Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel

• USA Starship Troopers 3: Marauder (více)

Před osmi lety vedl pozemské oddíly proti Arachnidům a díky Paulu Verhoevenovi se z něj stala hvězda. A nyní se Casper Van Dien vrací, opět coby John Ricco, protože brouci to zdaleka nevzdali a na Zemi se valí další hrozba. Bývalé vojenské ucho, nyní vysoce postavený důstojník, a jeho hvězdná pěchota jsou znovu povoláni do frontové linie a musí urychleně odcestovat na vzdálenou planetu OM-1, kde ztroskotala loď s Nebeským Maršálem Omarem Anokem. A úkol komanda z projektu Marauder je jediný - zachránit všechny přeživší a zlikvidovat každého brouka, který se postaví před hlaveň. Naneštěstí je zde ale jeden menší problém - zrádce s ne zcela jasnými pohnutkami, motivy a především schopnostmi. Legendární militaristická space opera se po hororové dvojce vrací ve třetím pokračování zpět k ironické poetice z veleslavného prvního díla a stejně tak nabízí další porci dokonalých triků a bojových sekvencí, které nenechají žádného milovníka vědecké fantastiky v klidu. V tomhle filmu není pro milovníky zvířat místo, brouci budou umírat po tisících. (oficiální text distributora)

Cement73

Očakával som ťažký prepadák... prekvapujúco som sa mýlil. Film mal celkom slušný dej, niekolko dejovýcj linií a napodiv slušné efekty. Motív polofašistickej spoločnosti ostal v celej svojej "nádhere", ale je to fakt brané ľahko s humorom. Nápad s chrobákmi kamikadze a veľmozok na konci sa mi celkom rátal. Takže dávam skôr slabú 4 ako silnú trojku... ()

Blazin

Nejvíc mě dostala finální scéna kde se dvě ženský modlí a přijde Casper Van Dien a všechny je spasí jako bůh, jděte s takovýma filmama do prdele!!! ()

Luukec odpad!

nemůžu hodnotit jinak.. na filmu sem nenašel v podstatě nic kladného.. efekty co vypadají jako ze 70tých let.. dialogy které radši ani nebudu komentovat a celé je to jedna velká trapnost.. opravdu tady nejde dát ani jedna hvězdička.. je pravda že je to video film, ale v porovnání s ostatníma filmama, které aspoň člověku něco dají, to nejde protože tady sem nenašel fakt nic a konec mě vyloženě znechutil.. ()

Simgal

Nebýt těch příšerných efektů, které jsou jak ze začátku 90. let, možná bych uvažoval i o lepším hodnocení. Návrat veterána Johna Rica mě docela potěšil, stejně jako přítomnost Jolene Blalock, ale ty "akční" scény a strašné efekty posunují tento film snad až do Céčkové kategorie. Dovedu si představit, že ta závěrečná scéna s "mechama" by byla fakt super, kdyby na to byly dostačující prostředky. Aspoň že piseň, kterou zpívá Maršál Anoke je zábavná a vcelku chytlavá. Škoda promarněné šance. ()

Kratoc odpad!

Není to taková hrůza jako druhý díl, ale prvnímu se to nevyrovná. Člověk by zaplakal nad tím, kam se mohla taková skvělá knižní předloha až zvrtnout. ()

RomeroIsGod

Kdo by řek, že to nebude trapárna. Jasný že s jedničkou(kterou mám v topce) se nedá srovnávat, ale ani jí to neuráží což se cení. Pro mě to je povedený přiznaný béčko s výbornou náboženskou a politickou satirou. Van Dien je v pohodě a až na slabší rozpočet(ty papundekly jsou strašný) to vopravdu baví od začátku do konce. 70% ()

Strike

První polovina je celkem solidní koukatelné bčko. Bohužel v půlce asi došel , již asi tak malý, rozpočet a jako zázrakem se zjevila nějaká křesťanská církev a poskytla peníze. To je moje teorie, protože jinak si neumím představit rozmluvy o víře a modlení. Jako mají scientologové Bojiště Země a Johna Travoltu, tak křesťané tuto Hvězdnou pěchotu a Caspera Van Diena. Jinak ale v rámci možností celkem koukatelné. ()

