Jurský park 3

Jurassic Park III

Jurský park 3

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller

USA, 2001, 92 min

Na jednu stranu je pravda, že třetí pokračování Jurských ptákovin nemělo jiný cíl než finančně zahojit všechny zúčastněné, ale jako popcornová jednohubka se svižnou stopáží to pořád svůj účel plní a ano nečekal jsem, že to řeknu, ale pořád si to vytírá řiť z trapáckým Jurským světem. A to celkem bez problému.65%(12.6.2015)

Nesympatické postavy, děj trvající 85 minut a do toho jeden Superpredátor. Výsledkem je téměř absolutně zbytečné pokračování série, která toho kromě přelomové jedničky zase tolik světu nenabídla. I ti raptoři se už prostě okoukali. Pokud se nestane zázrak, tipuju že Nový Jurský Park moc velkou díru do světa neudělá. 55%(27.5.2015)

Slušná akce a napětí s každým vypjatým okamžikem v balení, jež se nejvíc přibližuje skvělé jedničce. Predátoři mě fakt zvedali z mého oblíbeného křesla v teple a bezpečí domova, čímž jsem si jasněji než jindy uvědomovala, jak si mezi čtyřma pevnýma stěnama pěkně rochním s téměř nulovým rizikem blížícího se nebezpečí. Být na tom ostrově, reaguju stejně jako všichni tváří tvář prvnímu setkání se Spinosaurem, v jehož stínu bledl i sám velký T-Rex. Akce šlapala jak se na ztroskotance versus dinosaury slušelo, přičemž bububu zvládali svorně na výbornou, pos+ala bych se strachy úpe stejně.(14.7.2013)

Zábavná jízda, dokonce o dost lepší než dvojka. Je to takový nenáročný, rychlý rozjezd, prakticky žádná nuda, akce je dobrá, i nějaká ta nová ještěrka se sem tak ukáže a překvapivě je to tentokrát opravdu dost vtipný. Je jasně vidět, že dvojka postrádala tahounské dinosauří charizma Sama Neilla a trochu víc nahledu.(15.1.2011)

• -bad-mad-wolf-

Tam, kde měla jednička fenomenální technickou stránku a funkční, byť na kost osekanou myšlenku a dvojka dostatečně výživný zábavní fond svého režiséra, tam už je trojka pouhým rutinním béčkem se špičkovými efekty. Mám trochu strach z nadcházející čtyřky, jelikož mi mnohem více než úžasně zážitkovou Spielbergovu atrakci evokuje právě tohle...(20.3.2015)