Austin Powers: Špionátor

• Česko Špionátor (více)

Děj této komedie začíná v podzemním bunkru dr. Zloducha v Las Vegas - sešli se tu největší zabijáci na světě, aby se poradili, jak zlikvidovat britského agenta a zároveň světově uznávaného fotografa Austina Powerse. Ten zatím s pomocí své spolupracovnice paní Kensingtonové prchá před šílenými davy svých obdivovatelek. Jeho dalším úkolem je akce v klubu, kde se údajně chystá řádit dr. Zloduch. Tomu se však podaří uniknout tak, že se nechá zmrazit, a zřejmě hodlá ve své činnosti pokračovat v budoucnosti. Austin se proto rozhodne ho následovat. Po třiceti letech jsou oživeni. Austinovi bude nadále asistovat dcera paní Kensingtonové, půvabná mladá Vanessa. Přestože mezi nimi není právě soulad, musejí vytvořit sehraný tým a zabránit oživlému Zloduchovi v jeho spádech... (oficiální text distributora)

Gulde

Naprosto ztřeštěná komedie, tedy vlastně parodie na klasické bondovky. Vždycky se u nemálo scén nasměju, i když jsem je již několikrát viděl. ()

pend

Nikdy jsem nechápal, co na tom v Americe viděli. Hlavní hrdina mi nepřišel příliš sympatický, snad jen krásné dívky po jeho boku... ()

rusty09

Debilní kravina bez příběhu, ale ty vtipy!je málo filmů, u kterých jsem se tak zasmál. Myers borec!ty brejle, chlupy, oblečení!týpek..:Dněco jako Ace Ventura ()

Bozvav

Hloupé, primitivní a prvoplánové. Dalo se to shlédnout, ale po druhé v životě bych do toho už nešla. Za mne jedna umolousaná. ()

Chino

Tedy tohle je fakt síla. Kam se se svou obscéností hrabe Jim Carrey coby zvířecí detektiv. Druh zábavy opravdu ne pro každého a taky asi nepříliš ideální kulisa pro společné rodinné posezení... :-) ()

Puol

Pekná ukážka toho, že ak sa nevkusné scénky umne hromadia jedna za druhou, vznikne z toho celkom slušná zábava. ()

Man Seger

Nechcem byť vulgárny, ale... je to pičovina. Malo by to dostať nálepku FILM NEVHODNÝ PRE DIVÁKOV, to by vystihovalo celú demenciu tohoto kreténskeho "diela". ()

BeranSon

Tak a je to u konce. Paradoxsně tuto sérii sem viděl v úplně neobvyklém pořadí 2,3,1 a abych byl čestný, je mi to úplně jedno. Protože série o zatraceně sexy svůdníkovy jakým je Austin Powers není vůbec složitá, to se není čemu divit a tak si podrobnosti z každého dílu může každý rychle domyslet. Špionátor je plný skvělého humoru, výtečně zábavných chvilek a obsahuje několik velice kvalitních postav z toho je jednoznačně nejzřetelnější Dr. Zloun o tom žádná. Takže jako začátek dost zábavné série je to dobré. - 7/10 - ()

Rathalos

Je to sice kravina ako hrom,ale na druhej strane vtipna a hlavne kvoli Mikeovi Myersovi,ktory si to viditelne uzival pri hrani svojej role...:-) ()

plagjoklas

Tak mne sa náhodou tento agent co má skazený chrup a obrovské libido celkom pácil. je to taká divná zábava ale dokonale baví. Páci sa mi ked si niekto utahuje zo super elegána J. Bonda. ()

Jeand´Boa

Je to ten nejškaredější z nejžádanějších mužů...agent, který se ničeho nezalekne, neb jeho ego je tak vysoké, že jeho vrchol snad ani nemůže být spatřen...ale hlavně je to bláznivý muž, kterého hraje ještě bláznivější komik...rozhodně jedna z těch lepších parodií... ()

kluzo

Tak nevím... Asi nejrozporuplnější pocity z filmu, jaké jsem kdy měl. Docela kravina, ale zas dobré hlášky. Místy trapné, místy geniální. Místy jsem se až styděl, že se bavím. Dr Zloduch a jeho Makarena, pro mne geniálně zatančená :D Chlape zatlač, ukaž svému hovnu, kdo je tu šéf :D Pěknej vohoz, seš šašek? No vlastně jsem Angličan. Tak promiň :D Nakonec jsem potlačil stud a dal 4* Zajímavé komentáře: choze, Malarkey, Djkoma ()

Kingjiri

Koukatelná nízkorozpočtová crazy komedie se už jen tak nevidí. Radši ani nedomýšlim, jakej by byl výsledek, kdyby Austin Powers vzniknul dneska. Spoustu vtípků fungovalo na jedničku (záchod, kruhová terapie apod.) stejně jako parodický narážky na Bonda, mimochodem taky díky slušnýmu herectví, který předved Mike Myers. Nízkej rozpočet se projevoval předevšim na úsporný výpravě nebo slabších kulisách. Ale hlavní je, že dokázal film slušně pobavit (v určitejch momentech jsem se fakt až smíchem za břicho popadal), takže hodina a půl utekla jako voda, čtyři slabší hvězdy. ()

Dienzenhofer

Pár dobrých fórků, které bych spočítal na prstech jedné ruky. Taky pár dobrých nápadů, ale jsou nedotažený (např. Ohlášení smrti bodyguardů). Dr. Zloduch je v některých momentech vtipný. Jinak Austin Powers je asi nejotravnější protagonista, kterého jsem kdy viděl. Do toho jsem slyšel že Mike Myers je docela kokot. Taky ty některé prostřihy jsou otřesné. Mám rád komedie o debilech, ale tohle fakt ne. ()