V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

chezush

No, popravdě jsem tomu moc velké naděje nedávala, protože poslední dobou jsem narazila jen na pár dobrých komedií. Ale tenhle film mile překvapil. Je to milé a vtipné. Na zpříjemnění pochmurného dne ideální, možná stopáž filmu mohla být o něco kratší, ale i přesto jsou to 4*. ()

nunka

Svojské filmové osvieženie, ktoré sa v komediálnom žánri divácky uchytí hlavne vďaka nadľahčenosti a kombinácii akcie a humoru. Trend kvalitnej zábavy je ku koncu klesajúci (zbytočne prehnaný do trápnejších rozmerov), ale ako celok film funguje výborne. ()

Fiftis

Veľmi podarená komédia. Nečakal som návrat dvoch hlavných postáv zo seriálu z 80.rokov. 21 Jump Street si svojich fanúšikov určite nájde – pravdepodobne hlavne medzi stredoškolákmi. Viac-menej fungujúci humor a nie úplne zlá akcia prebijú slabšie a nudnejšie chvíľky akou bol napríklad drogový trip. Na konci zostane celkom príjemný pocit z filmu, ktorý sa vzhľadom na svoje ukončenie a tržby dočká pokračovania. ()

Shakers

Pôvodný seriál som nevidel, ale zabavil som sa skvelo aj bez neho. Príbeh filmu ma zaujal už na začiatku a keď si k tomu pridáme hercov ako Jonah Hill, či Channing Tatum a správne zvolený humor, tak s toho máme hneď komédiu, ktorá ma gule. Aj keď príbeh filmu je jednoduchý, podarilo sa naň nabaliť toľko skvelého humoru a akcii, že sa skrátka nedá nudiť. Ja som konečne trafil do čierneho a po dlhej dobe Ice Cube tiež. 80% - 4* ()

lamps

Rozhodně jedna z nejpovedenějších akčních komedií za poslední roky. Jednoduchý příběh dotažený k dokonalosti zásluhou skvělé ústřední dvojice (Hill mě osobně vůbec nevadí), úderného humoru a trefně parodických, ale zároveň i dobře natočených akčních scén. Nej momentem je nástup Johnnyho Deppa, jehož nostalgické cameo nemá chybu, a nejzajímavější postavou překvapivě ostře hláškující kapitán Ice Cube, který si připsal možná nejlepší roli své kariéry. Nechápu, co to české distributory popadlo, taková super komedie by se přece v kinech krásně vyjímala. 80% ()

JohnnyD

Kvalitná fuckovačka so skvelými Jonahom Hillom, Channingom Tatumom a Ice Cubom. Celý film sú v podstate na hlavu postavení Bad Boys s kvantom meta-vtipov. ()

Madsbender

Priznávam, že som čakal niečo viac kriminálne a menej komediálne, no nakoniec mi to nevadilo, dokonca som sa pobavil aj na niektorých scénach a situáciách, ktoré mi inde smiešne neprídu. Hneď v úvode film vtipne skritizoval a sparodoval sám seba, no nenechal suchú niť ani na niektorých zaužívaných stereotypoch americkej mainstreamovej kinematografie (nebudem spoilerovať, iba tím, čo zabudli, pripomínam - cisterna a práva). Chýbalo mi tam viac akcie, no keďže bol humor vcelku na úrovni, film mi sadol bez problémov, no niet ho za čo chváliť do nebies. Ako pocta staršiemu seriálu z konca 80. rokov funguje slušne aj vďaka účasti Deppa a DeLuise. ()

sheen

Hlavní úspěch tví v hereckém výběru ústřední dvojice, ti borci se dokonale doplňují a o to přesně šlo, na tom to celé stojí. ()

Indiana

Skvělá buddy komedie. Překvapil Tatum, kterýho sem si po tomhle snímku oblíbil, trochu kazil Jonah Hill (neni mi moc sympatickej). ()

Rosaviva

Snad největší šok jsem měla, když se tam najednou objevil Johnny Depp, toho jsem nečekala :D Co se týče filmu, tak se to překvapivě dalo, i když mě to nezaujalo natolik, abych si to ještě někdy chtěla pustit znova. Ale párkrát jsem se u toho docela pobavila. 3* "Fuck you science!" ()

Cappuccino

Až takto dobrú zábavu som naozaj nečakal. I want more! Zohraná dvojka, chémia fungovala na 100%, plus kopa skvelých hlášok a skvelo využité prostredie strednej školy. Pokračovaniu by som sa rozhodne nebránil. ()

S.Quentin QUALE

Výborná komedie, která mě mile překvapila. S malinkou obavou jsem čekal daleko vážnější notu, jež bude nějakým způsobem vztažená k původnímu krimi seriálu, ale (naštěstí) nestalo se, takže ve výsledku nemůžu než neocenit výkony exotů Hilla a Tatuma, které mě nejednou slušně rozesmály. Tenhle film je výbornou oddechovou zábavičkou, takže za mě krásné 4*. 80'% ()

