poster

Jurský park 3

 • USA

  Jurassic Park III

 • Slovensko

  Jurský park 3

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2001, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Na jednu stranu je pravda, že třetí pokračování Jurských ptákovin nemělo jiný cíl než finančně zahojit všechny zúčastněné, ale jako popcornová jednohubka se svižnou stopáží to pořád svůj účel plní a ano nečekal jsem, že to řeknu, ale pořád si to vytírá řiť z trapáckým Jurským světem. A to celkem bez problému.65%(12.6.2015)

 • Xmilden
  ***

  Nesympatické postavy, děj trvající 85 minut a do toho jeden Superpredátor. Výsledkem je téměř absolutně zbytečné pokračování série, která toho kromě přelomové jedničky zase tolik světu nenabídla. I ti raptoři se už prostě okoukali. Pokud se nestane zázrak, tipuju že Nový Jurský Park moc velkou díru do světa neudělá. 55%(27.5.2015)

 • Roman.Ticka
  ****

  Slušná akce a napětí s každým vypjatým okamžikem v balení, jež se nejvíc přibližuje skvělé jedničce. Predátoři mě fakt zvedali z mého oblíbeného křesla v teple a bezpečí domova, čímž jsem si jasněji než jindy uvědomovala, jak si mezi čtyřma pevnýma stěnama pěkně rochním s téměř nulovým rizikem blížícího se nebezpečí. Být na tom ostrově, reaguju stejně jako všichni tváří tvář prvnímu setkání se Spinosaurem, v jehož stínu bledl i sám velký T-Rex. Akce šlapala jak se na ztroskotance versus dinosaury slušelo, přičemž bububu zvládali svorně na výbornou, pos+ala bych se strachy úpe stejně.(14.7.2013)

 • akisha
  ****

  Zábavná jízda, dokonce o dost lepší než dvojka. Je to takový nenáročný, rychlý rozjezd, prakticky žádná nuda, akce je dobrá, i nějaká ta nová ještěrka se sem tak ukáže a překvapivě je to tentokrát opravdu dost vtipný. Je jasně vidět, že dvojka postrádala tahounské dinosauří charizma Sama Neilla a trochu víc nahledu.(15.1.2011)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Tam, kde měla jednička fenomenální technickou stránku a funkční, byť na kost osekanou myšlenku a dvojka dostatečně výživný zábavní fond svého režiséra, tam už je trojka pouhým rutinním béčkem se špičkovými efekty. Mám trochu strach z nadcházející čtyřky, jelikož mi mnohem více než úžasně zážitkovou Spielbergovu atrakci evokuje právě tohle...(20.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace