V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

3DD!3

Povedená komedie, která lehce zavání nostalgickým vzpomínáním na seriál. Výborné obsazení, Tatum (debilní hrouda svalů) a Hill (tlustý šprt) se v rolích našli. Nahození do neznámého prostředí, nekorektní fóry a výbuchy zabírají. Občas je to celé dost přepálené, ale 21 má hodně vynikajících momentů. Sem s dvojkou. To očekávané cameo je geniální. ()

hellstruck

Je vidět, že pánové mají na čsfd převahu. Aneb stupidita u mainstream akčních filmů a komedií nevadí, ale u romantických filmů ano, že? :) Opravdu si připadám jako z jiné planety, ale zasmála jsem se možná tak u jedné scénky. Střední škola, večírky, loseři versus populární děcka, drogy. To tu bylo už nesčetněkrát v nespočetných obměnách. Už to vážně není originální. Ani směšné. A ne, Johnny Depp to opravdu nezachránil. Podle mě prostě trapárna, která by možná fungovala, kdybych ji sledovala s kamarády. A pod vlivem. ()

Kaka

Je to příjemně vulgární a kontroverzní věc, ale dějově je to nudná a sterilní záležitost. Takže až na pár gagů a několik solidních slovních obratů to je jen směska nevšedních situací a pár solidních záběrů. Ani ne komedie, ani ne kriminálka. Odvázané určitě, ale zase až tak mne to nebavilo. Chemie lehce pokulhávala. ()

Spiker01

Nevim, kdo mohl čekat, že se z tohoto filmu stane hit. Ale stalo se. Hlavní roli uzmuli Jonah Hill (aka na střední neoblíbený šprt) a Channing Tatum (aka největší borec, kterej střední jen proplul). Tihle dva mají utvořit dvojici a vyřešit případ, který je navrátí zpět na střední. Vtipné na tom je, že tentokrát se role obrátí, protože časy se prý změnily. Celý film působí jako vyvážený mix zábavy a těch 100 minut krásně plyne, a vše vrcholí skvělým cameem jedonoho herce ze seriálů, a za něj pátou hvězdičku...85% ()

akisha

Kdyby tam nebyla ta jedna fakt humus scénka na konci, která se tam ani nehodila, neměla bych moc námitek. 21 Jump Street je totiž skoro stejná prdel, jako první Hangover, co víc, možná dokonce ještě větší, protože takovej záchvat smíchu jsem nedostala ani u zpívajícího Mika Tysona. Drogovej trip nebo bitka na lanech v Neverlandu jsou neuvěřitelný bomby, až mi tekly slzy. A to bylo vážně překvapení, protože očekávání se motalo kdesi u odvaru Hele vole, kde mám káru - málo vtipu, příliš pubertálního bahna. Ale i když pubertální je to místy dost, spíš si to z těhle zažitejch klišé dělá srandu, a to hodně dobrou. Jednou větou: Ujetá a vtipná akční komedie s nádechem parodie a neuvěřitelně sympatickou dvojkou trotlů Hill, Tatum. A jestliže Tatum někomu nevoní, protože ho považuje za dřevěnýho modela, tak ať se podívá na tohle. Možná mu tenhle druh role jen víc sedne, rozhodně mu ale patří chvála. Doufám, že tyhle dva spolu natočí ještě něco v podobným duchu. Říkám ano. 80% ()

Eddard

Slušná zábava na dlouhé odpoledne - Hill s Tatumem jsou možná trochu překvapivě velice dobrý tandem; dobrých komických momentů je tu celá řada a navíc to brnká na nostalgické struny - starý Jump Street kdysi běžící na začínající Nově byl jeden z prvních seriálů, které jsem jako malý capart sledoval (v tomhle ohledu bych ale podotknul, že zrovna ona scéna se starým Tomem Hansonem nebyla úplně nutná). Zážitek trochu stáhl ke dnu plochý konec. 60% ()

