Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 050)

Totoro !(17.6.2011)

____ 10.7. 2010 ____ ----- na Toy Story 3: Příběh hraček jsem se šel podívat do kina, které mně šokovalo. Všichni byli na koupáku nebo někdě pryč a já s kámošem jako jediní v kině v největším vedru jsme koukali na film. Jelikož jsem Toy Story doposud ještě neviděl ani jeden díl, bylo to pro mně docela překvapení. Ikdyž jsem předešlé dva díly neviděl, věděl jsem, o co jde. "Pořád se tam něco dělo". Skutečně se dělo celý film. Super akce, kamera, soundtrack. Ještě o trochu lepší něž trhák Jak vycvičit draka, který na tohle o kousek nestačí. Skutečné drama, hlavní hrdinové, skutečné hračky a krásný Happyend. ____ T.O.Y. S.T.O.R.Y. --- Anime legend ---- ____(10.7.2010)

TOY STORY 3 : První díl jsem viděl jako mladý jinoch a musím říct že už tenkrát jsem prožíval příhody Woodyho a Buzze rakeťáka celou svou duší . Musím uznat, že dvojka se mi snad líbila ještě víc.Ale co se mi stalo u třetího dílu, by mě pár dní před shlédnutím tohoto filmu ani nenapadlo!! Velice zábavné i se srdceryvným koncem, kdy ani mé jindy přísné oko nezůstalo suché.Jako třešnička na TOYRTU byl Buzz rakeťák ala espana lover aka Banderas a Ken který se do svojí 4% role vžil dokonale. Vřele doporučuji!!! Tak jsem si to 12.6.2019 dal znovu ve svych 34 letech a na konci se nic pro mě nemění..... opět se brečel, ten konec je strasnej smutnej doják(29.10.2010)

Zacinam skutocne spekulovat nad tym, ci tieto pixarovske "rozpravky" su rozpravkami aj pre male deti. Pribeh Toy Story 3 je krasne nostalgicky, je komplexny, infantilita je mu cudzia a je preto pre mna otazne, ako ho mozu vnimat deti. Snad sa to dozviem o nejakych par rockov, pretoze toto je pre mna jeden velky otaznik. Odhliadnuc od toho, Toy Story 3 je opat nadpriemerny animak, nie je vsak ani tak inteligentny ako taky Up, ci tak zabavny ako Toy Story 2. Zostava niekde na pol cesty, co by nemuselo byt na skodu veci, no moje dojmy zostavaju v tomto pripade len na hodnote 3,5/5, mozno po maratone celej trilogie by som siel hore. Takto pre mna zastial zostava animakom roka 2010 How To Train Your Own Dragon.(3.11.2010)

Pred predstavivosti tvurcu se da jen porad dokola smekat. V tomhle ohledu je Toy Story a treti dil obzvlast neco neskutecnyho. Ale mne na tom silene vytaci ten silovej tlak na emoce. Jenom a jen kvuli nemu mam pocit, ze tenhle film nebyl myslenej uprimne. Nehraje se v nem fer, na zacatku, ani na konci. Jinak ale neuveritelna podivana, vtipna, krasna, originalni..(28.1.2011)

Tahle filmová série patří k mejm vůbec nejoblíbenějším (top 5), protože je kvalitativně vyrovnaná a maXimálně originální! První příběh těhle hraček jsem viděl někdy v devíti letech, pamatuju jaká to byla bomba (aspoň u nás na škole), tehdá největší starostí bylo, jak vyspravit ulomený končetiny nebo kola těch mejch plastikovejch kámošů... který dneska už samozřejmě taky ležej zapomenutý ve svý temný vespodpostelní kobce a mou hlavou se míhaj komety a řvou! Takže asi nejni divu, že na mě trojka dolehla nemilosrdnym otřesem o síle "průplachu slznejch kanálů" emo-škály. Nebejt srandy během závěrečnejch titulí, du si hodit laso lásko;) Jinak samozřejmě promakanej scénář se spoustou super fórů a metafor v osvědčenym grafickym kabátu!(1.5.2012)

Dojemný příběh z fantastického světa hraček potěší i rozesměje. Po minulých dvou dílech sem se trochu obával s jakým nápadem autoři přijdou. Ale nadšení stále zůstává. Nedokázal bych určit, který díl z této trilogie je nejlepší. Je skvělé, že autoři udrželi vysokou úroveň a možná i poskočili do vyššího levelu. Toy Story do třetice a tentokrát plný počet. Každopádně ani třetí díl nezklamal, Pixar odvedl skvělou práci. Pixar znovu ukázal, že jsou v animovaných filmech nejlepší. Ken a Barbie zůstanou už navždy nesmrtelní.(29.6.2013)

