V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

SeBig

Čekal jsem ujetou krimi komedii ale zas tak parádní ujetou akční komedii jsem fakt nečekal. Channing a Jonah opravdu skvělá dvojka! Parádní hudba a příběh je naprosto místama i překvapující, šokující, vtipný a ke konci nehorázně vtipně akční ve stylu Pineapple Express. ZZ top zabi!!! :-D ()

iamek

Tahle bláznivá role dvojici Tatum - Hill sedla parádně a hlavně většina jejich hlášek neměla chybu. Snímek je od prvních minut vtipný a s přibývajicím časem i dostatečně akční. Potěšila cameo role Johnnyho Deppa. ()

Chrustyn

V dnešní době je velice populární reinkarnovat, recyklovat, remakovat všemožná legendární i zapomenutá díla. V tomto případě se tvůrci zaměřili na zapomenutý, ale ve své době mimořádně úspěšný seriál "Jump Street 21" o policistech, kteří se infiltrovali na vysokou školu, aby mohli pátrat po drogách a jejich dealerech. Tvůrci vše zabalili do nového -vulgárnějšího- hávu, vytvořili dvojici Hill a Tatum a snažili se vytvořit zábavnou komedii ve stylu buddy movies 80. a 90. let. Bohužel však (alespoň v mém případě) se jim to moc nepodařilo. U filmu jsem se nudil, jen párkrát mírně pousmál a vybrané duo mi k sobě vůbec nesedělo. ()

klerik

Nieže by to bolo až tak úžasné, ale je to lepšie než väčšina stredoškolských komédií. Je to niečo ako SUPERBAD. Všetko je dobre poukladané a len občas to uletí (fázy drogového haluzenia). Fajn "rogenovský" humor a skvelé vyvrátenie archetypu futbalisti a roztlieskávačky. Lepšie ako KRÁĽ SHOPPING CENTRA, slabšie ako PINEAPPLE EXPRESS... "Je to ako koniec Smrtonosnej pasce." "Jednotky alebo dvojky?" ()

korbitch22

Žádný zázrak,na druhou stránku ani velké zklamání.S původním seriálem to má společné jen název a starý kostel.Dlouho sem přemejšlel nad tím,jak si scénáristé poradí s příběhem a ,,nečekaně´´ si neporadili.Kriminální příběh ve filmu nehledejte,zápletku plnou klišé by napsal i retard po lobotomii.Vše jde stranou,aby měl film hodně prostoru pro řadu šílených situací a řádnou dávku pubertálního humoru,který místy opravdu funguje a dokáže rozesmát,ovšem občas je v podání křečovité a nesehrané dvojce Tatum/Hill zatraceně suchý a místy trapný.Musim uznat skvělou narážku na remaky a potěšili mě camea,jako fanoušek seriálu oceňuju hlavně to pro Johnyho Deppa,které je ve výsledku ale (SPOILER) šokující a smutné,i přesto že je to na výslovné přání samotného Johnyho,který svou postavu k smrti nesnášel a pomstil se dokonale SPOILER OUT : ) škoda těch zbytečných extrémů a mizerného děje,který je postaven na tunách klišé a dávkách puboškého humoru.V téhle sezóně amerických komedíí nasadili poslední Prcičky laťku hodně vysoko a tohle mi nestačí,šanci dám ještě Projektu X,jinak mě americké komedie už jen tak nevytrhnou.Obsazení,pokud nepočítám unylého Tatuma a příšerně nechutného Hilla,který když byl ještě Keporkak měl trošku styl,teď vypadá jako figurína kterou někdo nabalzamoval.Poprvé v životě mě pobavil Ice Cube,který hláškoval a roli si vyloženě užíval.V celku jednoduchá komedie,na jedno podívání,která fanouška původního seriálu určitě nepotěší,za to dnešní pubertální mládež s malými nároky a průměrným filmovým vkusem bude spokojená.....jsem fanoušek bohužel. 55% ()

Papekus

Na tento styl humoru jsem už asi moc starej. Ve většině případů mi to spíše připadalo trapné než vtipné .. ()

mcb

Jednotlivé fragmenty skvělé, ale jako celek dost uzívaná parafráze na buddy komedie zasazená do středoškolského prostředí. Po dlouhé době jsem měl navíc pocit, že mě trailer kompletně okradl o zážitek z filmu - ten na 21 Jump Street je dokonce sestříhaný naprosto stejně podle vývoje dějové linie a servíruje nejvtipnější scény (a nejvtipnější hlášky z úst Ice Cubea) v identickém sledu, takže výsledný film působí jako pouhá nudná výplň mezi jednotlivými segmenty. Pohodová zábava, u které si však (už je klišé to parafrázovat) stačí pustit trailer a o nic nepřijít. 6/10 ()

heyda

Za normálních podmínek bych asi 5 hvězdiček nedal, ale zrovna dnes mi to fakt zvedlo náladu, takže nebudu dělat Zagorku a pálím maximem. ()

jojinecko

Prvá polka vtipnejšia a nápaditejšia (ako to častejšie býva dobrým zvykom), ta "coolovo-akčno-americkejšia" druhá časť má svoje svetlé aj trápne momenty. Trošku prestrihať a bolo by to lepšie. Ako oddychovka môže byť..3,5*/5 ()

