StarDance aneb když hvězdy tančí

(pořad)
TV spot 3
Taneční / Hudební / Soutěžní
Česko, 2006, 63x75 min

Režie:

Roman Petrenko

Účinkují:

Marek Eben (moderátor), Tereza Kostková (moderátor), Aleš Háma (moderátor), Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek (více)

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů! (Magic Box)

Kmotr76

Vím, že já zrovna nejsem člověk, pro kterého to je určeno a chápu, že se s tím nic lepšího asi nedalo udělat. Módu ani tanec nemůžu ocenit. Díkybohu za Marka Ebena a slušnou hudbu. ()

anli

Marka Ebena je radost poslouchat a na Terezu Kostkovou je radost se dívat.Jeden z nejzábavnějších pořadů v televizi vůbec ,skvělý nápad ,pořad má spád a šmrnc a na nové díly se vždy těším.Dávám hvězdných 90% a kdo umí ,ten tančí a my diváci se výtečně bavíme. ()

oveckaoa odpad!

Lituji všechny kdo se na to dobrovolně dívají. Věřím tomu, že kdyby se radši dívaly 70 minut na bílou zeď budou mít větší kulturní zážitek než se dívat na tohle. Plejáda pseudohvězd, které někdy něco dokázaly (Genzer, Harapes atd) od té doby jsou za zenitem a jediný kdo po nich štěkl byla Čt. To i tohle video https://www.youtube.com/watch?v=kv5BBo-mc4U například Vám dá větší kulturní zážitek než celý pořad Stardance a má ani ne 30 minut. ()

popkec odpad!

Možná kdyby tam nebal Marek Eben tak bych vydržel se dívát i víc jak 15 minut ale takhle je to hrůza. Taková reality show není nic pro mě ()

baroko odpad!

Za normálních okolností bych si tohoto pořadu vůbec nevšímal a nehodnotil jej. Ale protože jsem nucen se každou chvíli dívat (či vypínat zvuk) na monstrózní prezentace tohoto vrcholu všech kýčů, smyslného bláznění a stále divočejšího producírování, této oslavy plytkosti, a to vše na veřejnoprávní televizi, na kterou musím přispívat, pak hodnotím tak, jak jsem hodnotil. ()

sskrblik odpad!

Raz dva tři ča ča, raz dva tři měla tanga, raz dva tři samba Deža Féró.... to spolu roztáčejí na pangejtu. Kůl podíváná u které se dá snad jen ocenit necudné kostýmy tanečnic. Marek Eben už je dávno za zenitem a jeho vtípkům se už ani nikdo neuchechtne, spíše se mu akorát tak navalí. Tehnle způsob sobotní večerní zábavy zdá se mi poněkud nešťastným. ()

fabecc1222

Můj vztah k tanci jako takovému je obecně vzato v podstatě nulový, ba dokonce až záporný, a to jak ke klasickému, tak nějakému diskotékovému. I tak si však s klidem pravidelně na ČT naladím pořad o tanci, a bez jakéhokoliv duševního traumatu z vlastní pohybové neschopnosti ho odsleduji. A taky se dá dobře sázet :) (Člověk se za ty roky naučí, co lidi preferují - popelky (Batulková, Polívková, Langerová...) a naopak sebevědomé sexice jsou bez šance (Kuchařová, Doležalová...)). Pokud se má mluvit o nejlépe provedené show podobného typu u nás, tak to zřejmě je a ještě dlouho bude StarDance. ()

IvyH

Ve srovnání se slovenskou mutací Let's dance je tento český projekt jen slabý odvar, kde se díl od dílu moderátoři jen trapně opakují, porota postrádá jakoukoli jiskru a celé show chybí hvězdnost a jakási honosná atmosféra na to, aby nevyznívala jako pořad, kde si "pár známých osobností tančí jen tak pro radost kdesi v okresním kulturáku". ()

corbeau

První série byla velmi podařená, Marek Eben svým decentním humorem vynesl tuto show vysoko nad ostatní, porota byla různorodá a Roman Vojtek se svými příslovími úspěšně sekundoval Ebenovým glosám. Úroveň dalších sérií bohužel prudce klesala, stejně jako počet mnou viděných dílů. První série **** Druhá *** Třetí ** v průměru tedy *** ()

Ravi

Je mi záhadou, jak profesionálně lze zvládnout takovouhle nesmyslnou show. I když je to pořad "jen" o tanci a hudbě, člověk se pobaví, nadchne i překvapením zakroutí hlavou. Určitě v pohodě koukatelná zábava. 60% = 3/5 ()

Autogram

Tento ročník (2015) sledujem trochu pozornejšie, hlavne pre účasť Jitky Schneiderovej, jej premeny a tanec ma čímsi oslovuje. Martina Marková sa od čias Nehasit, hořím trochu „zmenila“, ale stále jej komentovanie situácie ide pekne od pusy, že by sa ani pri moderovaní nestratila. Slovenská verzia tohto formátu Let's dance bola trochu zábavnejšia, asi vďaka moderátorom. Marek Eben to svojimi úletmi do krásnej literatúry jemne preháňa. ()

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál