poster

Jurský park 3

 • USA

  Jurassic Park III

 • Slovensko

  Jurský park 3

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2001, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  ***

  Jasan, není to Spielberg, příběh stojí za starou belu, klišé vyskakují na každém kroku, ale to neznamená, že by to stále nebyla pořádná porce svižné popcornové zábavy. Triky jsou skvělé, akční scény stále nápadité a k tomu film disponuje velmi příjemnou stopáží, která nemá jediné hluché místo. Nemohl jsem být zklamaný, protože jsem ani nic jiného neočekával...:)(31.5.2008)

 • POMO
  ***

  Kvalitné remeslo, ktoré si poctivo naplnilo svoje nijak vysoké ambície. Dvaja najväčśí dinosauri sú nám ukázaní hneď na začiatku, následuje množstvo solídnej akcie (a neodmysliteľných logických nezmyslov) a v poslednej tretine sa nám vo vzdušných priestoroch dostáva veľmi príjemného a dovtedy nevideného prekvapenia. A to všetko v krátkej stopáži, ktorá nedovolí ani raz sa pozrieť na hodinky. "Malý" film, ale po jeho skončení som bol načisto uspokojený.(10.8.2002)

 • DaViD´82
  ***

  Neskrývané béčko, které se veze na vlně king kongovské šestákové jízdy. S jedničkou to již nemá žádnou spojitost, ale tak debilní jako dvojka to není. Především díky rozumné stopáži i solidnímu tempu. Efekty také nejsou vždy úplně vydařené a ani samotní dinosauři, kteří minulé díly výrazně zachraňovali, zde nejsou tak nějak ve své kůži. Ale aspoň jim stylově zvoní (hrana).(26.1.2007)

 • Tuax
  ****

  Tak třetí díl zhlédnutý najednou spolu s předchozími díly. Je lepší než druhý díl, řekl bych že podstatně a to po všech stránkách, ale proti prvnímu dílu něco málo chybí. Každopádně Sam Neil v kombinaci s dinosaury funguje bezvadně. Dětská role v tomto filmu, byla asi nejlepší ze všech tří dílů. Ale Tea Leoni byla na zabití, dost kazila dojem, to co chvílemi předváděla, no nevím. Vcelku to bylo zábavné a laděné na dobrodružnou notu, v jednu chvíli mi připadalo jako bych se díval na Indiana Jonese. A závěr mě tentokrát docela dost rozesmál, to byla pořádná ujetost. 8/10(23.7.2011)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Tam, kde měla jednička fenomenální technickou stránku a funkční, byť na kost osekanou myšlenku a dvojka dostatečně výživný zábavní fond svého režiséra, tam už je trojka pouhým rutinním béčkem se špičkovými efekty. Mám trochu strach z nadcházející čtyřky, jelikož mi mnohem více než úžasně zážitkovou Spielbergovu atrakci evokuje právě tohle...(20.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace