StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 4
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

Akana

Zkraje bych chtěl připomenout asi nejlepší, protože nejvýstižnější komentář, na který jsem tu narazil, Paldiniho "Kdo netančí, nepochopí". Ale chci upozornit na jednu věc, která tu moc propíraná není, a sice atmosféra. V tomhle pořadu můžu všem věřit, že je to skutečně baví a že všechny ty úsměvy a aplauzy nejsou jen falešná fasáda pro diváka. To je fakt vzácnost! Každou chvíli se některý ze soutěžících svěřuje, jak je rád, že do toho šel, protože ho to strašně baví, a já vím, že nekecá. Ze StarDance úplně čiší, jaká se tam vždycky utvoří skvělá parta a patří do ní všichni: tanečníci, moderátoři, kapela, porotci i všichni ti, které při přenosu nevidíme. A už několikrát se mi stalo, že celebrita, na níž jsem do té doby měl názor všelijaký, se mi díky StarDance stala skoro sympatickou. Nízká hodnocení na CSFD mě mrzí, ale nepřekvapují: tam, kde polovina národa vzývá Kabát, asi opravdu nemůže být vztah k tanci moc pozitivní (viz boshkeho komentář). ()

CyriC

Jasně, Marek Hřeben je fajn a jeho vtipy jsou skutečně vtipné, i když očividně celému českému Facebooku dluží peníze, nicméně to je vše. Zbytek show je lobotomická sračka o celebritách, které nemají zrovna co na práci, tak si zatančí. ()

michellerih

Pro milovníky tance to pravé oříškové. Nikdy mě neomrzí pohádka, kdy Česká televize převzala něco, co má smysl a přidala do toho Marka Ebena. TAKHLE se to dělá! ()

Rockerman

Za nadprůměrné hodnocení může být tento pořad vděčný stále výbornému Marku Ebenovi, protože čeho je moc, toho je příliš. ()

pepa3rd

Nejspíš je hrozně modní podobné pořady posílat do odpadu, ale tenhle bych rozhodně s pořady typu Vyvolení (který do toho odpadu fakt patří) nesrovnával. To si nezaslouží. Tady je třeba něco dokázat ... Já ty lidi obdivuju, tanec mám rád a výborně se u toho bavím. ()

PavelZava

Je to nelepší soutěž co znám ! 100% souhlasím s Paldinim a blackrainem . Letos (2010) vyhraje podle mne Pavel Kříž. Výborný zážitek , tleskám ! dávám ******. ()

Harry_

Těžko napsat něco objevného, tento pořad prostě není pro každého, ale minimálně z hlediska filmařského řemesla je to špička. Ostatní je již individuální - zda vás baví tanec, živá hudba, stále stejní moderátoři, pěkné šaty, pěkní lidé a opakovaný formát pořadu. Mě to třeba baví a i když nemusím vidět každý díl, je to jeden z mála TV pořadů, který je zcela pozitivní. I když soutěž, účastníci nejsou ponižováni, tvrdě na sobě pracují a dělají něco ne pro peníze, ale jen tak pro radost, kterou dokážou předat skrze obrazovku i divákům. Díky. ()

gazogazo

Minus? Je tam :to svaté prase eben. Plus? Je to taková decentní veřejnoprávní obdoba všech těch dementnich soutěži, v porovnání s nimi to vychází! Ale zas víc než 2 dát stejně nemůžu ()

papaguy

Vychází to cca 10 min mluvení na 1 min. tančení. Někdy skvostného, někdy strašného. Tak pokud onu minutu neprošvihnete, jde v zásadě o pořad, který stačí jen poslouchat. Mezi tím si v pohodě umyjete nádobí či vyžehlíte. Ve srovnání s jinými pořady tohoto formátu zaujme tím, že neklame tělem. Je to estráda a nikdo si nehraje na to, že pořad vygeneruje SUPER STAR DANCE - profesionálního tanečníka. Lidi, kteří do toho jdou se živí něčím jiným. A jde to i s grácií a zdvořilým taktem, aniž by porota někoho urážela... ()

FeriusParfax

Občas k tomu zasednout a jen tak koukat, jak se ostatní dřou je zábava. Kdyby šlo jen o medailonek a tanec, tak by bylo možná možné přidat jednu hvězdu. Ovšem trapné kecy a nucený small talk mi neuvěřitelně vadí. Je to plné takového toho společensky tolerantního a všeobecného "humoru", který mi vůbec nesedí. Doporučuji koukat s rodinou, ať máte s kým taneční kreace a "celebrity" zdrbnout. ()

Black-star

Zajímavé, nejvíc mě bavila druhá řada s Valentou. Jelikož mám sport a jaký koliv druh pohybu ráda tak mě tohle bavilo :-) ()

Homer.p odpad!

Nesnáším ty vychrtlé naondulované buzeranty, kterým se říka tanečníci. A pozitivní je také to, že každá ta kráva umělkyně se s tím svým "tanečníkem" musela hned vychrápat (Čvančarová, apod..). No prostě hnus. ()

sisimiut

Ten,kdo očekává,že v této soutěži vyhraje ten nejlepší bude asi hodně zklamaný :-) Vše samozřejmě záleží hlavně na divácích. K této soutěži je proto nutné přistupovat jako k zábavnému pořadu,kterým bezesporu je. A jedná se bezpochyby o nejlepší svého druhu na české televizní scéně. Marek Eben okouzluje osobitým humorem,kterým se u mě řadí společně s panem Krausem mezi nejlepší české moderátory. Star Dance je jediná soutěž kterou dnes sleduji a dokonce jí i silně prožívám. 80% ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál