The ABCs of Death 2

Povídkový / Horor / Thriller / Komedie / Fantasy / Animovaný / Drama
USA / Nový Zéland / Kanada / Izrael / Japonsko, 2014, 122 min

ledzepfan

Vzhledm k tomu, že jsem se bavil více než u jedničky, bylo to více pestré a vyložených propadáků bylo jen pár, musím dát o bod lepší hodnocení než posledně... Bezkonkurenčně nejlepší bylo v mých očích písmenko D, to byl fákt námrd který mi přesně kápnul do noty. Dál bych vyzdvihnul asi Y, Z, H, K, snad i R, T a zajímavé byly dále třeba C, J, S, W (a pro mě osobně kvůli Howardu Moonovi i B :D ).. Nekoukatelné pro mě byly jen L a P ...zbytek co jsem nezmínil je spíš neutrální vata. ()

Dellamorte

Abecedne som totálne dezorientovaná. Keď padne S-for Sračka, tak proste nechá škvrny aj na kvalite. To je prípad aj tejto B-for Blbizmus malovánky, L-for Lebo nebola vôbec potrebná. S-ako Shorty vyčkávajú na S- for Share, aby sa náležite zdokumentovali či už v karaváne, alebo jednotlivo. Tento prípad je síce M-for Márny, ale súhlasím s koncom abecedy. Ak ABC of DEF neplánuje rozšíriť abecedu a ostať pri inej prezentácii, tak príjmem rovno 4ku aby nastal pokoj. T-for Tadiaľ cesta nevedie aj keď tú D-for Dvojku pre zúčastnených rejžov rada zverejním, lebo som sa miestami ňaľakala.. D-for Dvojnásobné hodnotenie kraťasov ani nespomínam. ( I što takoje D-for - https://www.youtube.com/watch?v=rgv6u-Qm4fQ) - fight for... ()

JASON_X

Minimálně čtyři hvězdy povídkám K, M, S, X a Z, skoro čtyři A, C, E, Q, R, V, Y. Dobře to odsýpá, není tam myslím tolik shitů jako v jedničce, hezké úvodní titulky i hudba, povedený (a nechutný) posttitulkový vtípek a jako bonus moje oblíbená francouzská kanibalka v "X". Vítězem v nechutnosti a bizáru tentokrát myslím není Asie, ale závěrečný "Z". ()

dr.horrible

A - 60%, B - 20%, C - 60%, D - 90%, E - 60%, F - 80%, G - odpad!, H - 40%, I - 60%, J - 80%, K - 75%, L - odpad!, M - 70%, N - 50%, O - 75%, P - ?, Q - 40%, R - 50%, S - 60%, T - 70%, U - 40%, V - 75%, W - 55%, X - 60%, Y - 80%, Z - 90% ............... Lepšie jak jednotka. A možno ani nie, každopádne guilty pleasure jak hovado, tak neviem nakoľko objektívne sa nato pozerám. Dvojka je kompaktnejšia. Samozrejme je to pri tomto počte kraťasov nemožné, ale náladovo, bizarnosťou, zábavnosťou, to viac drží pohromade. A to tak, že keď napríklad po V (found footage), prišlo W (trash z vesmíru), a potom X (atmosferická depka); nijak mi to zážitok nerozhodilo. Dokonca ani tých pár odpadov ma vyslovene nevytočilo. Proste len brak. Lepší, horší, až k takým halucináciám ako P, ktoré nedokážem ani ohodnotiť. Priemerovo 59% (jednotka mi pritom vyšla trochu vyššie). Ibaže lepšie nápady - lepšia zábava, takže jedna hviezda navyše. A na poslednú poviedku sa radšej pripravte .. ()

petero

O dosť slabšie ako prvá zbierka kde som váhal dať len 3 hviezdy a tu sú aj tie 2 dosť. Málo rôznorodé, so slabou pointou a o nejakom napätí sa nedá ani hovoriť. Príspevky sa držia v ťažkom podpriemere, kdežto jednotka obsahovala hrozné, slabé, priemerné, zaujímavé a aj výborné šteky, pritom každý bol rozoznateľný autorskou rôznorodosťou, tu to všetko splýva na jedno kopyto napriek dosť veľkej porcii neanglicky hovorených kraťasov. Najviac to vidno na favoritoch Bustillo/Maury - spravme niečo aby bol zárez. A ten nadhľad tiež nefungoval. Už keď sa zdalo, že všetko je v háji zachránil to záverečný príspevok od Chrisa Nasha a to tak, že som začal skúmať jeho filmografiu. Bravo. ()

Časové pásmo bylo změněno