27p16and41p6 odpad!

Toto je vážně katastrofa. Já dovedu pochopit, že někteří lidi mají málo peněz, ale ty kraviny, co jim k levnému vaření navrhuje Babica, by si dokázali vymyslet sami. Na to nikdo nepotřebuje celý pořad. Prostě vezmu, co doma mám a nahážu to na pánev, třeba i botu tam hodím. Jeho recepty mi přijdou nechutné. Osmaží cibulu s rohlíkem a k temu nasype fazole s nejakou mexickou omáčkou atd. atd. Pohlreich je vážně mnohem lepší, kéž by měl takový pořad o vaření. Bych se ráda učila, jak se co má vařit a pochutnala si na tom pak. A kdyby náhodou někam chtěl dát limetu, tak to já bez ní vůbec nebudu vařit, nebo budu hovado, řeknu si, že na to nemám a dám tam ten citron. Ale zas nepotřebuju, aby měl Babica celý pořad o tom, že mi řekne, že tam můžu dát citron. Takové hlášky má pořád. Invence nula a když, tak k nechutnostem. ()

Plavan

Vaření mě poměrně baví a tak i tento pořad není špatný. Jenom co mi přijde, tak střízlivý je málo kdy. ()

Bodega_Bay odpad!

tady jsem neúprosná.....shit of all shits......peklo vhodné leda na narozeninovou party po dvou lahvích whisky, kdy je čas na zábavnou vložku. ()

byk_1 odpad!

jojo, tak tohle je opravdu zábavný pořad, na to že to má být pořad o vaření.... :D Mít doma partnerku, která vaří podle jeho receptů, tak to raději zůstanu sám! :) ()

Kubasino odpad!

No je to bída. Jirka Babiců se sice brání tím, že to je pořad pro normální lidi, kde chce ukazovat jídla, která si může uvařit každý. Problém je ale v tom, že vaří většinou takové humusy, že bych si raději udělal polévku z pytlíku. Konkurenční pořad na ČT s Filipem a Ondrou je úplně jinde. Tam také kolikrát představují pokrmy pro širokou masu lidí, ale daleko zábavnější a přijatelnější formou. Navíc jsou ty věci chutné. Sorry Jirko, já vím, že to děláš pro ty babičky, ale VYPADNI už z té TELEVIZE! ()

Welsiot odpad!

Když nemáme cibuli, dáme česnek, když nemáme česnek, dáme práškový, když nemáme prášek dáme koření, když nemáme...a víte co? Vono to tam nemusí bejt vůbeeec. [GRC] 0% ()

stenrik

Babicovy dobroty schytávají kritiku ze všech stran. Zejména na Youtube je vždycky pod videama jistého uživatele "pěkná" diskuze plná sprostých slov, urážek apod. Já mám tento pořad rád. Babica narozdíl od Pohlreicha není sprostej a je sympatickej (na Ano, šéfe se taky dívám ale kvůli tomu, abych vidě na jaké úrovni je v česku gastronomie). Několik receptů jsem vyzkoušel a velice mi chutnaly a jak někteří říkají tak žádný nevolnosti jsem neměl, neotrávil jsem se, žiju. Vyzkoušel jsem špagetová hnízda, kotletu v majoránce špikovanou rajčaty, kuřecí řízek plněný špenátovou směsí atd. a všechny tyhle recepty byly výborné. Lidi by si nejdřív měli jeho jídla vyzkoušet než začnou kolem sebe plivat a házet na něj špínu. ()

iwee23 odpad!

Babica a mistr ve svém oboru? Fakt k smíchu, protože to, co tam vaří, by zvládl (nejen) učeň prvního ročníku. ()

turboviking odpad!

Když nemáte jahody dejte tam kousky jablek, pak to zalijemě touhle omáčkou, no když nemáte omáčku tak to nezalívejte ničím. Nyní si dáme vařit vodu, no za 5 vteřin je voda uvařená protože používám hrnce klik klak :D takže jděte na pánvičky bla bla bla cz a kupujte, dostanete k tomu tyhlety pěkné poklice. ()

Raggnar odpad!

30 minut s ožralým hulvátem, kterej neumí uvařit ani chleba z máslem a debilně komentuje vařící, až se kroutí ovladač od televize.kdo nemá televizi, tak si to pustí v rádiu. Kdo nemá rádio, pustí si to na mobilu, a kdo nemá mobil, tak si to nepustí ()

Kinderr

kulinářské umění se tu opravdu neodehrává.Všimla jsem si, že Babica také používá špatné názvy buď koření nebo např. foccacci italský chléb také vyslovoval jinak.Alespoň základy by mohl umět když chce dělat show do TV,pak akorát mate lidi. TAky jsem si povšimla, že rád dělá skoro jen směsi a nic nenechá pořádně osmahnout a už tam hází další. Nejvíce mě dostal Hawajský řízek - krůtí maso osladil obalil v kokosu, dovnitř dal meruňku atd. udělal nějaký těsto v tom to obalil a pak zase v kokosu nebo tak nějak.Zvedal sem kufr už když sem to viděla. Na youtube super videa okomentované:-D Jedna hvězda jen za to, že je to sranda jak neumí vařit jinak by to byl ODPAD! ()

zigi

Ta jedna * je za tu srandu kterou nám Jirka občas předvede. Třeba uzené povařené v jogurtu po kterém si ani nedovedu představit tu sračku nebo slazený krůtí řízek, plněný banánem a obaleným v kokosu. Ale třeba je Jirka takovej bombarďák a dělá si čurynu sám ze sebe:) ()

Lou_Pagi odpad!

Naprostý hnůj ! Jednou nebo dvakrát jsme podle něj zkusili uvařit. Zgyglá všechno se vším, prakticky neomezený počet receptů, protože nemá absolutně žádné zábrany! Tomuto člověku bych zakázal vaření pro více než jednoho člověka, pro sebe sama. Patlanica všeho možného, to není vaření, ani žádné dobroty. Babicovy hnusoty. ()

oskiii

Solidní násyp v podání Jirky "Žožo" Babicy. Brutální hlášky, zajímavé myšlenkové pochody a legendární servírování. Asijská kuchyně, bretoňské řízky nebo cibulové rizotto. Prohodím, zapnu pod pánví, kostičky, čtverečky.... "teď to nechám lechce to...ták". Proč to vlastně dělám? :D Zkrátka smršť nezapomenutelných úvah a instrukcí. btw.: Jirko...co to je ten "kvalitní švýcarský povrch"?. Materiál "Švýcarsko" neznám. A guláš komoušského prasete Havla si opravdu nedám. ()

fanda_filmu

Viděl jsem jediný díl a to ještě naprostou náhodou na lyžáku s kamarádem přezdívaným "BŮČEK" (zkomolenina jména) a pan Babica zrovna připravoval "VEPŘOVÝ BŮČEK"... :D ()