První tři díly a Reunion! Tím veškerá legrace končí a všechny ostatní pokusy o napodobení nebo přiblížení (a že jich bylo!) se můžou jít zahrabat. Samozřejmě mnozí stále sbírají herecké zkušenosti (a že jich někteří dosáhli až v hodně sešlém věku), ale jako pubescentní komedie nemají mnoho konkurencí. Také nutno dodat, že slušné množství gegů, hlášek a situací vešlo do historie! Toto by se mělo promítat prvákům na střední škole místo povinné četby...prcičky aspoň nikdo neobšlehne! Jednička to lepší dvojce dobře nastartovala. 70%(6.11.2012)

Podle mě to není ani super ani úplná ptákovina. Je to vlastně taková průměrná komedie, ale dá se na to koukat (takže ne Klub sráčů).(7.8.2003)

Snimek, ktery odstartoval zaplavu teenagerskych komedii. Kazdy dalsi film podobneho tematu byl vsak o stupinek horsi. Az na Road Trip.(31.8.2003)

Možná je to tuctová teenagerovská komedie, něčím se ale přeci jen liší: tahle byla svého typu první!(18.4.2006)

American Pie je prvopočátkem všech podobných moderních filmů, které se sice prcičky snažily napodobit, ale úroveň je někde úplně jinde. Tento film má vtip, sympatické herce, skvělé originální a přitom velice vtipné nápady a scény. Začíná jako skvělá komedie, čímž pokračuje nakonec celý film. Konec je mírně romantický což dokonale završí již tak dobrý start a průběh. 92%!(15.11.2007)

Klasická Teenagrovská komedie.Celý Film je postaven na tom jak se pár "hrdinů" snaží přijít o panictví.I přesto že těhle komedii je na světě už mnoho tak jsem si zezačátku sliboval nějakou další supiditu ale vzhledem ke skvělému obsazení herců např. věčný smolař Jason Biggs,věčně radící tatík Eugene Levy a nezapomenutelné výroky a chování Seanna Williama Scotta obsadila taato komedie 9 místo na mém žebříčku nej komedii.(4.4.2008)

Taka absoltne prastena teen age koedia - hoci je tam zopar nechutnosti, ale tie sa daju prezit ked to clovek vidi uz druhy krat - tak si zvykne ...(21.7.2008)

Dnes už klasika svého žánru, ono se vlastně dá říct, že zakladatel žánrů. Skvělá komedie, plná hlášek a krásných holek. No a jedna hvězdička je speciálně pro Naďu z ČSR.(30.6.2009)

Celkom vydarena teenegerovka rozeberajuca problemy ktore prinasa zo sebou dospievanie....i tak najlepsi je Eugene Levy:-Djeho onanisticka poradna je na nezaplatenie(24.7.2009)

Možná bych přidal ještě čtvrtou za hudební tábor, ale to už by asi bylo moc :) Pořád je to pro mě ale jedna z těch lepších a vtipnějších (a také méně trapných) "teenage komedií". I přes mé obavy to hranici nechutnosti většinou nepřekračuje, většina situací překvapivě nepůsobí nepřirozeně, přestože sem tam je to fakt úlet... Díky svižnému tempu se dá film bez úhony přežít :) Těch 70% si asi zaslouží.(7.1.2010)

Jasné čtyři. Legenda mezi teenagerskými komediemi si fuckt nic jiného nezaslouží. Jasně, že jsou lepší komedie. Jasně, že v intelektuální chvilce by člověk nad Prcičkami zvracel. Ale taky jasně, že jsme kdysi nebyli o moc lepší než ty dacani. A upřímně... na kolik komedií se člověk rád podívá i podruhé a potřetí.(8.1.2010)

• me_george

Bohužel na mě vůbec nefunguje ten styl humoru, kde se mám smát tomu, že je někomu trapně.(1.1.2011)

Vulgární komedie, která neurazí. Vtipné gagy. Jedna z lepších pubertálních komedií (aspoň tento první díl). Za mě 60 %(1.2.2011)

zlate 1999-2000 ;)(27.9.2011)

Defacto klasika v kategorii teen komedií :)(6.10.2011)

Jedna z mála teen komedii, u kterých jsem se fakt nasmál. Samozdřejmě ,že plno scén jsou trapné, stupidní a vulgárních, ale tak to u těchle komedii bývá.(15.10.2011)

• MFJD

Tupý film pre nadržaných tupohlavcov s tvrdnutou podkolienkou.(2.3.2012)

• Zelda knihkupec

Tady jsem zjistil že žánr teenagerské komedie jde fakt někde daleko od mého vkusu. Trapnost nad trapnost...(26.3.2012)

• JackieBliz

Film o sexu, s pár dobrými hláškami a situacemi, ale nic dobrého - ani na oddych ani na přemýšlení, ani nijak zvlášť na zasmání. Jestli nám ve filmovém průmyslu něco chybělo, určitě to nebylo vidět Jasona Biggse jak si to rozdává s koláčem.(31.3.2012)

• JP84

Ani když mi bylo -náct jsem neměl pro podobné filmy pochopení. I když, je to vůbec film? Mě to spíš připomíná jen šnůru poslepovaných scén plných podivného amerického humoru, který já nenávidím. Ale jestli je něco, co mě tady dostalo, tak to jsou "problémy", které trápí tu mládež. Jako bych se nedíval na dospívání lidí, ale nějakých nadržených útlocitních mimozemšťanů.(4.4.2012)

Nerozumím některým a tak nízkým hodnocením. Krom dvou(poslední dva) jsem viděl všechny díly. První se bohužel nedá s ostatními srovnávat(tím myslím, že to bylo mnohem lepší). Možná Naked mile mě ještě takhle pobavila a to hlavně bojem s bandou liliputů. IMHO jeden z nejpovedenějších dílů, ostatní nemuseli vůbec být, ale to by se pak nenatočil poslední "nejlepší" díl(to teprve uvidiím).(13.4.2012)