StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
Z natáčení  - Leoš Mareš, Marek Taclík, Marek Eben, Tereza Kostková
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

RajAthen

Solidní a na poměry české kotliny nadstandardní zábavný pořad, který jen trochu sráží nelogická délka a množství reklam. Závěrečné natahování rozhodnutí o postupu soutěžících pak z duše nesnáším. Myšlenka a provedení jsou však sympaticky na úrovni. ()

kukkik odpad!

Já chápu, že je pro účinkující určitě fajn si zopakovat maturák, kór když jim za to ještě zaplatí ale nevím, proč bych měl ztrácet čas tím se na to potom dívat. Popularita tohoto pořadu je pro mě lehký bizár. Až budou z koncesionářských poplatků dělat tombolu a pošlou mi pozvánku na natáčení s cateringem, dám klidně pět hvězd. odpad! ()

seiffs

Souhlasím, že pořad je maximálně povrchní. Studený jako psí čumák. Všechna pronesená slova jsou plané Lorem ipsum. Na druhou stranu jediné co to zachraňuje je ten samotný tanec, který je vetšinou bohužel narušován zbytečnými netanečními scénkami a výmysly navíc :( ()

DadysGirl

ocenuju, ze si porad drzi relativne vysokou uroven a na rozdil od americke verze, stale klasicky tanci a dodrzuje i Dress code... Kdyby se zbavili Kostkovy udelali by mi radost... Ale jinak doufam v dalsi a dalsi rocniky... ()

ForGump

Najděte v dnešní době méně invazivní a uvolněnější pořad. Star Dance si udržuje velkou míru elegance a vtipu, jenž vkládá především Marek Eben, který se v posledních řadách ale začíná utrhávat ze řetězu a používá až příliš laciný a sexistický. Někdy se pořad zvrhává do přehnaného teatralismu, ale neutápí se v tom jako kupříkladu Tvář, ale to je jiný příběh. Navíc se jedná o velmi pěkně snímanou a režírovanou podívanou. 75% Nejzajímavější, nejlepší či nejzábavnější: SD1 Václav Vydra, SD2 Jiří Schmitzer, SD3 Dana Batulková, SD5 Martin Procházka, SD5 Bára Poláková, SD6 Anna Polívková, SD6 Taťana Kuchařová, SD6 Imrich Bugár, SD7: Jitka Schneiderová, Leoš Mareš, Marie Doležalová, (Lukáš Pavlásek), SD8: Jana Plodková, Zdeněk Piškula, Roman Zach. ()

topi80

Ale jo, koukat, jak nám nějaká celebrita naučí tango, může být pro člověka hledajícího uklidňující pořad k pletení docela fajn. Trochu problém je, že zatímco v první řadě tam nějaké jakž takž celebrity byly, s dalšími řadami už jdou na parket jmísto celebrit jen jakási jména, která si člověk matně zapamatoval, když procházel kolem trafiky s vystaveným bulvárním tiskem. Kupodivu to není nudnější než pěvecké soutěže (a to hudba a písně hrají mezi koníčky běžného člověka větší roli než tanec) Kdybych byl babička a hledal kulisu k vyšívání, tak bych 30 % dal. ()

lebik odpad!

Tereza Kostková & Marek Eben + fůra zbytečných lidi co musí tančit. Kde je Paskvil, vy televizní kundy? ()

hekla

Dle mého jedna z nejkulturnějších a nejdůstojnějších soutěží v televizi, hlavně díky cimrmanovskému humoru a nadhledu Marka Ebena, který nikdy nezklame, jeho příjemné spolumoderátorce Tereze Kostkové a vyborné hudbě a božským solistům Moondance Orchestry. A když se sejdou sympatické páry a tanec má opravdu úroveň, jak třeba v letošní IX. řadě, mou pozornost snadno získá. Aneb kdo netančí, není Čech. (4* je za to mrkání jistého soutěžícího ;-) ). ()

milwaukee odpad!