První dva díly Toy Story paří k jedněm z mých nejoblíbenějších animáků, takže jsem rád, že jsem rád, že jsem mohl film vidět a jsem ještě radši kvůli tomu, že snímek nedokázal snížit renomé předchozích dílů, nýbrž se jim dokázal téměř vyrovnat. Nápad, který počítal s tím, že děti, kteří viděli první díly, vyrostou, se mi zamlouval. Filmařům se povedl i humor a ukázaly spoustu nápadů, kterými dokázaly fikční svět skvěle využít...(30.12.2014)

Nedá se jinak svítit, Pixar válí, hračky žijí, smích, napětí i dojetí jsou všude kolem. I když je každé dílo Pixaru masterpiece, Toy Story je přeci jenom pro všechny nedosažitelná veličina.(27.6.2010)

PIXAR stárne. Po příběhu o důchodci s domem plným balónků nastupují hračku na prahu důchodového věku, a to je období krizové nejen v lidském životě, ale i v tom hračkovém. A když se ocitnou tváří tvář neodvratné smrti, mrazí z toho.(30.6.2010)

Třetí dil byl parádním zakončením této série, smál jsem se velice slušně a vlastně ve mě vyvolal silnou nostalgickou vzpomínku, která vyústila až v neodolatelnou touhu znova si shlédnout předchozí dva díly. Na tomhle jsem vyrůstal, a nikdy na ně nezapomenu. VZHŮRU DO NEKONEČNA A JEŠTĚ DÁL!!(30.10.2010)

934. hodnocený film: Máš ve mě příííítele, máš ve mě příííítele... Tak tahle titulní píseň v podání Pavla Bobka mě chytla natolik, že ji mám dokonce i jako tón buzení na mobilu. Snímek navazuje jen na to nejlepší z předchozích dvou dílů a to v tom dobrém slova smyslu. Oba předchozí díly byly skvostné a tenhle není jiný. Teda, je... Má spoustu nových postaviček, Andy jede na vysokou a co teď s hračkama? Koukněte se, jak to všechno dopadne. Já nemám výtky a musím říct, že tohle je jednoznačně nejlepší díl z příběhů o malém plyšové kovboji Woodym a Bazovi Rakeťákovi. 5* si jistě zaslouží. To bez debat. 5*(15.11.2010)

Rozhodně nejlepší dobrodružství Woodyho a spol. Vall-i mě hodně zklamal, ale tady Pixar opět boduje. Vrátil jsem se do dětství a vzpomínal na hračky s, kterými jsem si hrál a v závěrečné scéně jak se Andy loučí ukápla i nějaká slzička. To už mi nějaký rok je 30. :))(24.11.2010)

Krásný návrat do dětství. Pamatuju si jak jsem jako devítiletý viděl první díl, jako třináctiletý druhý a teď ve čtyřiadvaceti i třetí. Ikdyž se můj pohled na hračky od té doby změnil, skvěle jsem se bavil. Nechyběla ani trocha nezbytného napětí na konec. Děti budou nadšené, dospělí taky. 85%(28.1.2011)

Neuvěřitelně milá záležitost probírající fenomén, se kterým se podle mě natrápila snad každá máma (tátové nemají myslím potřebu hračky uklízet). Ještěže moje děti jsou už odrostlé a hračky máme vyřízené (kamarádi - škola - nemocnice - půda - stále pokoj, i když už dívčí, to se týká hlavně plyšáků). Zavzpomínala jsem si, jak jsem každou hračku obracela, přendávala a vyhazovala jen ty fakt zničené. I ty reklamní, jako medvídky s coca-colou, jsme někomu dali a věřím, že udělaly radost. Jsem ráda, že už to mám za sebou, protože po shlédnutí tohoto filmu bych nedokázala vyhodit už vůbec nic:-) A ta malá prďola je moje malé bystroočko, to už jsem někde psala. Oskara tvůrcům moc přeju!(28.2.2011)

Nádhera. Už dlouho se mnou u filmu tak netřískaly emoce, jako u třetího Toy Story. Slzy smíchu, slzy štěstí, slzy dojetí. Jsem šťastný, že někdo jako studio Pixar v branži je. Nejzaslouženějších pět hvězdiček co si pamatuju. Howgh!(5.3.2011)

Krásné zakončení série, které svou kvalitou určitě nevybočilo ze zavedených kvalit. Skvěle jsem se bavil, užíval si hezký obraz (ikdyž 3D zde až tak moc nevyniklo, byla to i tak moc hezká podívaná) a smál se všem těm super hláškám Rexe, španělskému Buzzovi. Určitě doporučuju, dospělým i dětem.(20.6.2010)

