Toy Story 3: Příběh hraček

Toy Story 3

Toy Story 3: Príbeh hračiek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 99 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 048)

BAFTA Awards - 1: Najlepsi animovany film + 2 nominacie: Adaptovany scenar / Vizualne efekty ________ 90%. Bolo to opät krasne, ako aj prve dve casti, ale asi sa mi najviac pacila ta druha cast. Nieco malinko mi tu k 5* chybalo, ale neviem co. Nepamätam si presne, o com bola dvojka, ale zdala sa mi byt akcnejsia, vtipnejsia alebo dobrodruznejsia, ale na druhej strane bola tato tretia cast v zavere najdojimavejsia, takze kazda cast ma nieco do seba. Od roku 1995 sa da krasne vsimnut, ako uz pocitacove animaky pokrocili a dnesne male deti sa pri premiere tohto filmu zase budu tesit na prve dve casti a kedze ich nepoznaju, alebo ich nemali este moznost vidiet, bol dobry napad rezisera trosku predstavit Andyho, kto to vlastne bol a ako sa dokazal s hrackami hrat, ked bol este maly. Avsak mne osobne sa tento rok asi najviac pacil animak JAK VYCVICIT DRAKA (2010), ktory ma u mna jednoznacne 5*. ________ Tom Hanks - (Woody) +++ Tim Allen - (Buzz Rakeťák) +++ Joan Cusack - (Jessie) +++ Ned Beatty - (Lotso) +++ Michael Keaton - (Ken) +++ Wallace Shawn - (Rex - zelený dinosaurus) +++ John Morris - (Andy) +++ Jodi Benson - (Barbie) +++ Bonnie Hunt - (Dolly) +++ Produkcia: John Lasseter +++ Hudba: Randy Newman +++ (Videl v 3D kine 03.08.2010) +++(4.8.2010)

Tohle se Pixaru jednoduše povedlo. Animáky si pouštím, když se chci nostalgicky vrátit do dětství a tenhle díl je podle mě ze všech tří nejlepší. Působilo to na mě, že si scénáristé opravdu dali záležet a opravdu vtipné pasáže (Buzz resetovaný na španělskou verzi:) střídaly místy momenty, které bych se nebál nazvat hororovými, protože si myslím, že pro některé citlivější dětské dušičky by chvíle s vřískajícím paviánem a panenkou batolete, která ve tmě na zahradě školky pronásleduje starou známou partu hraček, byly možná těžko vydýchatelné:) Ale i přesto, nebo spíš právě proto tenhle film řadím k těm kvalitním animákům, které se kvalitou dají měřit i s pro mě dodneška nepřekonaným "Lvím králem" (mám na mysli úplně prvního).(25.10.2010)

Před shlédnutím Toy Story 3 jsem byla značně skeptická, přeci jenom film s číslovkou na konci většinou nevěští nic dobrého(zvláště pokud se jedná již o třetí pokračování). Ovšem musím uznat, že lepší završení trilogie si Toy Story nemohlo přát. Ba dokonce třetí pokračování překonalo své předchůdce a já se opět bavila od začátku do konce. Vtipné, hravé a krásně nostalgické :-)Viva Pixaru!!!90%(12.11.2010)

Jeden z nejlepších animáků všech dob. Toy story 3 není dělána ani tak pro děti,jako spíše pro nás, co jsme jako děti obdivovali první Příběh hraček. Tohle je nádherné nostalgické rozloučení s postavami, které už tolik let milujeme. Ano přiznávám, na konci jsem brečel.(19.11.2010)

Pro mě jdnoznačne nejlepší animovaná série, všem dílům 100%.(6.12.2010)

• maty-maty

¨Být tam jen posledních 15minut, tak je to skvělí krátkometrážní film, ale tak to to stojí za prd. Nuda.(19.12.2010)

Krásna rozprávôčka...a navyše ma i dojala...až rozmýšľam ako sa majú moje hračky v tej tmavej skrini :-( a či ich radsej nevyberiem na poličku :-)(30.12.2010)

Najlepší diel celej trilógie. Koniec ma skoro až rozplakal.(2.1.2011)

Pixaru se musí nechat, že dělají opravdu chytré filmy. Prckové musí být z Toy story 3 unešení, a ta starší generace si v něm najde spoustu myšlenek i vtípků. Jen je škoda, že se občas moc tlačí na pilu a přehnaně sentimentální závěr je už nad limit únosnosti. A můj osobní problém je to, že dokonale promyšlené chraktery a příběh se točí právě kolem hraček. Ale zábava je to prvotřídní.(19.1.2011)

Spočiatku som sa bál, že to nebude také dobré ako prvé dve časti, kedže sa to začalo ,,kresliť´´ po dlhej prestávke. No moje obavy vymizli ako náhle sa to začalo rozbiehať. Oproti predošlým dvom, má táto časť oveľa viac akcie, ktorú dopĺňa dramatickosť prichádzajúceho konca, ktorý donúti diváka myslieť na to najhoršie, lenže toto je Pixar, animák a tie končia rozprávkovo dobre. U mňa jednoznačne top z celej trojky. Krajší osud hračiek som si ani sám nevedel predstaviť.(11.2.2011)

