel plní. ()

honzic

Bohužel příšerné herecké výkony na úrovni amatérů a krev jak kečup a neviditelné scény moc hororovou atmosféru nedodají. Škoda. Nehledě na totálně nelogické chování. Hodnocení: 35 % ()

jkpj22

Tak tohle šlo absolutně mimo mě. Nejsem si jistý, jestli to je geniální a mě to prostě v mé hlouposti uniklo, nebo to je obrovská sračka a zaslouží si to hodnotit jako odpad.... nakonec jsem se rozhodl pro zlatou střední cestu a dávám jednu hvězdu.... ()

J.Mayen

Vyborny snimek, ktery je treba brat z rezervou, je to opravdu horor nebo spis komedie? Nebo oboji? At tak nebo tak, mix obojiho nemam nikterak rad,ale zde mi to da se rict nevadilo, pekny gore sceny na becko, pribeh odsypa a divak nema potrebu se nudit, me to bavilo a pokazdy se rad znova podivam. ()

wallax

Fajn uletený hororový snímok so zopár humornými scénami, jednou sexi scénou...a samozrjeme tradičným nelogickým dejom a správaním postáv. Ale pobaví a v žánre sa nestratí 🙂 ()

Nikolas__

Cabin Fever je ta nejlepší hororová komedie co jsem kdy viděl. Vtipné, napínavé, svižné a extrémně -jak bych to řekl- prostě je to bomba. Totální nářez, tohle musím vidět minimálně dvacetkrát - jeden z nejzábavnějších a nestylovějších hororů zatím. ()

PCHE

Toto bolo fakt slabé. Nápad z vírusom sa dá považovať za osviežujúci, ale celý film vynel nevieryhodne, nuloví herci, a ten vtipný záver sa tam podľa mňa vôbec nehodil. Blbosť jak vyšitá. Jediné plus je, že na hudbe sa podielal Angelo Badalamenti. Aj keď nechápem prečo to robil :) ()

Madax

Pěkná hovadina. Tváří se to na první pohled jako cool vyvražďovačka, v níž budou mladí lidé postupně efektně vymírat - prostě něco jako Evil Dead či Texaský masakr motorovou pilou. Já osobně mám tento styl moc rád, u teenagerských masakrálností se dá perfektně odreagovat... jenže Cabin Fever mě zklamal, až to bolelo. Tvůrci totiž zvolili velmi zvláštního zabijáka. Tentokrát se po lese neprohání žádný maskovaný pošuk s kudlou v ruce nebo armáda zombies, nýbrž zde máme smrtící nákazu. Ta perfektně fungovala ve Smrtící epidemii, ale ve vyvražďovačce je to snad ten nejnudnější element smrti, jaký si lze představit. S nudou ve tváři se díváme, jak se nám skupinka studentů začíná rozpadat - doslova. A to rozhodně nemá to správné grády, co by jinak podobné filmy měly mít. Když už jsme u té skupinky hrdinů, jsou to totálně nezáživní kreténi, kteří si nijak nezískají naše sympatie a tudíž je divákovi vlastně jedno, kdo bude další na řadě. Opravdu se divím, že bá tento brak takový úspěch, stejně jako Hostel, další film téhož režiséra. Oba filmy jsou založené jenom na nechutnostech a žaludek dráždících záběrech. Pokud se to některým divákům líbí, tak jim to rozmlouvat nebudu, ale když se já chci pozvracet a vidět nechutné scenérie, tak se kouknu na zapařený zadek svého kamaráda a mám to i se smradem - a zadarmo. Takže jediné, co Cabin Fever může divákovi nabídnout, je (krom oněch nechutností) jen pár celkem povedených záběrů, ale to z této nudné slátaniny kulťák neudělá... ()

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti

Zemřel skladatel Angelo Badalamenti