castor

Značka prodává. Komu je dnes ke třiceti, původní seriál o tajném policejním programu dobře zná. Mladí muži zákona se v přestrojení za středoškoláky dostali do centra kriminálních výrostků v uhlazeném balení. Dívat se na to rozhodně šlo. O několik desítek let později výrazně měníme kontext, na scénu přicházejí dva průměrní pochůzkáři, kteří namísto poměrně vážně se tvářícího seriálu přináší velkou porci ironie a dialogovou munici, která rozhodně ne vždy udeří na to správné místo. Tlusťoch Hill a atlet Tatum i tak při pátrání po výrobci nebezpečné drogy solidně na necelé dvě hodinky „zabaví“, a pochopitelně těží z toho, že na střední už se dávno neřeší pupínky ve tváři, ale úplně jiné věci. Takže spapáme nějaký ten oblbovák, vyřešíme svody chemikářky, popereme se při školním představení, překonáme uměle narušený vztah nerozlučné dvojky, překvapí nás nevybuchlá cisterna s benzinem i ustřelený penis. Pár lehčích úsměvů ale ještě jaro nedělá, buddy-chemii si také umím představit lépe a celkově mi těch 73% tak nějak neladí s tím, co jsem právě viděl!! ()

Rex Mundi

Asi som bola fakt správne naladená na takúto blbinu, lebo som sa často a schuti smiala. Takže si títo pakári zaslúžia 4*. ()

D.Moore

Několik opravdu dobrých vtipů, ale zároveň také spousta nevtipné vulgarity a především tolik oblíbené trapnosti, kterou já zkrátka nechápu. Spíš než: "To jsou ale idioti, musím se jim smát!" si totiž většinou řeknu: "To jsou ale idioti, a tomu se mám vážně smát?" Film chce být křížencem Jednotky příliš rychlého nasazení a (filmového) Starskyho a Hutche. Bohužel bez sympatických hlavních postav a s výše uvedenými minusy se mu to v mém případě povést nemohlo. Dvě a půl hvězdičky. ()

kulyk

Původní seriál mě minul uctivým obloukem, byť jsem byl ve věku zamýšlené cílové skupiny. Tentokrát však ani touha přiblížit se k nepříteli na dotykovou vzdálenost (neboť spolužačky hromadně usíraly z Depky a ty divnější i Bařtipána), abych mohl iniciovat pokusy o třecí pohyby, nebyla silnější, než nutkání dělat to, co jsem dělal. Asi jsem zrovna bulel Morrisonovi na hrobě, Krylovi na pohřbu, nebo celé té dnešní degeneraci na křtinách. - Pobavilo. Některé humory jsou hravé, jiné téměř neotřelé, parodování chlapeckého přátelství v rovině (zatím) sebe sama neobjevivších čáryfuků z Teplákova považuji za značně vydařené. ()

Spooner

Zatím komediální překvapení roku, aneb jak se dá z filmu, který z trailerů vypadal na pěkný průser, natočit hláškama napěchována buddy movie se skvěle sehranou dvojicí a s jednou z nejlepší cameo rolí vůbec. Jen škoda až příliš násilně přidaných akčních scén, které až na tu závěrečnou vůbec nefungovaly. Ale druhý film v řadě s výborným Tatumem? To už skoro vypadá, že ten kluk se konečně našel, bych to do něj před pár lety neřekl. 70% ()

MMR

Ale jo, tohle by šlo. A dost dobře by to šlo. Náramně jsem se pobavil, příjemně strávené chvíle u tohoto filmu. Vřele doporučuju všem, každý si na tom něco musí najít. A Jonah Hill docela zhubnul, nebo se mi to zdá? ()

Wacoslav1

Ha a herdek práce. Dva super nevtipní věkově možná dospělí ovšem myšlením puberťáčtí kriplové si hrajou na super šprýmaře a kupodivu moc vtipný nejsou to jsou mi, ale věci... Původní seriál ještě ušel, ovšem toto je naprostá dementní kokotina. I hate Channing Tatum!!!!!10% ()

petero

Nebudem sa hnevať ak sa raz dočkám pokračovania s ústrednou dvojicou, no aj tak mi to miestami prišlo viac trápne ako vtipné. ()

