poster

The ABCs of Death 2

Povídkový / Horor / Thriller / Komedie / Fantasy / Animovaný / Drama

USA / Nový Zéland / Kanada / Izrael / Japonsko, 2014, 122 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rollman1
  ***

  O cosik lepší než její předchůdce, ale taky to není žádný zázrak. Je zde pár povídek, které jsou výborné, jako např. Písmenka A-Q-V-S-Z-K, které mají výborný nápad, atmosféru i porci gore. Dále povídky průměrné a pak odpadovky jako W, která mi přišla nehorázně low. Musím také přiznat, že jsem se i místy nudil. Je to průměr, od kterého je lepší moc nečekat.(3.10.2014)

 • MikeCool
  **

  Z mého pohledu je první díl nepokořený. Takto střižené filmy mají velkou nevýhodu v tom, že byť jsou některé příběhy velice povedené, výsledné (celkové) hodnocení filmu kazí takové ty odpadové snímky, které se v mých očích pohybují hluboce pod hranicí 50%. Nejlepší příběhy: B, D, E, F, K, M, S. Nejhorší příběhy: G, H, L, P, Q, J, W. | A 50%, B 65%, C 60%, D 70%, E 75%, F 65%, G 25%, H 20%, I 60%, J 60%, K 65%, L 20%, M 65%, N 40%, O 50%, P 25%, Q 25%, R 55%, S 75%, T 35%, U 25%, V 60%, W 15%, X 60%, Y 35%, Z 50% > Průměr: 48% (2*) |(14.3.2015)

 • ledzepfan
  ****

  Vzhledm k tomu, že jsem se bavil více než u jedničky, bylo to více pestré a vyložených propadáků bylo jen pár, musím dát o bod lepší hodnocení než posledně... Bezkonkurenčně nejlepší bylo v mých očích písmenko D, to byl fákt námrd který mi přesně kápnul do noty. Dál bych vyzdvihnul asi Y, Z, H, K, snad i R, T a zajímavé byly dále třeba C, J, S, W (a pro mě osobně kvůli Howardu Moonovi i B :D ).. Nekoukatelné pro mě byly jen L a P ...zbytek co jsem nezmínil je spíš neutrální vata.(13.10.2014)

 • J*A*S*M
  ***

  Rozhodně o řád lepší než první Abeceda. Především tu chybí vyloženě fekální a trapné odpady, kterou první antologii táhly dolů nejvíc. Nejhorší písmena dvojky (H, L, P, Y) jsou tak spíš jen nudným podprůměrem, než nesnesitelnou mrdkou, u níž by mi bylo za její tvůrce stydno. Ale i na opačném konci kvalitativního spektra nastal imho posun k lepšímu - povídek, jež bych nazval vyloženě dobrými, se tu najde o něco víc než minule (A, B, D, J, O, S, V, X, Z). No a ten zbytek se většinou tak nějak "dá". Takže s nulovými očekáváními vlastně docela příjemné překvapení.(4.10.2014)

 • ricci.s
  **

  Oproti biednej prvej časti žiadna zmena. Čakal som nejaký aspoň malý pokrok, ale márne. Ako mám hodnotiť poviedkový horor, v ktorých minimálne polovica poviedok absolútne za nič nestojí? Pretože keď ich 10 nebolo odpadových, tak už neviem... Začalo to priemernými dojmami, až kým ma nezaujala D Is for Deloused od Morgana, pretože jeho podivná surreálna animovaná tvorba mi prekvapivo sedí. Potom nasledovala kopa sračiek, ktoré sa sem tam snažili byť vtipné, ale ostalo len pri tej snahe. Celkom pobavil I is for Invincible o skupinke mladých, ktorí sa snažia zbaviť svojej babky a za pozornosť stojí hneď ďalší kraťas J Is for Jesus, ktorý zaujme výborným gore. Potom opäť dlho predlho prázdnota, až kým sme sa nedostali ku záverečným kúskom, pri ktorých som už musel zatlieskať. Za najlepšie z celej antológie jednoznačne považujem Z Is for Zygote (o pôrode trochu ináč), a T Is for Torture Porn (dej nepodstatný, ale masky a gore výborné - psycho šialenstvo). Potom sú tu ešte 3 poviedky, ktoré sa mi celkom pozdávali, a to sú X Is for Xylophone od Bustilla a Mauryho v hlavnej úlohe s mojou obľúbenou Beatrice. Títo režiséri sú podľa mňa zárukou kvality, aj keď čakal som od nich predsa väčší nárez. Ale OK... Potom je tu celkom príjemný home-invasion s názvom S Is for Split a napokon jedna vtipná ázijská bizarnosť Y Is for Youth. Že by som ešte pochválil C a V? Tak dajme tomu, úplná pohroma to určite nebola. To ostatné už neriešim, lebo v tom nevidím nejaký hlbší zmysel. Takže opäť podpriemer. Keď vyjde trojka, budem sa tešiť, lebo vždy ma zopár príbehov poteší. Len keby ich bolo viac...(3.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace