The Amazing Spider-Man (TV seriál)

Dobrodružný

USA, 1977, 60 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Nicholas Hammond, Robert F. Simon, Michael Pataki, Robert Alda, Rosalind Chao, Harold Sakata, BarBara Luna, Adrienne Larussa, Allan Arbus, George Petrie, Lisa Eilbacher, George Cheung, Peggy McCay, Jennifer Billingsley, Lloyd Bochner, JoAnna Cameron, William Smithers, Ivan Bonar, Pat Corley, Karl Swenson, Benson Fong, Alejandro Rey, Steven Anderson, David Sheiner, William Mims, John Crawford, Rick Traeger, Sidney Clute, Simon Scott, Milt Kogan, Fred Lerner, Gavan O'Herlihy, Bob Minor, Edward Walsh, Davis Roberts, Ellen Bry, David White, Todd Susman, Peter MacLean, John Finnegan, Myron Healey, Ramon Bieri, Lawrence P. Casey, Paul Carr, Anthony Charnota, Dick Balduzzi, Paul Wexler, Warren Vanders, Marlyn Mason, Dolph Sweet, Jim Storm, James Lemp, Tony Miller, Robert Hastings, Will Seltzer, Alex Rodine, Frederic Downs, Bill Dearth, Terrence E. McNally, Selma Archerd, Ivor Francis, Danna Hansen, Don Gazzaniga, James Victor, Del Monroe, Kathryn Reynolds, Emil Farkas, Joseph G. Medalis, Vince Howard, Wil Albert, James Brodhead, Randy Powell, Barry Cutler, Larry Anderson

Lacnučký a naivnučký, skôr kriminálny ako fantastický seriál, ktorý vás pobaví v inom zmysle ako by mal. Je fakt úžasné, ako tento produkt urobil so Spideyho trápneho šaška. Ale je to príjemná nostalgická ´´guilty pleasure´´.(20.10.2010)

• blondboss

Pôvodný seriál o Spider-manovi, ktorý vzhľadom na rozpočet a vtedajšiu dobu ani nemohol skončiť inak ako podpriemerom. Bolo vidieť strašne lacné efekty a nezmyselné konanie postáv. Zároveň je tam jasne badateľný rukopis seriálov 70tych rokov. Čo ale oceňujem, bola skvelá práca s kamerou akoby z pohľadu Spider-mana....to sa mi naozaj páčilo. Inak ale slabé. 40 %(17.1.2015)