Xmilden

Sledovat v jeden den Cronenbergovu Metodu a 21 Jump Street je asi podobné jako lízat zmrzlinu na Sibiři. Absolutní šílenství..... Jump Street je výborná zabava, naprosto neočekávaná, protože Tatuma rozhodně nemusím. Tady se ovšem ústřední dvojice hodně vyšperkovala, pomohl jim k tomu samozřejmě scénář a kvantum hodně přitažených situací. Veliká škoda že Američani jsou pohlavně nedospělí, jak jinak si vysvětlit další várku vtípků na téma Pincek a Varlata. To opravdu se nemůže obejít jediný film bez tohodle? Jinak po delší době hoooodně dobrý Buddy Movie. PS: Ice Cube v roli policejního náčelníka je borec. 75% ()

FlyBoy

"Clearly I wasn't talkin' to you, big titties! You cherub lookin' motherfucker. I was talkin' to your partner over here, Fake ass handsome McGee! When I'm talkin' to him, I'm talkin' to him. When I say, shut the fuck up, I'm talkin' to you." Budem si ešte pár dní užívať túto hlášku, ako aj celú kostolnú scénu pod taktovkou teenage the fuck up kapitána Dicksona (inu Ice Cube a jeho naložená, hustá vrava straight outta Compton) a potom asi niečo napíšem aj o tom, prečo si myslím, že "21 Jump Street" je aj napriek prkennej réžii obstojným a uvoľneným filmom._______Neviem prečo niektorí recenzenti vyplakávajú ohľadom údajne nedostatočnej chémie medzi hlavnými protagonistami a rád by som sa ich kamarátsky spýtal, či naozaj tak naivne čakali niečo po vzoru "Posledného Skauta". Duo Tatum/Hill nepredstavuje obávane nahláškovanú mašinériu ako Willis/Wayans, ktorá svoj úspech zožala pod diametrálne odlišným, režisérskym vedením a v čase, kedy Shane Black písal jedny z najkúlovejších slovných výmien široko-ďaleko, ale pre zmenu sympaticky nemotorný tandem nového milénia, ktorý šlape na základe bezprostrednej improvizácie a excentricko-súcharskych running jokes. Slabších úsekov neni málo, avšak onu nosnú líniu undercover police as highschool students chalani udržali vďaka svojej uvoľnenosti nad vodou a zjavne nezvládnuté (rozumej sterilitou zaváňajúce) vyplnenie syžetu už potom nebolí ako zásah paralyzérom. Z troch na štyri idem nakoniec z toho dôvodu, že scenár bol vedený pod patronátom Michaela Bacalla ktorého osvojené trademarky zo "Scotta Pilgrima" a "Projektu X" našli uplatnenie aj tu a stali sa osviežujúcou kompenzáciou jalovosti niektorých sekvencíí. Všetky tie R-kové blbnutia snaživých lúzrov a eklektické zapájania gamerských prvkov hýria nápaditosťou, ktorá sa (ak k tomu máte vzťah) nedá ignorovať a jednoducho ma baví. Preto ma ani tak nemrzí, že celovečerný reštart pôvodného seriálu neskončil ako uvedomelá pastiš, ale skôr echt entuziastický variant buddy movie, ktorý takmer vôbec nenudí a plynie si na vlastné riziko. ()

Tom_Lachtan

Byť mnoho zábavných momentů, minimálně stejný počet těch, kde se koutek úst pozvedne tak akorát když vám po tváři začne lézt moucha, aneb hopkavá Straße. Vlastně není nic moc dalšího ho říct, snad jen že potenciál byl mnohem větší, než jak dopadl výsledek. [ ano, mohl bych tu psát o geniálním cameu, ZZ top motorkáři, Ice Kubovi a dalších věcech, ale... Nemůžu, zakázali mi to zlý gang hypergalaktických Orangutanů s fialovými chlupy za můj komentář k posledním opicím. Sakra. ] ()

Hrabka

Fajn komedie s dobrou hlavní kontrastní dvojicí a celou řadou vymazlených scének a hlášek. Co mě trochu vadilo je přehnaně šílená akce (hlavně ke konci), ale jinak skvělá zábava a dobře využitý potenciál "undercover" projektu. 80% ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)