kohout08 odpad!

Toho člověka opravdu nemohu vystát. Sotva vidím že tento televizní skvost začíná, mám chuť vzít televizi a vyhodit jí z okna. ()

kanadan2010

hodnoceni ODPAD obvykle dávají ti,kteří si ani neumí uvařit čaj.Jakožto vyučený kuchař si nemyslím,že by se jídlo od p.Babici nedalo jíst,spíš mám za to,že se snaží šetřit lidem peněženku do které má v dnešní době většina z nás stále hlouběji. ()

pan Spock

Většina pořadů o vaření nás má naučit nějaké nové recepty a vzbudit v nás chuť na vytvořené kulinářské dobroty. Většině se to také povede. Ty Babicovy se nesou v duchu vezmi něco, hoď to na pánev, přidej tamhleto, pokud to nemáš, tak tam dej něco jiného, nebo to vynechej úplně, je to stejně jedno, hlavně to nezapomeňte podlít litrem smetany. A to je právě důvod toho, že jsem u tohodle pořadu ještě nikdy nedostal chuť se zvednout, a jít si něco uvařit. A to vařím dost rád. Ale jako zábavný pořad je to výborné, o tom žádná:) ()

Pato77 odpad!

Dáme tam majoránku. Když nemáme majoránku dáme jinou zelenou bylinu. Když nemáme zelenou bylinu, nedáme zřejmě nic. Hodnotím stejně, jako by dopadl hrnec, který naplňoval výše zmíněný Jiří Babica... ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Ano, jak se píše v obsahu, tak pan Babica je mistr, bohužel v úplně jiném oboru. Nejen, že je to kulinářský prase, ale ještě se na něho ani nedá dívat, aby se člověku neudělalo na zvracení. Pro pobavení slušná záležitost, kdo to bere vážně je retard. Tímto se milionům divákům TV NOVA omlouvám :) ()

Akatsuki odpad!

Tak na tento pořad TV Nova jsem vyloženě alergický. Ne, opravdu mě předně nezajímá, že většina jeho jídel vypadá jako mláto pro prasata z Dařbujána a Pandrholy (kolika lidem se někdy něco nepovede, ale!! Ten dotyčný člověk se svým antitalentem přece nebude vychloubat v televizi. To ovšem v případě pana B. neplatí. Ten je na to opravdu hrdý. Budiž, každý máme nějaké sny..ALE!!!) Ta čeština (?? je to ještě čeština??), která tomuto muži vychází z úst, je předzvěst konce světa. „Teď to tam strčím opéci a zatim si vosmažim zeleninu. Budeme to vopejkat asi x minut a..." „Budeme ve studiu vařit něco zdravotního." „Tady díky pánvičkám Balarini se vám to hned povede..." Těch několik dílů, které jsem bohužel v rámci rodinného posezení u večeře zhlédl, mnou otřáslo natolik, že v neděli zásadně odmítám koukat na televizi. Trefa do černého: černý odpad! ()

Srandistka odpad!

Člověk, který navždy v mých očích poničil takové pěkné slovo "dobroty". Jelikož když tam patří losos, tak tam nechci dávat krabí tyčinky... ()

ajne odpad!

