Ted a spol.

USA, (2009–2010), 9 h 4 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Jay Harrington, Portia de Rossi, Andrea Anders, Jonathan Slavin, Malcolm Barrett, Isabella Acres, Rizwan Manji, Maz Jobrani, Geoff Pierson (více)

Série(2) / Epizody(26)

Společnost Veridian Dynamics dělá prostě všechno. Ted Crisp je vedoucím výzkumného a vývojového oddělení a svojí práci miluje. Se svým týmem vyrábějí všechno, co po nich chce šéfka Veronica. A proto můžeme slýchat hlášky jako: "Potřebujeme vyzbrojit dýni" ... "Potřebujeme myš, která odolá teplotám do 195 stupňů." Ted se při tom všem ještě snaží zůstat etický, v čemž mu pomáhá dceruška Rose a přitažlivá kolegyně Linda. (Swarley7)

IXOXI

Seriál o manažerovi výzkumného a vývojového oddělení mě naplňoval velkou nadějí na další skvělý seriál. První díly byly vynikající a zasloužily by si 5 hvězdiček, nicméně následující díly kvalitativně rychle upadaly. Celkově bych tento seriál zařadil mezi The Big Bang Theory a Eureku. První díly byly podobné prvním dílům TBBT, následně kvalita spadla k pozdějším sériím TBBT a poslední díly byly špatné jako Eureka, vůbec nelituji ukončení natáčení po druhé série. ()

casef

Šéfka Veronika je jedna z mých nejoblíbenějších seriálových postav, Portia de Rossi je v té roli naprosto dokonalá. Ta srší jednu suchou hlášku za druhou, až je to brutálně vtipný. Ostatní postavy už tak výrazné nejsou, jediný, kdo ještě ujde je Linda, zbytek tvoří jen vatu. ()

Margerie

Místy neskutečně vtipné, místy neskutečně trapné. Celkově takový průměrný sitcom, který příliš nevybočuje zrady a hlubší dojem ve vás rozhodně nezanechá. Možná kdyby jednotlivé díly nebyly jako přes kopírák, bylo by hodnocení lepší. I tak ale slušných 60%. ()

stephano

No tak tohle by se dalo nazvat 30 Rock sequel ale je to mnohem lepší a hlavní hridny si zamilujete okamžite po pilotu. Ta šéfová je naprosto skvělá....Škoda že je v reálu lesba.... Jako tuhle ženskou bych fakt chtěl ... Jinak je to dost rychlí a neni to morální což se cení. ()

boombang

Výborné. Hrdina je pečlivý otec a charizmatický gentleman, bojující se ženami (Linda, Veronika) a se dvěma šílenými vědci... krom jiného... Je to vtipné, má to spád a je to decentně a pečlivě natočené. Ne tak dobré jako Kancl, ale o to víc optimistické. ()

Forsetino

Vydařený seriál, který si nebere servítky vůči chování nadnárodních korporací. Ukazuje nám, jakou hodnotu v nich má zaměstnanec a jaké atributy by měla mít správná šéfka. Samozřejmě všechno ve zdravé nadsázce se sarkastickými poznámkami, které mě osobně sedí. Všechny postavy jsou velmi trefně obsazené a sympatické. Skvěle svou "chladnou" a odměřenou roli Veronicy ztvárňuje Portia de Rossi. Satiru mám rád a tenhle seriál je jí plný, takže jsem se u něj vždy pěkně bavil. Škoda, že končí druhou řadou. Veridian Dynamics - každý den vyrobí něco, co vám usnadní život.... většinou! ()

Zbysek69

Když nebylo v tv na co se koukat a já louskal programy narazil jsem na tohle, né že bych byl do toho blázen, ale je to seriál který je humorný a poutavý a není z něj jen hloupá telenovela :-) ()

Dave_ff

Hodně jednoduchý, ale přitom skvělý seriál, sice nepatřím mezi jeho pravidelné diváky, ale když na něj narazím, nikdy se nenudím. ()

Broda84

Tento seriál hodnotím se 4 hvědičkami asi tak 85%. Asi původně nejvýraznější postavou měl být Ted, ale myslím si, že největší hvězdou tohoto seriálu je Portia de Rosi, která ztvárnila skvěle roli Veroniky. V mnoha aspektech mi tento seriál připomínal o něco lepší seriál 30 rock, i když si také zachovává vysokou úroveň. Veronika je docela podobná postavě Jack Donaghy z 30 rock. Seriál si bere na mušku kariérismus a politiku gigantických firem, která je zesměšňována pomocí sarkasmu a velké nadsázky. Jak už jsem zmínila, Veronika je jedna z nejvýraznějších postav, Portia ztvárňuje silnou nezávislou a úspěšnou ženu s ostrými lokty. V závěsu je dvojice podivných vědců a milostný taneček mezi Tedem a Lindou. Linda ztvárněná herečkou Andrea Anders (známa ze seriálu Joey), představuje pravý opak Veroniky - outsider korporátní politiky. A chudák Ted mezi nimi bruslí. Některé díly jsou o něco slabší, ale tento seriál pobaví sarkastickým a břitkým humorem na soudobou kulturu velkých firem. ()

Phical

V každé minutě sledování tohohle seriálu jsem se opravdu skvěle bavil. Humor vycházející ze střetu názorů zlé nadnárodní korporace, která dělá zbraně ze všecho, z čeho může, případně tvoří věci, které by napadlo vytvořit jen málokoho a morálně způsobilého vedoucího vědeckého oddělení Teda je prostě a jednoduše perfektní. K tomu připočtené reklamní spoty na Veridian, které dokáží logicky překroutit jakékoli použíté tvrzení tak, aby Veridian byl vždy "ten nejlepší". Doteď jsem se nesetkal s žádným seriálem, u kterého bych se zasmál jako právě u tohohle. Nesmírně zábavné dílko, které rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

redalert21

Pohodový serialek o firme, která umí udělat všechno. Pribeh je o jejich zamestnancich a vzajemnou soutizi ve víru udalosti : )) Portia predvadi moc pekny výkon a spolu s Jayem a Andreou tvoří pevný základ, další postavy taky nejsou špatné a proto se muže zaradit hodne vysoko v komedialnim meritku ()

1mikeF

Zajímavé... s ohledem na fakt, že jde o kvalitní seriál v přemršti komediálního bahna přidávám 3/4 hvězdičky... ()

sAreOn

Aneb další seriál, který popisuje, jak to může probíhat v managmentu. Po 30 Rocks už ne tak originální námět, který však dokáže i tak pobavit. ()

VUCAKO

Velká škoda, že to po 13 episodách 2. sezóny Fox utnula. Těšil jsem se na výborné hlášky a vynikající Portii de Rossi. ()

Psychous

V konkurenci Big bangů, IT crowd, FM a Himym a dalších je tento "zábavný" seriál na samém dně, nemastné, neslané, nevtipné..... ()

lucy.lu

Jeden z nejlepších nedoceněných sitcomů, které jsem v poslední době viděla. Veridian Dynamics je třeba brát s notnou dávkou nadsázky a neméně velkou mírou pochopení pro místní humor, jinak by sledování takového seriálu absolutně ztrácelo význam. Největším držákem seriálu je (trochu překvapivě) Portia de Rossi, s níž seriál stojí a padá. To ale neubírá nic na faktu, že já si seriál náramně užila. P.S. Nejlepší na tom celé je, že ve velkých korporacích to chodí přesně takhle! /// "I like the way you say my name. Veronika. Oh. I like the way I say it too!" :) ()

Rian_witcher

Absurdní parodie na firemní management prošpikovaná bláznivými vynálezy. Škoda nesympatického Jay Harringtona v roli Teda. Ale zbytek kolektivu je v ženském podání sexy a neskutečně zábavní vývojáři jim skvěle sekundují nerdským humorem. ()

e-pilot

Zatímco díly první řady měly stoupající tendenci, alespoň co se týče kvality zábavy, tak druhá řada byla přesně opačná. Díly, ve kterých vystupuje Tedova dcera, patří k těm zábavnějším. Konfrontace dětského světa nevinnosti a drsné podnikatelské bezohlednosti se stala zdrojem mnoha vtipných okamžiků. V součtu - průměrný seriál. ()