Mám pocit, že se dívám na remake Tvoje tvář má známý hlas. Vyčpělý Marek Eben, který naposledy předvedl zábavu, když nám všem ukázal "velký kulový". Kostková rovněž nemá co nabídnout a výstřihem to fakt nezachrání. Porota, ve které vévodí upjatý Chlopčíkův xischt mi přijde jako Ein Kessel Buntes za totáče. Prostě taková povinná zábava na povel, kdy si všichni zatleskáme, pošleme hlasovací SMS a v pondělí v pracovní době budeme rozebírat, že lepší byl tanečník jedna a jak někdo může být takový blbec a dát hlas tanečnici padesát šest, protože se po parketu plouží jako poleno. A největší magor je ten, kdo tenhle vynikající pořád nesleduje vůbec. Pak si řadový ovčan nemůže ynteligentně podiskutovat o kultuře. Takže Eben zdárně pokračuje a velký kulový nám servíruje v bledě modrým, tentokrát na tanečním parketu. ()

han.ci

První série se mi líbila, známé osobnosti, které neměly s tancem co do činění, se proměnily v ladné tanečníky, dobře se na to dívalo a poslouchalo. Kultivovaní moderátoři pořadu jen prospěli. Druhou sérii jsem vídávala jen sem tam, třetí už vůbec, bylo tam čím dál méně atraktivních osobností. ()

miki68cz

Inteligentní snaha České televize zpříjemnit lidem sobotní večer. Proč ne? Pořád lepší než snaha jiných stanic nám v sobotu večer zkazit náladu. ()

yaqwsx

Celkem slušná večerní domácí zábava, kterou pozdvihuje na vyšší úrověň téměř geniální Marek Eben. ()

VojtaMarek00

pro mě je největší problém, že o tom, kdo vypadne rozhodují senilní důchodci co jim tam ty smsky posílají jak o závod. Ne Chlopčik. ()

Queendom

Takže vážení. Předesílám, že neumim tančit a ač jsem od přírody majitelkou slušnýho hudebního sluchu, nerozeznala jsem donedávna foxtrot od polky. Sledovala jsem bedlivě první řadu, druhou spíš jednim vokem, pak dlouho nic a pak poslední odvysílanou (vyhrála Baďurka). No a tam to přišlo. Nápad. Inspirace. Ano! Mám za sebou několik lekcí v tanečních pro dospělý dřeva (začátečníky). A hle, minulej víkend jsem absolvovala svůj první ples, kde jsem valnou část času nestrávila na baru, ale na parketu. Tanec je krásnej, ale kurevsky těžkej. A pořad Stardance je čistá práce! Skvělá režie, výborný moderátoři, zábavná porota (díky, Zdeněčku), neuvěřitelný výkony amatérskejch soutěžících, našlápnutej živej orchestr...co chcete víc, když chcete zapojit opravdu všechny smysly? ()

kubilov

Když někdo tanec umí, má vyhráno, ale ten kdo ho neumí, ještě nemusí zoufat. Zářným příkladem je Jaromír Bosák, který jakožto velký bezprostřední bavič pokaždé vystřihl nějaký ten fór a podařilo se mu obměkčit diváky. Kostková mi vadí, ale elegán Marek Eben je snad za každé příležitosti klidný gentleman. Docela mě zajímá jak skončí prozatím poslední série, protože v současnosti velmi slavný pár Kuchařová-Brzobohatý a k nim Matěj Ruppert? Každopádně to bude zajímavý. ()

kiros179

Věčně natahovaná nudle. Formát, kdy sledujeme tančící společenskou "elitu" (občas opepřené nějakým nebohým sportovcem, pokuď možno z odvětví na který se nikdo moc nedívá, aby to nevypadalo tak blbě) nemůže normálně smýšlejícího člověka po prvních dvou sezónách jakkoliv bavit, nedejbože naplňovat. Angažování Marka Ebena byl zajisté podařený tah, jak tento čistý bulvár aspoň částečně zamaskovat v něco "lepšího". Průměrně smýšlejícímu člověku ale musí dojít, že nesleduje žádné umění, ale jen další hloupočkou televizní estránu, lišící se pouze oním vším blýskavým pozlátkem okolo. 25% ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál