Jak jsem poznal vaši matku - Série 7

(série)
USA, (2011–2012), 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Chris Romano, Joe Nieves, Lyndsy Fonseca, David Henrie, Stefanie Black (více)

Epizody(24)

Shakers

7. Séria - 95%. Najlepšia séria, výborný príbeh, zvraty, finále, vtipy....Marshall: Zlatíčko, už to nevydržím. Musíme někomu říct, že čekáme dítě. Lily: Zůstaň silný, Eriksene. Nikomu ani muk. Marshall: Všude jsou tady děti! Je to jako minové pole roztomilosti. Podívej se na toho parchantíka. Lily: Přestaň. Marshalle, zůstaň silný. Nemůžeš se nechat ovlivnit nějakým dítětem... Och. S překrásnýma tvářičkama a ručičkama a nožičkama... Ten malej prevít má ďolíčky na kolenech. Jdeme všem říct, že jsem těhotná! ()

Mr.Pink

Někdo považuje za vrchol HIMYMu díly jako Pineapple incident a další z nižších řad. Proti tomu nelze nic moc namítat. Ale pro mě je stejně ten pravý HIMYM sedmá série. Spojuje se tu stále fungující humor s retrospektivou, propleteností vztahů a hlavně již přicházející nostalgií a velikostí příbehu. Sedmá řada je hodně smutná, ale pravý fanoušek jiných věcí než povrchního humoru ji musí milovat. ()

MM_Ramone

Svědek (S07E01), Holá pravda (S07E02), Kravata s kachničkami (S07E03), Stinsonovská raketová krize (S07E04), Exkurze (S07E05), Tajemství a minulost (S07E06), Noretta (S07E07), Návrat Nemravné dýně (S07E08), O fous (S07E09), Tik, tik, tik... (S07E10), Parťákrodiče (S07E11), Iluminační symfonie (S07E12), Záhady tajemna (S07E13), 46 minut (S07E14), Zapálený včelař (S07E15), Ochlastovlak (S07E16), Žádnej stres (S07E17), Karma (S07E18), Slibťák (S07E19), Čas Trilogie (S07E20),Vyrovnáno (S07E21), Správně trhlej (S07E22), Kouzelnický kodex 1/2 (S07E23), Kouzelnický kodex 2/2 (S07E24). ***** ()

Necrotongue

Tvůrci mě velmi překvapili, když kvalitou sedmé sezóny překonali šestou sérii. K mému údivu jsem u hodnocení jednotlivých epizod nemusel ani jednou sáhnout do odpadu (což mě samotného velice těší) a jednou jsem mohl dokonce hodnotit i čtyřmi hvězdičkami. V to jsem už ani nedoufal. Přesto se tvůrci ani v této řadě nevyhnuli opakování starých chyb (nekonečné pitvání vztahů po expiraci, nedostatek humoru, odporné chování údajných přátel atd.) / Poučení: Máš hodně přátel. Jsi si tím jistý? ()

• V epizodě je zmíněn Yoda z filmové ságy Star Wars (od r. 1977). (SONY_)