Slizounský megapatlal a postrach všech pravých kuchařů pod masivní reklamní masírkou Novy. Co dodat? Možná ještě jeden koment zde na CSFD, který mne neskutečně pobavil: "Andersis: Tak tohle miluju :) Většina lidí na něho nadává protože na něho nadává sám veliký Pohleriht (nevím jak se píše), přitom ho nikdy neviděli vařit. Babica vám za 10 Kč uvaří polívku která se dá jíst, ten druhý vám za 10 Kč koupí rohlík a ještě vám z něho dá půlku. Babica vaří pro obyčejné lidi!!!!!! Zdeněk vaří pro bohatší vrstvu kde vám na talíř dá jeden malí placek, ktomu talíř pokape něčím červeným a ůčtuje si za to 300 Kč.(12.3.2011)" Kdyby jste to myslel jako ironii, byla by skvělá. Ale vy to zřejmě myslíte naprosto vážně. Doporučuji psychiatrické vyšetření (a lekce pravopisu). Tenhle pořad je neskutečná katastrofa, a naprosto nechápu, jak moje babička, která vždycky vařila a vařila výborně, se může v televizi těšit na tohodle patlala a jeho úžasné recepty. Dokonce máme od něj v kuchyni kalendář, takže na ty výtvory musím ještě doma zírat...óo bože. Kdyby v tom kalendáři nebyly zapsány události celého roku, tak ho snad rituálně upálím a vzdám tím hold každému normálnímu kuchaři. Tenhle by moh udělat pořad ještě s tím blbem z pořadu Když vaří táta... to by mne totálně zabilo... ()

Kiszoun odpad!

Za stálého míchání obsah hrnce vylijeme do hajzlu. Takto by se dalo stručně shrnout kulinářské umění tohoto, pro televizní kamery, absolutně nehodícího se... asi kuchaře, jehož vizáž kolísá mezi žebrákem s akčním radiusem 10 metrů od vstupních dveří Kauflandu a závodním alkoholikem. ()

WiLLsTeiN odpad!

Prohodím v pánvičce z panvicky.cz...opravdu se s ní dobře dělá, já sám jí doma mám, tak si jí kupte....no comment.... ()

suzyquatro odpad!

Přečtení obsahu mě pobavilo :-D Jo jo, pan Babica nás učí jak se jídlo z mističek sype do pánve a nakonec to ještě vypadá hnusně, hlavně do všeho přidáme rajčata (pro barvu).. Ale nejvíc u mě tenhle člověk klesl, když v rozhovoru v rádiu prohlásil, že si na něm pan Pohlreich dělá reklamu.. ()

Amberjack odpad!

Abych se díval na televizi, kde se zarostlej opočlověk vrtá morgošskou pazourou v tom svym žrádlohnoji plnym strouhanýho eidamu a chlupů a vydává poloskřeky jako při masturbaci? Ne, dík. Radši se udávim čerstvym vzduchem. ()

Doktor_Zeus

Přišlo mi to jako dobrá prdel, měl sem 4*, protože jít do televize s farmářskými fazolemi (dve plechovky fafolí, jedna plechovka zeleniny, půl plechovky protlaku a teď to nejtěžší - všechno to ohřát na pánvi) mi přišlo jako dobrá prdel, ale dneska ráno jsem viděl, jak tam nechutně propaguje nějaký hrnce od firmy jeho kámoše a celej pořad mlel jen o těch zasranejch hrncích, vypadalo to, že host fuchs má konkurenci. Tohle do pořadu o vaření kurva nepatří a řádně mě to nasralo! Di do hajzlu s hrncema! ()

axelson odpad!

Když nemáme citron, tak tam dáme limetku, když nemáme limetku tak tam nedáme nic!Tak asi tak nějak opravdu pan Babice vaří, a nejen na Nova Tv. ()

indyka

Babica vaří stylem pejska a kočičky, prostě naházíme do pánve vše, co dům dal a je to. Od kuchařského pořadu ale čekám něco víc, čekám zajímavé recepty, které by mě nenapadly, čekám kuchařskou inspiraci, ale zde toho není ani za nehet. Babica prý vaří "pro vobyčejný lidi", ale vždyť i jednoduché či levné recepty určitě jdou udělat lépe. Z té směsi kde čeho v bublajícím oleji a podobných lahůdek se mi již od pohledu zvedal kufr, navíc když to vše bylo doprovázeno tak pitomým komentářem. Celkově mám s postavou pana Babici asi největší problém, jelikož na mě působí jako neskutečně tupý buran (ale cílová skupina se s tím asi ztotožní), co přišel někde ze chlíva a přišel si hrát na kulináře. ()