Flopik

Nevravím že jednotka je svetoborné dielo ale ako z nej mohli spraviť toto.... Efekty horšie ako v prvom diely a celkovo sa tam iba hovorí , akcia tu je poriadne na druhej koľaji .Ja som sa nudil a to poriadne. ()

Grizzly

Kdyby to natocil Verhoeven a mel vic penez, mohl to byt klidne nastupce jednicky. Takhle jen becko pro scifisty a milovniky Hvezdne pechoty. Ale koukat se na to rozhodne da. 60% ()

johnymdoe

Myslím že film je koproti dvojce víc podobný tomu o čem jsou knihy i první díl a mě se to kupodivu líbilo,od filmu od kterého jsem neočekával nic,jsem dostal docela slušné akce,docela slušné herce a docela slušný scénář a režii..takže pro mě je film na tři hvězdy.Slušný průměr - 60%. ()

Carbo

Na béčko příběh s množstvím zvratů. Sice možná levné dekorace ale také zajímavé exteriéry v poušti. ()

Dogmeat

Po naprosto úděsné dvojce je tohle vykročení správným směrem zaseknuté v půli cesty. Hlavně to chtělo tak 4x větší rozpočet, protože triky nesnesou srovnání ani s jedničkou. Pár (no, možná trochu víc) vylepšení by se dalo udělat i ve scénáři. Takhle jsou vrcholem filmu útržky zpráv a reklam. ()

Hadati

Toto pokračování bylo pro mě velkým zklamáním. Sice jsem nečekal, že to bude tak kvalitní a zábavné, ale ve skutečnosti to byla velká nuda a scénář byl otřesný. Naprosto nesmyslné chování postav, a ta věřící blondýna byla tupější než Britney Spears. Zakončení, kdy se Lola dala na víru a pak se se svým milým líbali v záběru obřího výbuchu byl vrcholem stupidity. Nefungoval ani záměr parodie, který fungoval v prvním díle. Tam však každý takový záběr měl smysl a dokresloval hlavní příběh filmu. Zde byl jen pro efekt. Jednu hvězdičku dávám za efekty, druhou za snahu. Film hážu na smětiště. ()

artas

To je taká volovina, že to ani režisér nemohol myslieť vážne. Je to jasné, toto je paródia na prvú časť, scény ako z náborových filmov do českej armády, animácie za pár šupov a hlúpe dialógy. Chvíľami som sa nudil, potom chytal za hlavu, že čo som komu urobil, ale nečakal som, že sa na vážne tváriacom filme budem smiať častejšie ako na nejakej komédii. ()

KOZEL84

Tohle je tak hrozné,že nevím kde začít.Chvála bohu,že scénárista sbíral odvahu k režírování až do třetího dílu!No mohl ještě počkat (pár století).Dělá z toho komedii jen proto,aby zakryl,jak trapný je břídil,jak hrůzní sou ti lidé před kamerou (to přece nemůžou být herci!) a jak otřesné sou-to slovo se snad nedá použít-(d)efekty (King Kong z roku 33 tohle strčí do kapsy jak nic!).Casper Van Dien se vrací a nijak nevybočuje z shitů ve kterých hraje a víc peněz než dal kdo na tohle,dá Verhoeven za holiče.Já si vůbec nedokážu předtavit,co za zrůdnost musí být dvojka!Když sem to chtěl zhruba v polovině vypnout,tak sem naštěstí usnul,Takže jedna hvězda z úcty k jedničce,a že se u toho hezky spí. ()

Chundys

Naštěstí jsem nebrečel kvůli tomu že je to totální sračka jako dvojka! Vylepšil to asi toršku Caspík a Marnette ostatní stáli však vy výte za co! K efektům a akci se snad radši ani nebudu vyjadřovat! A ty nahotinky co tam byly? No pravda je, že to nebylo špatný, ale....... a pozor opět se opakuju: Zlatá jednička, zlatá jednička :P.... ()

sirien

Ptáte se za co 1* u takového hrozného shitu? Jednoduché - pusťte si to s partou kamarádů aniž byste to toužili přímo sledovat. Následně se občasně smějte filmu a tvůrcům (tedy... no, chápete, jak to myslim). Nebo se zchlastejte/zdrogujte a pusťte si to jen tak, ten zážitek bude nejspíš taky epic :) (aneb tenhle film patří k těm pro které by tu měly existovat záporné hvězdičky - tak špatnej, až je vlastně podivně zábavnej) ()