Já ten Pixar v posledních letech vážně zbožňuju! Vážně si nepamatuju, že bych viděl třetí pokračování (navíc po 15ti letech), které by se stále vyrovnalo původnímu dílu a v ledasčem by jej i překonalo. Po lehčím zklamání ve 2ce, se hračky vrátily a předvedly, že právě ony jsou u Pixaru jasná srdcovka. Ze začátku fungovala nostalgie, ke konci film nedal ani vydechnout a úplný konec - dojemnější rozloučení s touhle sérií jsem si ani nepředstavoval. Tuhle trilogii (trochu doufám, že se už další pokračování neobjeví) si budu určitě pouštět donekonečna (a možná ještě dál). Jasných 5* a musím uznat, že hračky zatím letos nakopali všem (a hlavně Kukymu - v jednoduchosti, kouzlu a hlavně v příběhu) zadek.(24.6.2010)

Paráda, paráda, paráda!! Skvělé pokračování, či zakončení téhle vynikající serie. Zašli jsme si na tohle s přitelkyní do 3D kina. Už když na začátku Brambůrkovi poučovali o vypnutém mobilu bylo mi jasný, že to bude bomba. Já jsem se bavil. Bylo tam spoustu vynikajicích vtipů, a spousta skvělých detailů. (Třeba jak Rexovi vypadnul kousek popcornu z tlamy). Moji oblíbenci vojáčci a jejich výskok z okna hned na začátku, to mě dostalo. Samozřejmě musim vypíchnout Kena s Barbie, restart Buzze nebo závěrečný útěk na skládce. Woody, Buzz, Rex mají pořád šťávu. Navíc byl extra záporák, kterej na konci nepřekvapil. Celej film jsem prožíval, na konci se přiblížilo slzavé údolí, naštěstí přes 3D brýle nebylo vidět... Tohle je pro mě jedna z nejlepších trilogií...(29.6.2010)

Na Toy Story 3 je od první minuty vidět nadšení a radost, s jakou vznikala. Dobrodružný příběh má vše, co od povedeného letního hollywoodského trháku potřebujete ke štěstí. Přestože jde o animovaný film jehož hrdinou jsou hračky, je plný akce, vtipů a scén uspokojivě napínavých i pro dospělého diváka. Tomu dětskému samozřejmě nekompromisně rovnou posílá oči až „na vrch hlavy“. Toy Story 3: Příběh hraček nezahlcuje popkulturními odkazy, obsahuje jich mnohem méně než jeho přímý konkurent Shrek s podtitulem Zvonec a konec – zato je tady Barbie a Ken. Úroveň animace je tradičně dokonalá, jak je u Pixaru dalším dobrým zvykem. Zvlášť rodiče si pak navíc všimnou i nepřehlédnutelného hořkosladkého vyznění. Závěrečný díl Toy Story se tak dá brát jako film o dospívání stejně jako rozloučení animátorů z Pixaru se svým milovaným dítkem.(1.7.2010)

V českém znění: Michal Dlouhý - Tom Hanks (Woody), Zbyšek Pantůček - Tim Allen (Buzz Rakeťák), Barbora Munzarová - Joan Cusack (Jessie), Jana Páleníčková - Jodi Benson (Barbie), Lumír Olšovský - Michael Keaton (Ken), Pavel Rímský - Blake Clark (Slinky), Dana Batulková - Laurie Metcalf (maminka), Zdeněk Dušek - Ned Beatty (medvěd Mazel), Petr Štěpánek - Timothy Dalton (Bodlinka), Petr Oliva - Don Rickles (Brambůrek), Dana Hlaváčová - Estelle Harris (Brambůrková), Karel Gult - John Ratzenberger (Prasátko), Bohuslav Kalva - Wallace Shawn (Rex), Ondřej Havel - John Morris (Andy), Kateřina Bobovyčová - Emily Hahn (Bonnie) +++ Rozhodně nejpovedenější Toy Story, sice byla jednička průlomová, ale tohle je špica. Útěk geniálně naplánovaný a proložený úžasným humorem. Celou dobu jsem se úžasně bavil. A konec na skládce byl úžasný. Jen mi přišlo, že děti okolo mě a nebylo jich málo (byl skoro narvaný kinosál) se zase tak moc nebavili. Jelikož to hrálo i dost na rozlučkovou notu, tak se mi zdálo, že to bylo i trochu víc pro dospělé, neboť se po většinu času smály hlavně rodiče. Ale nemohu říct, že tam nic pro malé nebylo, bylo toho dost, ale pro větší toho bylo více.(3.8.2010)