Rominator

Jonah Hill na sobě zapracoval a je vidět, že se mu podařilo nějaké to kilo shodit a určitě mu to prospělo. Jonah se také podílel na příběhu a byl výkonným producentem. Chyběl mi dramatický a vážný tón původního seriálu, protože téma drog na školách je stále aktuální. V cameo rolích agentů DEA si zahráli Johnny Depp jako Tom Hanson a Peter DeLuise jako Doug Penhall. Pod stejnými jmény postav hráli již v původním seriálu Jump Street 21 (1987–1991). ()

misterz

Vzácne univerzálny film. Myslím, že sa oprášenie starého seriálu s J. Deppom podarilo na výbornú. Nájdete tu všetko - krimi, akciu, hlavne však komédiu. Niektoré gagy sú tak dobré, že som prskal od smiechu, a to sa nestáva často :). Film preto osloví široké spektrum divákov a každý si v ňom nájde to "svoje". Dvojka Hill - Tatum fungovala na jednotku, vynikal však Hill. Bez neho by to určite nebolo ono. Začínam si myslieť, že to nemôže byť náhoda, keď mám skoro všetky filmy od neho pomerne vysoko ohodnotené. Dlho som si ho nevšímal, ide o taký ten ľahko prehliadnuteľný a nenápadný typ, ale asi to bola chyba, ktorú rozhodne napravím. V každom prípade, už sa teším na pokračovanie. 85/100 ()

HAL

Není to zdaleka tak tragické jak ukazovaly trailery, gagů které by se v paměti udržely déle než den je tu ale minimum. 7/10 ()

Javert

Nejvtipnější americká komedie od Horrible Bosses. A nebál bych se jít ještě dál. Hey! HEY! Stop fucking with Korean Jesus! He ain't got time for your problems! He's busy...with Korean shit! ()

liskam

Tak jsem z toho v rozpacích. Místy jsem se opravdu bavil, ale také se to neobešlo bez vysloveně trapných scén. Herecky místy přehrávané, ale hudba fungovala naprosto parádně. Za mě 65% ()

kingik

Perfektní "buddy movie" letošní filmové sezony. Seznamte se s policisty a milými zmatkáři v jednom: Schmidtem & Jenkem, kteží právě absolvovali policejní školu a byli přiděleni k metropolitní protidrogové policejní jednotce Jump Street. Jejich mladistvý vzhled je přímo předurčuje, aby se jako dva bráchové pod falešnými identitami infiltrovali na zdejší střední školu a pomohli dopadnout dealery a výrobce nebezpečné drogy, která se rychlostí světla šíří mezi studenty, a dokonce už má na svědomí život jednoho z nich. Pro Schmidta s Jenkem bude maličkost získat si důvěru ostatních a případně se vetřít do přízně distributora drog, ale záhy zjištují, že život na střední se od jejich studentských let značně změnil. Vyjít s omladinou není takový snadný úkol, ale musí se pro to hodně obětovat, a to znamená nechtěně ochutnat drogu, uspořádat odvázanou párty, dostat se do honičky s nebezpečnými motorkáři, pokazit utajení Johnny Deppovi, zachránit jeden druhému na poslední chvíli život a hlavně zůstat za každou cenu v utajení. Jejich šéf v případě nezdaru je pěkně sprostě seřve a ještě pohrozí případným vyhazovem. Channing Tatum a Jonah Hill, přestože jsou to herci poměrně známí, nejsou zárukou kasovního trháku. Bylo tedy odvážné, když měli přebrat filmovou štafetu úspěšného seriálu po slavném Johnny Deppovi, který kdysi kultovní seriál proslavil. Navíc oběma je dávno po třicítce a měli hrát středoškoláky. Oba herci se podíleli na produkci, Jonah Hill připojil námět, a vrhli se do toho naprosto po hlavě a bez skrupulí, čímž odbourali případné pochyby a vlastně díky nim je film takový, jaký je. Vtipný a zábavný. Nejvíce překvapí bývalý striptér Tatum, který prokázal, jak dobrý dokáže být, když od něho nemáte žádná očekávání. Ve filmu vystřídá tři účesy, od dlouhých vlasů až po krátké, nejdříve se se svým partákem na střední nesnáší, ale později jsou to přátelé na život a na smrt. Jonah Hill je rozený komik a nikdy nezklame. A co víc, sympatické duo funguje naprosto skvěle, a když se každou chvíli dostane do průšvihu, tak z něho po roštácku zase vybředne. Ti dva zkrátka smetou všechno kolem sebe. Obrovským překvapením je pro mě dvojice režisérů, kteří ještě na svém kontě nemají hraný film, ale pouze animák. Phil Lord & Chris Miller v první polovině vzdali holt seriálu svým citem pro situační komiku a pak ve druhé, akčnější polovině, vypráskali a napráskali všem režisérům specializujícím se na akční filmy. Radím vám, vyflákněte se na animáky, a jděte z fleku točit akční filmy. Máte na to! A pak se ve filmu objevil Depp a nebylo co řešit. Skvělý film plný vtipu a akce se super dvojkou je na světě. 100% ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)