Film, po kterém mám pocit, že znát pana Marka Zuckenberga v reálném světě, asi bych si ho i přes jeho geniální IT schopnosti do přátel na facebooku nepřidala. Stejně tak David Fincher může být režisér s řemeslnou precizností, ale když mě Social Network nikdy v průběhu filmu nepohltí a nevtáhne plně do svého světa, je to celkem k ničemu.(28.10.2010)

Jedenáct let je pryč, s ní Fincherovo obrazové exhibování, a na světě je film, který útočí na pocity stejným způsobem, jako kdysi Klub rváčů. Generační přemýšlení o tom, že už nejde o to se vymanit ze systému, ale být jeho součástí je ‚děsně cool‘. Nejsem nerd, ani nerozumím IT, ale Zuckerbergovi ano. To se mi líbí.(9.11.2010)

Film byl promyšlený a "geniálně jednoduchý" stejně tak jako Facebook samotný. V průběhu filmu jsem málem uvěřila, že se dívám na skutečnost a že Facebook mi právě vzniká před očima. Zkrátka promyšlené do sebemenšího detailu. O tom, že se to Fincherovi povedlo, není pochyb. Mě osobně ale překvapil výkon Justina Timberlakea, kterého jsem doposud za herce rozhodně nepovažovala..4,5*(10.6.2011)

Facebook je mi naprosto ukradenej a stejne nevidim zadnej velkej rozdil oproti Myspace a podobne, takze me ani nezajimal tenhle film. Nicmene jmeno rezisera je velky lakadlo a taky jedinej duvod, proc jsem si ho pustil. A ono to nakonec nebylo vubec spatny. Samozrejme to je perfektne natoceny, i kdyz se tu neustale dokola probira furt to samy, presto na vas film nepusobi stereotypne a svizne odsejpa. Trosku problem jsem mel s hercema, protoze tu neni ani jedna postava, ktery by clovek vylozene fandil, ale to neni ani tak problem hercu, jako predlohy. Eisenberg sice hraje svyho chytraka ze Zombielandu, ale do role se hodi a Timberlakea jsem nejdriv vubec nepoznal. Skoda, ze film nedotah ty spory az do konce, kdyby byl o kus delsi, tak by to vubec nevadilo. Takze celkove to je machr Fincher proti kokotine Facebook a Fincher nastesti zvitezil a vzniknul tak dalsi jeho skvelej film, ale rozhodne ne jeden z nejlepsich.(17.11.2010)

Jakub Smutný okomentoval příspěvek (video) uživatele David Fincher: "Dobrá práce, kámo." Tento komentář byl sdílen 240 uživateli sítě "Rotten Tomatoes." David Fincher se přidal do skupiny "Čekáme na Oscara." Aaron Sorkin se stal fanouškem stránky "SuPrČuPr PřÍbĚhY." Uživatel Lucinka Mišiczka Šmudlinková napsal(a) na zeď uživatele The Social Network. "Mě se to teda vůůbec nelíbylo děsná nuda ale hrál tam ten ze zombilandu :-* ." Jakub Smutný se připojil ke skupině "Odpůrci puberťáků v kinosálech." David Fincher napsal vzkaz na zeď uživatele Mark Zuckeberg: "Sry, bro." Uživatel "Fanoušci filmů" se nyní přítelí s uživateli David Fincher, Jesse Eisenberg a Justin Timberlake. Vy a "Fanoušci filmů" máte 3 společných přátel. Jakub Smutný se zúčastní akce "Další projekce". To se mi líbí. Sdílet na Facebooku.(31.10.2010)

• - Herec Justin Timberlake zhubl 8 kilo, aby vypadal ve filmu mladší. (blackrain)

• - David Fincher pracoval s Trentem Reznorem již podruhé, i když spousta lidí by si mohla myslet, že to byla jejich společná premiéra. Trent Reznor však již v roce 1995 vytvořil remix písně svojí kapely Nine Inch Nails (konkrétně se jedná o skladbu „Closer“) a ten potom kromě dlouhé sedmiminutové verze sestříhal na dvouminutovou, kterou můžeme slyšet při úvodní titulkové pasáži. (Itar)

• - Po skončení castingu režisér David Fincher zakázal hercům setkat se s osobami, které ztvárňují, dokud film nebude hotov. (Kulmon)