V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

IQ Tiqe

Nejsem příznivcem úchyláren, co jdou za hranici nevkusu. A tohle k nim hezky dlouho patřilo. Po nějakých 40 minutách to bylo lepší, nevkusné momenty sice úplně nezmizely, ale nakonec je přece jen přebila zábava. Hudba taky není podle mého gusta, ale u těchhle filmů už taková bývá. Je to akční crazy komedie, snad první koukatelný film s Jonahem Hillem. Na pár scén nezapomenu: Johnnyho Deppa. Honičku - střelba s horního okna a holka, co se mu ho dole snaží vykouřit. Nebo "- Nevybouchlo to. - Divný" # příběh 5 | hudba 5 | humor 4 | akce 6 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6 ()

Jordan

vydarená komédia, v rámci hollywoodskych komédii v tomto roku (2012) jedna z najlepších, fajn humor, podľa môjho gusta miera nekorektnosti a vysoko pozerateľné záverečné titulky; ()

HoneyBunny

Tohle vlastně bylo moc fajn překvapení. Od moderní Jump street jsem čekala, že bude trochu přiblblá a naivní, ale ona si naopak pohrává s očekáváními a klišé. Stačí už příchod ústřední dvojky do školy, kdy se Jenko (Tatum), kdysi takový ten populární machírek ze střední, pěkně spálí, protože děcka už testosteronovou šikanu už tak nežerou. Naopak Smidt, kdysi looser, je tu za hvězdu. Překvapivě skvěle tu funguje buddy chemie mezi Tatumem a Hillem a jejich bromanci jsem spolkla i s navijákem (narozdíl od romance Smidta s blonďatou tuctovkou). Vůbec se nebudu zlobit za pokračování, protože takhle znovuzrozená Jump street je hodně fajn. PS: Před úžasnou poctou původnímu seriálu smekám! ()

Anderton

Pre cieľové publikum (15-25) asi totálna bomba. Ja mám však pocit, že z danej témy (napríklad súčasné moderné vychytávky verzus moderné vychytávky spred siedmych rokov) sa dalo vyťažiť o dosť viac. Pozerať sa na sfetovanú mládež prežívajúcu haluze je z iného humorného súdka, ako výborné narážky na akčné klišé. Tatumovi a Hillovi to spolu sluší, takže sa čudujem, prečo ešte nie je na svete avizované pokračovanie z vysokej školy. Možno by bolo o niečo vyzretejšie a menej tlačiace na cool pílu. Ale čo nadávam, keď nie som cieľová skupina. ()

Frajer42

Začátek filmu byl lehoulince rozporuplný. Než se člověk rozkoukal, tak naše milé duo hlavních hrdinů bylo úspěšně vycvičeno na strážce zákona. Duo to nebylo nejkoukatelnější, ale ani jeden z hrdinů mě výraznějším způsobem nesral. Poté už děj nabral klidnější tempo. K mému velkému překvapení a úžasu jsem se nenudil ani vteřinku. Celý film se střídaly absurdní scénky s rozkolísanou vtipností, nicméně celkově film vyzněl velmi pozitivně. Diváka potěší jistě i minirole Johnnyho Deppa. Film vřele doporučuji a nebojím se mu napálit slaboučké 4*. ()

Dzeyna

Co k tomu napsat. Dobrá komedie, plná vtipných scén a hlášek. Ovšem vážně nemám ráda, když se dospělí chovají pořád jako puberťáci. Channing Tatum spolu s Jonah Hillem se k tomu hodili až moc, což je spíš plus. Chvílemi jsem si říkala, že je to další americká kravina, ale na druhou stranu jsem se také bavila. Takže podle mě takový průměr. Jediné, co mě vážně nadchlo, nebo spíš, kdo, byl Ice Cube, byl skvělý hlavně když promluv svou "agresivní" mluvou, která se sem skvěle hodila. A navíc Dave Franco? To už je pouze taková roztomilá třešnička na dortu. Čekala jsem větší nášup. ()

Kothy

Velmi vtipná a povedená komedie podle televizního seriálu. Jonah Hill a Channing Tatum jsou policisti, kteří byli nasazeni v přestrojení na střední školu kvůli vypátrání zdroje nové drogy. Hrají bratry, ačkoli se nejsou vůbec podobní. Sranda začíná hned ve chvíli, kdy si přehodí jména i tím pádem i rozvrhy. Na střední se jim podaří celkem zapadnout. Ale za těch pár let se toho hodně změnilo. Postupně jsou distributorovi drogy čím dál blíž. Film jen plný spousty komických situací. A na konci má štěk i Johnny Depp, který hrál v původním seriálu. "Co jsi kurva zač!? Nějaký blbý elf!?" :D ()

boshke

Tak tato věc mi nějakým způsobem zcela unikla a objevena byla až díky svému pokračování v minulém roce. Nu, do filmových žurnálů se asi 21 Jump Street nepropracuje, kritizovat by šlo asi také kde co, ale víte vy co? 21 Jump Street mne dostala a já nemám náladu kritizovat. Už jen "intro" s Eminemem a máničkou bylo perfektní, následované neobávanými strážci zákona na bicyklech, kteří následně svého prvního zatčeného znesvětí. Skvěle se povedlo vykreslení změněné mentality náctiletých nové generace, kdy největším borcem už není quarterback s největšími svaly a fárem, co každého na potkání zbije (úvodní scéna na parkovišti mne fakt rozsekala), ale uvědomělý chcípáček jezdící na biodiesel. A potom se skrz skákání přes kapoty aut, (ne)vybuchování jinak standardně vybuchujících objektů a Johnnyho cameo dostáváme k originální, zřejmě vůbec první limuzínové honičce. Jonah skvělý a Channing kupodivu taky něco hrál... 80% ()

Spinosaurus

Bože, americký pubertální humore, jak já tě nenávidím! Tohle lze přesně zařadit do oné škatulky, i když dvě hvězdičky se v tom hnoji ještě někde dají vyhrabat, ale bohužel už jsem zapomněl kvůli čemu. Je neskutečné, jak z nás tvůrci dělají úplné blbce a americké publikum u toho tleská. To opravdu může někdo skočit na to, že by takovou dvojici tragédů a budižkničemů, z jichž jeden ani neumí nabít pistoli a vystřelit, vzali k policii a ještě je následně přeřadili do speciální útvaru? Samotné jejich počínání ve škole už odmítám hodnotit, protože jsem všechno zapomněl, takže to řeknu stručně. Je to trapné, nudné, nevtipné a perverzní. Pak si ještě vzpomínám, že tam na konci někomu upadl č*rák a on si ho vzal a odešel. To je podstata humoru v této "komedii". ()

teutates

Ale jó dá se to. Není to úplně cool jak tady čtu, no v rámci žánru 7/10. Undercover, kde tlustoprd Hill je rázem oblíbenec aáa krasoň Tatum "intelektuální" psanec. Neříkám docela se povedlo, až na pár klišé a zbytečných chujovin. Taky mně těší starost některých uživatelů o mojí ang. i kdyby nebyla dostatečná hoši, "Fuck You science" (ehm)… ()

Campbell

Seriál jsem neviděl takže nemůžu srovnávat, nicméně tenhle film celkem bodnul. Sice dost kolísal mezi zábavou a debilností, ale celkově to je celkem zábava. Tatum a Hill se k sobě nehodí a možná proto mi to sedlo. Sice je příběh fakt jen zástěrka a plno hlášek jsme slyšely v jinejch filmech ale ušlo to. ()

predators

S tím seriálem z 90.let má tento počin společné jen 21. skákací ulici. Drsňák a chytrák to jako nováčci v policejním sboru pořádně poserou a jsou suspendováni kam jinam, než zpátky do školy a na jednadvacátou. No, celé je to postavené v nastoleném trendu ujetých nelogických komedií a když pominu, že Jonah Hill je mi absolutně nesympatický, tak se to dá jednou přežít. 50% ()

Slartibarkfast

Seriál s mladičkým Johnny Deppem jsem měl jako malý kluk moc rád. Když jsem tedy viděl, že se má natáčet celovečerák, doufal jsem malinko v oživení myšlenky seriálu. Bohužel, vznikl z toho paskvil a výsměch původnímu dílu. Chápu, že to mělo působit jako parodie, ale přehnané vtipy a trapné gagy, kterých už jsem od Hilla přejezený, mi dráždily břišní dutinu a chtělo se mi zvracet. Nevylepšil to ani (ne)herec Tantum verde. Blockbusterový mainstreamový výblitek a čistokrevný průměr, který se na nás z Hollywoodu poslední dobou nepřestává hrnout. 50% ()

Zodd

Dva šašci z úplně jiné školní společenské vrstvy se později stanou nejlepšími kamarády, začnou pracovat u policie a “back 2 scool”. Předlohu jsem doteď neviděl, ale smíchu plno. Právě to skutečné vyvrcholení odkazující na akci ve stylu éry kolem přelomu osmdesátek a devadesátek dává důvod, proč se na film podívat. A ona tu byla Brie Larson, whoa! ()

PetrPan

Tatum a Hill po celou dobu zaujímali předem připravené pozice a tak každý vtípek trochu postrádal lesk, komedie o 2 idiotech proplouvajících světem podobně postižených mi sice párkrát vyloudila úsměv na rtech, ale to je tak všechno. Za automobilovou honičku, která se opravdu povedla, u mě Jump Street i s Deepovou roličkou povyskakuje na 3. ()

Rocky62

Potenciál filmu byl vcelku uspokojivě využit. V nabídce je velkorysá porce nápadité akce a humoru, který sice občas ztrácí na kvalitě a v některých sekvencích se stává "WTF" scénami, ale jestliže divák spadá do věkové kategorie, která navštěvuje střední školu a jde s dobou, má o zážitek postaráno. Já jsem zřejmě asi trochu mimo. ()

Happens

Tak tahle dvojka opravdu sedla, je to nová dimenze od Seth Rogena & Jonah Hilla. Naprosto charismaticky parodavaný Jump street 21 a všechny ostatní přístupy k akčním snímkům. Naprostá nálož, co má za úkol roztrhat smíchy diváka. ()

Claw

První polovina mi přišla ve stylu: "Jasně komedie ze střední trochu jinak, kterých už zde byla spousta, docela to ujde." To mi vycházelo na obstojné 3*. Ale asi tak nějak v druhé půlce se to fakt zlomí k výrazně lepšímu a je to docela nabušená jízda s výborným humorem, hláškami, nápady a hlavně už se to od té druhé poloviny v tom tempu nezastaví. Takže užít si nostalgicky v klidu první polovinu a pak si užít parádní "action-komedy" nářez!!! Překvapení, moc milé, moc dobré!! /75%/ ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)