Stanislaus

21 Jump Street mi přišel jako mix Mizerů a Nepolíbené, říznutý pořádnou dávkou bromance - i když vlastně šlo o filmovou předělávku osmdesátkového seriálu. Snímek sice místy sklouzával k lacinějšímu humoru a člověku bylo jasné, jak to celé skončí, nicméně i přesto jsem se během sledování příjemně pobavil a od srdce zasmál. Hill a Tatum ztvárnili dva na první pohled odlišné chlápky - povahově i vzhledově - vcelku solidně a postarali se tak o nejednu vtipnou scénu. Vedle humoru nabízí film i slušnou akci, která diváka (po)baví, a pár nečekaně krvavých scén, které zase naopak překvapí. ()

Flego

Trochu bláznivé, trochu vtipné, trochu trápne, ale jedenkrát pozerateľné. Všetko ubehne príliš rýchlo, takže nie je čas zamýšľať sa, že ide prakticky o vážnu záležitosť - drogy na škole. ()

sharky

74% nejlepší parťácká akce za hodně dlouhou dobu, skvělá parodie na klišé amerických akčních filmů, nevybuchující auta jsou výborný. navíc johnny depp a další herci z původního seriálu. neustále se ukazuje, že mladí herci jako Hill, Rogen nebo Segel pisou daleko lepsi scenare nez hollywoodsti profesionalove... ()

BMW12

Tenhle film jsem dlouho oddaloval a udělal jsem chybu. Tenhle snímek mě naprosto uchvátil, naprosto fantastická akční komedie v čele s Johahem Hillem a Channingem Tatumem. Perfektní byla především scéna s drogami! A nesmím zapomenout ani na fantastickou hudbu od Marka Mothersbaugha! Jednoznačně 5 hvězdiček! :-) PS: Byl jsem z toho tak nadšený, že jsem si to pouštěl týden dokola, zhlédl jsem to asi 7x po sobě :D :-) ()

rikitiki

Trapně vydřená jakožekomedie, ve které je nedostatek humoru, a když už, tak je vlezlý a hloupoučký. Dějová linka je zcela nesmyslná a přestřelená, což by nevadilo, kdyby ji vyvážil dostatek vtipných scén. Což se nestalo, místo toho je film prošpikován pubertálními žertíky na úrovni pomocné školy. Jen mi udělal radost Johnny Depp ve vcelku vtipném cameu. ()

Roman.Ticka

Při vší snaze se bavit to nešlo, nejsem cílová skupina, zato koukat bylo na co. Jonah šel hodně do sebe, ale ještě musí ke své dokonalosti použít skřipec. Uvidíme příště, dnes je možné všechno. A teď k jeho slabšímu kolegovi. Už několikrát jsem přemýšlela nad tím, proč se krasavec Channing ve filmech tak krčí a tváří nezúčastněně, nenápadně. Konečně se mi rozsvítilo. Kdyby svůj nevídaný dar rozbalil naplno (včetně odhalení pupíku), měl by účinek vypuštěného Džina z láhve. Vidím dlouhou frontu a zástupce obou pohlaví, každého věku a orientace. A těch rozličných přání, co si jen prostá duše smrtelníkova dokáže představit!! Že jo paní učitelko...♥♥ Toť vše, co mi z filmu uvízlo až kdesi v hloubi.☺ ()

honajz

Chytrý a nešikovný vytvoří parťáka s atletem, který ale u zkoušek vždy vybuchne. Po zpackané misi jsou přidělni na střední školu společně s dalšími, jak to známe ze seriálu. A nakonec odhalí spiknutí, padouchy, a dokonce dojde i na Johnnyho Deppa, který v poslední době bere vážně nějaké podivné štěky. Nestát to celé jen na fekálním humoru, docela by to ušlo, zase tak špatný snímek nebyl. I když některé scény jsou časem docela nudné, jiné se opakují. Legrace pro mírně intelignetní teenagery. ()

anais

Asi budu ve svém názoru osamocen, ale ten film není vtipný, nemá dobrou akci, je předvídatelný, utahaný...a snahou dodat každé větě vtip fuckováním to působí jak od Judd Apatowa... Původní Jump street je z dnešního pohledu trochu legrační, ale stále se dá brát vážně...Tohle je promarněná příležitost. ()

Jinny

Drogy, středoškolské krasavice, alkohol, motorkáři, pistole, šprt, který je po letech konečně hvězdou školy... z toho všeho si film (víceméně úspěšně) dělá politicky nekorektní legraci. Se seriálem z osmdesátých let nemá tahle komedie nic společného... nebo že by přece jenom ano (wink, wink)? ()

Ivoshek

Docela překvapivě vtipně pojatá cover verze starého seriálu do podoby lehce ujeté komedie. Bavil mě Hill i Tatum, scény s drogama i Deppovo cameo. Nějakých slušných 70 %. ()

anderson

Celkom by ma zaujímalo, ktorý osvietený hollywoodsky "mysliteľ" prišiel na to, že priblblú gay-teen zlátaninu nazve po kultovom seriáli, ktorého úroveň nedosiahne ani keby mu bežala oproti. - Každopádne nebyť mätúceho názvu, jedná sa o film, pri ktorom si celú dobu opakujete, že je to somarina, ale celkom vás zaujíma ako táto somarina nakoniec dopadne. No a JOHNNY už nemusí chodiť na terapie, lebo s nočnou morou svojej mladosti sa tu vysporiadal naozaj razantne. :-) To som veru ani nečakal. (14.9.2012) ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)