Policejní akademie 2

• Česko Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (více)

Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

lekr

S jedničkou nesrovnatelné ale pořád skvělá zábáva....Guttenbergovi role prostě sedla na tělo a G.W. Bailey je pořád stejně despotický a skvělý.....škoda pár hodně trapných scén..mohlo by být pět hvězdiček... ()

Martin741

Pozeram, uz je to trochu slabsie, no zarobok jaxvina. Tak uz - aj preto, ze US mentalita uraduje aj tu - dam vysoke hodnotenie zas 77 % ()

C0r0ner

To, co bylo dobré na jedničce, je tady samozřejmě přítomno také. Nicméně už je to opakování toho samého, takže kvalita rapidně klesá. Na tenhle díl se ale dá ještě v pohodě dívat bez zbytečného koukání na hodiny a obracení očí v sloup. Další díly ale asi ani vidět nemusím, protože předpokládám, že budou stále jenom horší a horší. 55% ()

MarekT

Sice dvojka, ale bavil jsem se stejně dobře jako u jedničky, a vyškrtnutí Harrise také není znát. Čtyři hvězdy, ale bohužel už pro tuto sérii naposledy. ()

Juto

Policajná akadémia 2 prináša späť pôvodné obsadenie z prvého diela, aby spôsobila ďalšie zmätky. Tento film nie je tak dobrý ako ten prvý, ale je veľmi blízko. 6/10 ()

WolfR

O něco horší, než první díl, ale pořád velice zábavné! Mrzí mě nepřítomnost některých postav z prvního dílu zejména zábavného Kapitána Harrise, ale to tady vynahrazuje výborný šílený Zed a pár dalších vedlejších postav. Zábava je opět nadprůměrná se super vtípky a scénkami a staré známé postavy z prvního dílu opět excelují! Výborné pokračovaní kultovní policejní komedie! Rád se na něj podívám. 4 hvězdy. ()

otík

V druhém příběhu policejní nováčci dostávají první velký úkol – vymést zločin z ulic města. Dlouho se jim to nedaří, přičemž jejich nadřízený, bratr komandanta Lassarta, téměř ztratí svou práci. Ale seskupení kolem Mahonnyho si s gangem uřvaného a hyperaktivního Zeda určitě poradí, stejně jako Tackleberry, který se zamiluje a dokonce i ožení. O poznání méně zábavné pokračování hodně dobré jedničky se nese v duchu tradičních pokračování, přesto splňuje definici dobré rodinné zábavy. Setkáme se se starými dobrými hrdiny (chybí jen velkoprsá Leslei Easterbrook a kapitán Harris, kterého zastupuje podobně ujetý Mauser) a zažijeme s nimi slušnou řádku zábavy. ()

Noviik

Pro mě osobně je tohle nejlepší díl Policejní akademie, tedy alespoň z hlediska humoru a té hloupé srandy. ()

vesper001

V kategorii amerických představ o humoru je druhý díl ze života uniformovaných greenhornů pořád docela třída. Vzhled náčelníka po blízkém setkání se sprejery mě pokaždé rozesměje a navíc mé oblíbené bengo s arzenálem nejdál dojde. Co mi naopak vadí, je vůdce chuligánů, křížený s papouchem, a Mahoney, který začíná být tak kluzký, až je s podivem, že ve sprše nezahučí do odpadové mřížky. ()

URBAN

Skoro to samé co jednička , akorát tento díl se trochu odklonil na stranu tím myslím že je to jen na zabití večera , nic víc , pár vtipů se tam najde , jenže ne tak vtipných aby se člověk popadal smíchy , jen takový tlumený smích . Jednička toho v sobě měla zkrátka víc . ( 5.4.14/MAC ) ()

filmmovier

Náš tým poprvé v akci! Stále velmi zábavně a koukatelně. Jedničce se to vyrovná a zábava je na stejné úrovni. Přesto logicky o něco slabší, protože narozdíl od jedničky je tu dost hluchých míst. I v tomto díle mě nejvíc baví Hoochsová a Tuckleberry. A Zed je také výborná postava. Celkově je tento díl i o něco akčnější. ()

Ryuuhei

O hodně slabší, než první díl, ale jinak stále zábavné a to díky návratu všech známých a sympatických postav, ačkoliv se to tentokrát zaměřuje trochu víc na příběh okolo Tackleberryho. Což je ovšem výborná postava, čili jak to jinak na hodnocení trochu ztrácí, zde naopak nastává menší záchrana. ()