natalie15

Scary Movie si tentoraz zobral na mušku celkom hojný počet filmov, napr. Mama, Paranormal Activity, Evil dead, Black Swan, Rise of the Apes, Inception, Cabin in the woods apod. Výsledkom je takmer bezdejový sled viac či menej vydarených scénok parodujúcich vyššie vypísané filmy, no bez akejľkovek pointy. Čo sa humoru týka, ten je asi zo 60% stupídny a nechutný (ako v predošlých dieloch), a 40% tvoria celkom vydarené vtípky, takže sa človek zčasu načas aj zasmeje. Ohľadom hercov takmer niet čo dodať, ibaže Lindsay Lohan a Charlie Sheen (ktorí sú tam asi 5 minút) sú v pohode, ostatní podpriemerný až hrozní. Na Scary Movie 5 sa neoplatí ísť do kina - je to strata času. Ak však máte chuť sa nenáročne povabiť, a holdujete, resp. vám nevadí tento typ humoru... kľudne si to pusťte. Niekedy je treba vidieť aj takýto "film". 40%. ()

VanBradley89 odpad!

20 minut v kuse a potom už jen ze zrychleným přehráváním. Totálně nevtipná sračka. Poslední dobrý díl byla trojka. Jinak ten chlap byl DiCapriovi strašně podobnej. Ale co mě zarazilo nejvíc jména scénáristů. Vážně to byl ten samí Zucker a Proft? Ti, kteří mají na svědomí Bláznivou střelu? Nebo jsou ty dva už mrtvý a jen někdo používá dál jejich jména? Vim, že nejsou mrtvý jen mě to zarazilo, zklamalo a znechutilo. ()

Veena.cz

Po úvodní scéně s Charliem sem nemohl popadnout dech. Po zbytek "filmu" už sem se jen párkrát zasmál, což ale nezměnilo tragickou úroveň celku. Aspoň, že se dalo koukat na Ashley. ()

NightScene

Větší píčovinu sem snad neviděl! Totální nesmysl, u kterého sem se zasmál jen sporadicky a který nemá s pravým Scary Movie nic společného. Tři hvězdy za borce Charlieho Sheena a krásnou Ashley Tisdale (a občasné zasmání).. Pátý díl tvůrci totálně zkurvili... ()

J.Mayen

Jaj to byl průser kamarádi,to byl průser,snad nikomu nemusim připomínat, jak tragicky dopadla 4ka, ta ovšem byla oproti tomuhle skvělá komedie a že snad ani nikoho nepřekvapí pokračující,klesající úroveň téhle série. Co bych zmínil z pozitiv, tak to jediné co mě bavilo a lehce posunulo koutky úst směrem vzhůru tak to ta mexická chůva a Kendra (černoška,která umí být vtipná), ostatní to svým trapným, dětinským vtipem ovšem zpět sráželi dolů a to především hlavní role (manželský pár). Několikrát také došlo k tomu,že jsem se spíš při sledování cítil trapně a kladl si otázku jestli to tvůrci opravdu s těmito naivními vtipy myslí vůbec vážně? Tenhle díl je opravdu zralý být umístěn ke sledování do mateřských škol, tam by své diváky jistě našel. Hlavní dějová linka paroduje nedávnou novinku Mama, vedlejší dějové linky pak Evil Dead, Paranormal Activity, Swan Lake a ještě něco s opicema? Tahle souvislost mi nějak unikala, nevím co to mělo značit. V mém hodnocení jsem původně uvažoval o odpadu,ale nakonec dám 1 bod právě za Kendru a tu mexičanku,ale opravdu velká bída, štěstí, že jsem nešel do kina a snad po tomhle fiasku už nikdo neuvažuje o natočení 6tky. ()

Blazis34

Jak pořád říkám, když je ten "levný humor" udělaný dobře, tak se prostě zasměju a to vícekrát než někdy u komedií vážných. Neříkám, že film je kvalitní, ale prostě s dávkou rezervy se prostě musíme někdy zasmát a to je podle mě cíl této ságy parodií. Chválím i slušné herecké obsazení a nápad vymýšlet nějaké nové vtípky. Dávám 60% - tři hvězdy. ()

asader

Trapnější film jsem neviděl.Ta hvězdička je za Ashley a za obszení ve vedlejších rolích,to je jediný co může na tyhle sračce pobavit.2/10. ()

Berzeger

Na Scary Movie 5 jsem se vážně těšil (všechny čtyři předchozí díly mám rád). Fekální humor mi příliš nevadí, pokud ten film má nějaký děj. A pátý díl mi připadal už jen jako hodina a půl nudných skečů... ()

MjrDutch odpad!

Absolvovaných 36 minút a aj to horko-ťažko.ultimátny hnoj, nepozerateľné .Ach kde sú tie staré paródie ako Žhavé výstrely ,Bláznivá strela alebo Pripútajte sa prosím.Co na tomto stalo 50 miliónov?Ze by tunel na spôsob slovenských politikov? :D ()

route60 odpad!

Parodie? vždyť je to ubohost, filmaři tohohle díla můžou být na sebe hrdi že tupost je jejich přednosti. ()

DonBraso

Slušný hnus.No bez debat nejhorší Scary co vyšlo,ale trochu se to dalo stejnak čekat,takže překvapení se nekoná.Davidu Zuckeru nejspíš došel papír a jel na koksu,když psal scenář,protože je to snad nejhorší co spíchnul.Film vede nejvíc dva filmy a to Mama a Paranormal Activity,který už jsou napokraji parodie sami o sobě a hlavně parodovány byly ne taky moc dobrým,přesto lepším filmem Pár nenormálních aktivit,který vyzobal to stejný,který nakonec ukázal i tento brožurní paskvil.Nuda hrozná,chyběli nějaký smrtelný keci a jedině,který aspoň byl blbý byl ten"Že v domě byl démon!Cože Matt Damon".Černá labuť do filmu vykvětla naprosto vniveč a Evil Dead byl aspoň ještě v mezích,přesto naprosto hrozný galimatiáš,s uvodním framem s Charlie Sheenem,který se zastavil na nejhorších pět minut.Různý camea snad neberu vůbec v potaz,protože neměli vůbec jakýkoliv smysl,jedině Snoop Dogg to zachránil. ()

Lula.cz

Scary movie sleduju už od prvního dílu. Kvalitou bohužel tahle série upadá, přesto si nemyslím, že by to byl odpad. Proto nechápu zdejší nízké hodnocení. Ale asi patřím mezi degeny, kterým se to vcelku líbilo. První půlka pro mě byla zábavnější, později vtipů ubývalo. Každopádně nezapomínejme na to, že jde o parodii a že si tvůrci dělají srandu i ze zpracování, tudíž přehrávání herců bych v tomhle případě vážně neřešila. Do kina bych na to nešla, ale na takovéto domácí pokoukání to hravě vystačí. ()

gt009

70% Prečo všetci "inteligenti", ktorí majú radi skôr inteligentný humor chodia do kina na filmy so sprostým humorom, aby si mohli následne uľaviť jeho zahrabaním pod čiernu zem??? Tomu vážne nerozumiem ()

kubilov

Docela i škoda cokoliv psát. Naprostej fekální humor, kterej v 99% není ani vtipnej. Možná se tvůrci mohli zamyslet nad tím, že by dali hlavní role Chariemu a Lindsey, rozhodně by to nedopadlo hůř než tohle. Jedna hvězda navíc za Inception, to mě fakt dostalo... jako jediná scéna v celém filmu. ()