Jeden z nejlepších animáků poslední doby a možná vůbec! Obdivuji s jakou lehkostí film střídá scény veselé a smutné, jak kombinuje pocity a nálady, co umí vyvolat (zvlášť scéna, ve které to vypadá, že je se všemi hračkami ámen je naprostý citový masakr :-D). Je neskutečně hravý, veselý, nápaditý, napínavý, akční, nostalgický a hlavně velice vtipný i pro dospělého diváka. Ale to už jsme si u Pixaru zvykli :-). Velice povedené (zřejmě) zakončení celé série o Andyho hračkách. Tleskám a smekám klobouk před tvůrci. Moc pěkné! PS: Za Kena a Barbie bych klidně ještě jednu hvězdičku přihodil :-D. Bavil jsem se královsky!(12.2.2011)

Toy story 3 se moc neliší od minulých dílů a záleží na každém z nás jestli mu to vadí nebo ne.Těžko říct jestli je to na škodu, ale mě to ani moc nevadilo.Naopak docela sem se bavil.Pár zbytečných a možná i trapných scén by se tu našlo, avšak stále je to moc pěkný animovaný film.Pixar mě moc nebere a dle mého názoru se moc měřit s Dreamworks nemůže.Pouze Toy story nějak vyniká mezi nimi.Možná je to tím, že Pixar je jednoduše rozhodnut dělat animované filmy zaměřené speciální na mladší publikum tudíž se nevyhnete většinou rodinným hodnotám a podobně.Naštěstí Toy story tohle MOC nemá.Sem tam se samozřejmě něco vyjeví, ale dá se to prominout.Délka filmu je přiměřená a tak vás to vůbec nestihne ani nudit.Docela se bavíte, ale pokud jste viděli předešlé díly přijde vám to dosti podobné.Stále je to ale velmi povedený animovaný film s velkou dávkou nostalgie a docela povedenou snahou dojmout.Povinnost pro všecky maniaky do animovaných filmů.Děti budou zářit.A přece jen dám ty 4* protože sem si hrával taky s hračkama :)(26.2.2011)

Trilogie Toy Story ví jak držet laťku nahoře. Moc se to nestává, ale u tohodle to bylo díl od dílu lepší a lepší. I´m Buzz Lightyear, I´m Come´n piece.(15.3.2011)

Jako rozhodně jeden z těch nejlepších (zábavných) animáků, co jsem zatím viděl. Dlouho mě Toy Story nějak nelákalo (přece jen pixarovky a spol. nejsou úplně můj šálek kafe...), ale po tomhle náhodném a lahodném setkání to vidím tak, že to byla trochu škoda a na předcházejících dvou dílech bych si měl v dohledné době smlsnout také... Akorát v těch přehnaných a mnohdy laciných sentimentálních výlevech už by se animáky mohli trochu krotit:) Takže sladkých 70%.(13.7.2011)

Je vidět, že nic netrvá věčně. Z malého Andyho se stal vysokoškolák a hračky musí řešit svůj budoucí osud. Konec je takový trošku smutný. Ale stále skvělé pokračování předchozích dílů. Pixar je nejlepší animované studio se skvělými filmy.(14.7.2011)

Nakolik tu zapracovali story a psycho analytici, kolikrát se tu přepisoval scénář pod dohledem odborné kritiky, se tu můžeme pouze domnívat. Jako obvykle, je zbytečné hledat tu chyby. A nemohu si pomoct, ale bavilo mě to. Jakkoliv jsem byl skeptický (ze série Toy story jsem dosud nic neviděl), Pixar mě nemilosrdně setřel. Dokonalá animace, detaily, propracovanost, prostě špička a to i na rok 2010! Začínám uvažovat o předchozích dílech. Toto se prostě povedlo a nám nezbývá, než si užít opravdové kouzlo Pixaru.(28.8.2011)

Moc se to nepovedlo. Upřímně těšil jsem se moc ,protože první 2 díly to je moje dětstvý. Ale toto byla slabota . Za to že je to klasika a že ten příběh zas takový provar nebyl hezkých 75%.(28.8.2011)

Krásný dojemný příběh....(10.11.2011)

Podle mě nejlepší ze všech tří.(21.11.2011)

Vážně výborná oddychovka. Vůbec sem se nenudil. Nejlepší je, jak se povedl propojit horor, drama ( BATOLE bylo docela psycho) s rodiným filmem a komedií. Plnej počet bodů.(18.12.2011)

10 let po úžasné dvojce se "Toy story" vrací v plné parádě. I třetí díl je výborný jako předešlé dva, možná předčil očekávání mnohých. Nic lepšího v tomto žánru ke shlédnutí nenajdete.(28.12.2011)