Pan Nikdo

• Kanada Mr. Nobody (více)

Budha35

Výborný film, který nutí diváka přemýšlet a být ve střehu, pokud nejste ochotni toto podstoupit, pak se na to nedívejte. ()

chevronman

Rozhodně jeden z nejlepších filmů, jaké jsem v poslední době viděl. Po vizuální stránce velmi sympatické, film hýří barvami, což jen umocňuje celou atmosféru filmu a jde vidět, že tvůrci při natáčení opravdu přemýšleli - film je inteligentní, má hlavu a patu, prezentuje základní myšlenky moderní fyziky a samozřejmě dává prostor k mnoha interpretacím. Dávám pět hvězdiček z pěti. ()

Lízomila

Nevěděla jsem, co čekat. Filmy tohodle typu nemám ráda, přijedou mi jako slátanina. Už proto jsem na se na ten dívala svrchu. Ale nakonec milé překvapení. Poutavý příběh o tom "co kdyby?". Konec to "nezabil", jak tomu u filmů s podobnými náměty bývá. A já jsem spokojená se vším, i s hereckými obsazením a výkony. ()

#Calleb

Další kousek z opravdu kvalitních filmu, který má potenciál se stát kultem. Příběh Vás vtáhne svou komplexností a tzv. "vyplivne" až na úplném konci. Ve filmu padá mnoho myšlenek, které Vás donutí přemýšlet pořád dokola a dokola. Osobně po shlédnutí jsem byl natolik rozpolcen, že jsem nevěděl jestli mám brečet nebo se smát. Úžasně propracovaný příběh, podmáznutý skvělým výběrem hudby, s otevřeným koncem, který zanechává místo pro fantazii. ()

raiden14

raz za čas, príde "niečo" v tomto prípade film, ktorý má úžasné hodnotenia, nepočut nan nic len chválu, ale nikto ho nevidel,nikto nevie ci vobec pojde do kín atd., ked sa mi však dostal do rúk, moje očakavania boli tak obrovské že som čakal snad totalnu renesanciu kinematografie, preto je pochopitelné ze hned po projekcii som bol dá sa povedať sklamaný... a až teraz, pri pustenom soundtracku si uvedomujem že som asi videl ten najúžasnejší romantický (neanimeoidný) film ever created...mozaika života, nádherná vizuálna stránka a úžasný jared leto ()

IvanM

Další Donnie Darko jak vyšitý s lepší hudbou, která ale vůbec nemá efekt. Jared Leto není na pohled tak příjemný jako Gylenhaal, ale z těch dvou téměř stejných filmů preferuju tenhle. ()

kamziksvk

no priznam sa, že som tento film ani nedopozeral do konca, zaspal som niekde v polovici. pomerne nejasná časť so striedaním jeho životov mohla byť pre mňa zaujímavá, keby sa ešte rozvila viac zápletka, takto tomuto filmu nemôžem dať veľmi dobré hodnotenie.zároveň súhlasím s tým, že záverečná sekvencia nič nevysvetľuje a nehovorí nič, čo by nám umožnilo tento film zaradiť medzi extra super špeciálne, režisér to nedotiahol do konca. ()

karras

Někdo to nazývá napodobeninou, Darka II, já to nazývám skvělým dílem. Jared Leto nezklamal, opět na něj byl výborný pohled. Myšlenka filmu neunikne nikomu, i kdyby jí sprostě ignoroval. A pokud jde o to, celý film pochopit, není to podle mě tak těžké, když se dostanete až na konec. Přiznávám, že to je trochu zmatené, ale krásně sestřihané a to dodává filmu ještě další, skvělý ráz. Můžu vám říct, na konci jsem se tak usmívala, až jsem se začala smát. A ještě jednu poznámku - ty poslední záběry "pozpátku" si mohli odpustit. Mělo to skončit tam, jak se nadechnul a ručička se pohla dozadu. Ale to je věc názoru. Za mě plný počet! ()

pikovyeso

čisto čistá psychadelická masáž. Snad ještě nikdy jsem nedal 5 hvězdiček jako tady, tenhle film je 2 hodinový velmi velmi povedený kousek. Celý film mě nepustil od TV, pořát jsem se těšil co bude dál, jak se rozhodne a co to přinese, bylo to takové chaotické uspořádání různých etap, a mezitím jsem přemýšlel o tom že naprosto dokonale pasují. Prostě pecka ()

LadyNicole

No... Já... NE! Nebudu tomuhle filmu dávat hodnocení hned, protože... Vlastně ani nevím proč. Možná proto, že ještě nevím, jestli byl úžasně originální nebo trapně neoriginální, jestli byl skvělý nebo spíš nudný, či snad napínavý nebo otravný? Jediné, co vím stoprocentně je, že Jared Leto stoupá do výšin na mém soukromém TOP žebříčku, ještě výš, než byl po Requiem. EDIT 26.11.: Tak dobře, už jsem se rozhodla..... Je dokonalý! Navíc po osobních zkušenostech s Jaredem nemohu nic jiného, než pět hvězd-a zrovna teď bych mu nejradši dala i šestou :) ()

Utnapishtim

Základy kvantové fyziky s Jaredem Letem coby lidskou Schrödingerovou kočkou v hlavní roli. Jared je tradičně výborný, romantická zápletka neurazí a navíc se divák přiučí něco nového o Everettově tzv. many-worlds interpretation. Mohu jen doporučit. ()

FidoKuba

Film se tváří celou dobu hrozně složitě. Chce vás přesvědčit jak je zajimavý a donutit vás koukat do konce ..... ale vic zajimavý než na 3* to není. Je mi líto .... ()

jayjay11

Tak takéto filmové puzzle som dlho nevidel!!! Fantastický snímok s rôznymi možnosťami života. K tomuto filmu treba nadhľad, úsmev a cit pre takýto druh filmu. Mne sa aj veľmi páčila hudba kôli nej som dal 4 hviezdy a na koniec čo keby som si to nepozrel stalo by sa niečo inak? ANO no v podstate každé rozhodnutie ma nejaký koniec a záleží len na Vás či bude zlý alebo dobrý :-) ()

marhi

Nevím co to bylo, nevím o čem to bylo, ale potěšilo mě to velmi. Musím uznat že Jared Leto má dar vybírat si neobvyklé scénáře a režiséry. U Arafonského rekviem za sen jsem si říkal Bravo, po dlouhé době konečně civilní projev, ale tohle. Trochu jako koukat na film od Tarkovského. My nevíme o čem a v čem je to dobré. Ale líbí se nám to. ()

Traktorista

Přestože romantice moc neholduju, tohle se opravdu povedlo. Ze začátku trochu zmatené prolínání všech možnejch obrazů, človík prostě nemůže na chvilku přestat dávat pozor, což beru jako plus. Ono, hlavně to ani nejde. Obrazově vymazlená podívaná, se skvělým hudebním doprovodem a velice slušnými hereckými výkony. Rozhodně to není film na brzké odpoledne, na tuhle podívanou človík potřebuje hlavně klid. ()

tykew4

Dost rozporuplné pocity.. rozhodně je to film, který stojí za shlédnutí, ale chvílemi jsem si nemohla pomoct, ale prostě mi připomínal Donnieho Darka, i když mezi těmito filmy je dost velký rozdíl. A také si nejsem jistá, jestli jsem ho úplně správně pochopila, doufám, že mi příští shlédnutí více pomůže. No a Jared prostě nemá chybu. ()